کارفرمایان باید با برنامه ریزی در حال حاضر’ به صورت از راه دور کار در میان ویروس قرنطينه

تورنتو — از راه دور کار متخصص به خواست شرکت کانادایی به آماده شدن برای یک پتانسیل قرنطینه سناریو مانند کسانی که در محل رمان شیوع کروناویروس پس از برخی از شرکت های بین المللی گفت: کارگران خود را به ماندن در خانه.

پل Vallee بنیانگذار Tehama که دارای تخصص در آن راه حل های از راه دور کار موارد ذکر شده در ژاپن و آلمان که در آن ترس از گسترش COVID-19 باعث شده است تا کارفرمایان برای گفتن کارکنان را برای آمدن به دفتر.

در اوایل این ماه, ژاپنی, مخابراتی, لوله NNT که در استخدام 200,000 مردم گفت: کارکنان به محل کار از خانه و یا استفاده از مبهوت ساعت در یک پیشنهاد برای جلوگیری از عفونت با توجه به ملی ژاپن NHK پخش.

این شرکت همچنین خواسته کارکنان برای جلوگیری از برگزاری جلسات و به جای استفاده از ویدئو و نهفته.

کارآفرین سریال Vallee معتقد است شرکت کانادایی باید آماده برای ایجاد ترتیبات مشابه اگر یک coronavirus شیوع رخ می دهد در اینجا.

“آنها (NTT) احساس, از فراوانی از احتیاط آنها باید ارسال کارگران خود را در خانه در حالی که همه به خوبی,” Vallee گفت CTVNews.ca در یک مصاحبه تلفنی.

“این ویروس خاص منحصر به فرد خطرناک به دلیل توانایی خود را برای گسترش و بدون نشان دادن علائم. اولین خط دفاع است که به کار (اگر شما احساس ناخوشی). نسبتا کمی علائم واقعا چیز تغییر.”

Vallee شرکت کمک می کند تا کسب و کار خود دسترسی داشته باشید این سیستم های از راه دور از طریق ابر که می تواند به تصویب رسید در یک نیم روز. اما او اذعان می کند نه هر شرکت به استفاده از خدمات خود را و تکه تکه پوشش اینترنت در سراسر کانادا به معنی آن نیست و یک گزینه برای برخی از.

“من می خواهم به تماس با شرکت کانادایی به درک کار خود را از صفحه اصلی برنامه تست برنامه های خود را اگر آنها بیش از حد نیاز به” او گفت:.

“اگر این می آید به کانادا این ویروس می تواند به خوبی ما تغییر فرهنگ کار و نگرش به امکانات از خانه مشغول به کار است. که می تواند سود زیادی به کارگران است.”

او افزود که روستایی-شهری تقسیم نیز می تواند پل به عنوان کسب و کار پیاده سازی بیشتر در خانه کار می کند.

“اگر آن (COVID-19) می کند و ما می بینیم موارد مانند راه آن شده است در چین آن را برای رفتن به عواقب. کارفرمایان باید در حال حاضر برنامه ریزی” Vallee گفت.

تاثیر اقتصادی COVID-19 بوده است ویرانگر در چین که در آن جدید کروناویروس سرچشمه در مرکز شهر ووهان. این ویروس نیز آلوده کرده است نزدیک به 78,000 مردم در سطح جهان و کشته 2,345 فتح کرد گرفته شد در چین است.

Vallee گفت: این تاثیر در حال حاضر احساس شده توسط کسب و کار در کانادا در “زنجیره تامین موجودی و استرس است.”

اقتصاد کانادا آهسته “به شدت” در سه ماهه آخر سال 2019 این بودجه مجلس گفت که در ماه فوریه آن اقتصادی و مالی گزارش.

Coronavirus شیوع همراه با پایین تر از انتظار می رود هزینه های کسب و کار خواهد شد به احتمال زیاد فشار رشد اقتصادی پایین در سه ماهه اول سال 2020 به سازمان برنامه و بودجه پیش بینی شده است.

حتی اپل هشدار داده است که سرمایه گذاران آن را نمی خواهد دیدار خود در سه ماهه دوم سال مالی ارشاد به دلیل COVID-19 شیوع در چین کاهش تولید از اپل.

“چه اتفاق افتاده است نشده است محلی عواقب” Vallee گفت.

“اگر کسب و کار شما می شود به طور مستقیم تحت تاثیر آن است که کسی نمیداند چه هزینه خواهد شد.”

Vallee معتقد است خانه کار می تواند تغییر جامعه در راه مثبت است. او ادعا کرد کارگران سازنده تر و درگیر در بخشی به دلیل آنها نمی میکرو موفق در راه آنها ممکن است در یک کار طبیعی محیط زیست.

با فایل های از آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>