درک شکاف های اشتغال تاثیر می گذارد مشاغل مربوطه به خصوص با توجه به سیاست های اخیر بحث در اطراف مرخصی خانواده و مراقبت از کودکان دسترسی در آمریکا

من یک جامعه شناس که پژوهش به بررسی آنچه اتفاق می افتد به مردم فرصت های شغلی پس از آنها را از زمان کار می کنند. من که شکاف در اشتغال تاثیر منفی می تواند چشم انداز آینده شغلی در راه های متعدد به خصوص برای کسانی که در سمت چپ کار برای مهد کودک مسئولیت.

هیچ پشتیبانی برای کار پدر و مادر

تصمیم به ترک کار اغلب اتفاق می افتد به دلیل کار پدر و مادر در آمریکا و عدم حمایت.

با هیچ اجباری پرداخت می شود والدین ترک برای بالا هزینه های مراقبت از کودکان ساعت های طولانی کار و سرريز از کار را به دیگر بخش های زندگی – برای مثال چک کردن ایمیل و یا اینکه “در تماس” – پدر و مادر در ایالات متحده آمریکا ممکن است پیدا کردن خود را در یک اتصال.

اگر چک را پوشش نمی دهد هزینه مهد کودک و یا اگر خواسته های هر دو کار و خانواده به نظر می رسد آشتی ناپذیر چیزی به من بدهید.

آن است که در این زمینه که برخی از پدر و مادر – اغلب مادران از پدران – تصمیم به ترک کار برای مراقبت از کودکان خود را, حتی اگر به طور موقت.

تحقیقات من نشان می دهد که داشتن یک اشتغال مرور می تواند عواقب ماندگار در مشاغل. من کشف این, کشف, اولین, از نظر استخدام و کارفرمایان برداشت از متقاضیان کار و, دوم, در مقاله ای با تانیا Cabello-Hutt, بررسی تاثیر حقوق و دستمزد.

سیاستمداران معرفی مرخصی خانواده قانون طی یک کنفرانس خبری در مارس 2019. تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

پدر و مادر با شکاف های اشتغال به عنوان بیکار

در این مطالعه برای اولین بار من بررسی چگونگی کارفرمایان درک یک شکاف اشتغال و اگر این برداشت های متفاوت هستند اگر به مرور منجر به از مهد کودک مسئولیت به جای بیکاری و از دست دادن شغل.

من ایجاد ساختگی رزومه برای سه نوع از کار جویان: به طور مداوم کار بیکار و اقامت در خانه پدر و مادر است. من استفاده می شود به نام سیگنال جنسیتی و مدارک نشان می دهد که هر یک از متقاضیان بود که یک پدر و مادر است.

نکته مهم دیگر مهارت ها و ویژگی های رزومه مشابه در سراسر متقاضیان و هر دو بیکار و اقامت در خانه پدر و مادر از کار به مدت 18 ماه. من پس از آن فرستاده 3,374 از این ساختگی رزومه برای فرصت های شغلی در سراسر 50 شهرستانها در ایالات متحده ثبت شده که متقاضیان دریافت “پاسخ به تماس” از کارفرمایان مصاحبه درخواست و یا دیگر پاسخ مثبت.

من در بر داشت که 15.2 درصد از اشتغال متقاضیان 9.3 درصد از بیکاران متقاضیان و تنها 5.1 درصد از اقامت در خانه پدر و مادر دریافت یک تماس تلفنی.

به عبارت دیگر هر دو بیکار و اقامت در خانه پدر و مادر متقاضیان مواجه شده پاسخ به تماس مجازات در مقایسه با متقاضیان با هیچ شکاف های اشتغال اما اقامت در خانه پدر و مادر مواجه مجازات بسیار بزرگتر است. من در بر داشت اثرات مشابه برای هر دو مادران و پدران است.

به درک که چرا کارفرمایان بازدید اقامت در خانه پدر و مادر متقاضیان کار منفی من انجام یک نظرسنجی. پاسخ دهندگان مشاهده رزومه که شبیه به کسانی که فرستاده شده به کارفرمایان.

بسیاری از پاسخ دهندگان به نظرسنجی درک هر دو بیکار و اقامت در خانه پدر و مادر متقاضیان به کمتر قادر به از به طور مداوم به کار متقاضیان که حس می کند اگر نگرانی وجود دارد در مورد این متقاضیان تبدیل شدن به مهارت های زنگ زده در حالی که کار نمی کند.

من نیز در بر داشت که پاسخ دهندگان بازدید اقامت در خانه پدر و مادر به عنوان کمتر قابل اعتماد کمتر مستحق یک شغل و – بزرگترین مجازات کمتر متعهد به کار در مقایسه با متقاضیان بیکار.

این یافته ها سازگار با کارفرمایان تمایل به مشاهده اقامت در خانه پدر و مادر به عنوان اختصاص داده شده به کار درک آنها را به عنوان نقض انتظارات حرفه ای است که کارکنان باید در اولویت کار بیش از مناطق دیگر از زندگی چه جامعه شناسان تماس “ایده آل کارگر هنجارهای.”

دستمزد شکاف برای nonsteady اشتغال

در مطالعه دوم ما نگاه مشترک اشتغال مدار که مردان و زنان را از سنین 22 تا 50 با استفاده از داده های ملی در سابقه کار حدود 6000 نفر است.

در حالی که بسیاری از مردم در حال کار به طور پیوسته در طول حرفه خود ما متوجه شدیم که یک گروه قابل توجهی از مردم – در حدود 32% – کم کار پیوست در ابتدا وسط و یا پایان حرفه خود و یا مکرر شکاف و کاهش اشتغال در نقاط مختلف در حرفه خود.

ما همچنین نشان داد که جنسیت و نژاد و قومیت و طبقه اجتماعی زمینه های مرتبط با این مطلب متناوب مدار.

بعد به ما نگاه کرد که آیا و چگونه این زندگی حرفه ای طولانی مدت مدار تاثیر دستمزد در مراحل بعدی زندگی در سنین 45 تا 50 است. ما در بر داشت که در مقایسه با کسانی که کار می کنند به طور مداوم اشتغال مسیر با بیشترین شکاف تجربه تا 40 درصد دستمزد پایین تر در مراحل بعدی زندگی.

این مسیرها هستند که اغلب در ارتباط با زنان و مادران در نظر گرفتن زمان از کار به دلایل خانوادگی.

خانواده را ترک و انتقال بازگشت به کار

پس چرا مهم است به دانستن آنچه اتفاق می افتد به مردم پس از آنها تجربه شکاف های اشتغال برای خانواده و دیگر دلایل ؟

این تحقیقات نشان می دهد که شکاف های اشتغال ترکیب می تواند در حال حاضر موجود نابرابری در بازار کار به ویژه برای زنان و مادران در مقایسه با مردان و پدران است.

عدم انطباق کار سیاست برای پدر و مادر و مقرون به صرفه مراقبت از کودکان می تواند منجر به همه-یا-هیچ چیزی در محیط کار.

در این محیط نابرابری جنسیتی در مراقبت مسئله تنها نیست. وجود دارد بار دیگر برای غلبه بر برای کسانی که می خواهند به بازگشت به کار بعد از یک خانواده-اشتغال مربوط گذشت.

البته مرخصی خانواده و مقرون به صرفه مراقبت از کودک نمی خواهد حل تمام مشکلات با جنسيت و خانواده و کار و نابرابری.

یک مطالعه اخیر نشان داد که در حالی که پدر و مادر کارکنان شد بسیار سپاسگزار از خانواده ترک ارائه شده در شرکت های خود را, آنها هنوز هم در بر داشت برگشت به کار به چالش کشیدن.

اما در ارزیابی دسترسی به مرخصی خانواده و مقرون به صرفه مراقبت از کودک دو سیاست است که می تواند یک تحول در اثر نابرابری جنسیتی در بازار کار و کمک به کاهش بسیاری از مشکلات مواجه توسط پدر و مادر کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو