تولید گازهای گلخانه ای کاهش خواهد مجموعه ای از پرونده های این سال است. اما خبر خوب

اما کارشناسان هشدار داد که رها دیده نمی شود باید به عنوان یک خبر خوب برای تلاش برای مقابله با تغییر آب و هوا. زمانی که این بیماری همه گیر متهم و ملت اقدام به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را از تولید گازهای گلخانه ای می تواند به راحتی افزایش می یابد دوباره مگر اینکه دولت تلاش های هماهنگ برای تغییر به انرژی پاک به عنوان بخشی از تلاش هایشان.

“این تاریخی کاهش در تولید گازهای گلخانه ای است که اتفاق می افتد برای همه به دلایل نادرست” گفت: Fatih Birol آژانس, مدیر اجرایی. “مردم در حال مرگ هستند و کشورهای در حال درد و رنج عظیم اقتصادی تروما در حال حاضر. تنها راه پایدار کاهش انتشار گازهای گلخانه ای است که نه از طریق دردناک مستندات اما با قرار دادن حق انرژی و سیاست های آب و هوا در محل.”

بیش از 4 میلیارد نفر زندگی می کنند در کشورهایی که اعمال جزئی و یا گسترده تر خاموش شدن ناگهانی در فعالیت های اقتصادی به سرعت گسترش ویروس. توسط اواسط ماه آوریل گزارش یافت هفتگی تولید گازهای گلخانه ای در بسیاری از این کشورها بودند 17 درصد به 25 درصد پایین تر از آنها در سال 2019 به عنوان کارخانه idled, کارکنان, متوقف رانندگی به کار می کنند و شرکت های هواپیمایی مبتنی پروازهای خود را.

آژانس انتظار دارد که بسیاری از دولت ها برای شروع آرامش کسانی که محدودیت بعدها در سال به چین در حال حاضر انجام می شود و به عنوان برخی از کشورهای در حال شروع به کار در ایالات متحده است. حتی پس از این گزارش گفت: جهانی دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای شد پیش بینی به سقوط حدود 2.6 میلیارد تن در سال جاری 8 درصد کاهش از 2019.

که قرار داده جهانی انتشار گازهای گلخانه ای در سطح گذشته دیده می شود در سال 2010 پاک کردن کل یک دهه از رشد در استفاده از سوخت های فسیلی در سراسر جهان است. پیش بینی شده سالانه کاهش در تولید گازهای گلخانه ای خواهد بود شش برابر اندازه کاهش دیده می شود پس از بحران مالی جهانی در سال 2009 و به مراتب بزرگتر رها از هر نقطه در طول رکود بزرگ و یا در پایان جنگ جهانی دوم زمانی که بسیاری از اروپا در وضع خرابه.

هنوز هم وجود دارد بسیاری از ابهامات در حدود اوایل تخمین می زند.

اگر کشورهای قفل شده باقی می ماند را برای طولانی تر از انتظار می رود و یا اگر کسب و کار در تلاش برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کاهش در تولید گازهای گلخانه ای می تواند بزرگتر باشد. اگر کشورهایی مثل چین سعی کنید به افزایش خود بیمار اقتصاد تضعیف قوانین زیست محیطی و یا یارانه صنایع آلاینده مانند زغال سنگ و یا فولاد تولید گازهای گلخانه ای می تواند دوباره بجای اول برگشتن و حتی سریع تر از پیش بینی.

که چه اتفاقی افتاد بعد از بحران مالی: سال 2010 انتشار جهانی بود رسید برگشت بالاتر از قبل است.

“یکی از علامت سوال اکنون این است که آیا کشور تصمیم به قرار دادن انرژی پاک در قلب خود محرک اقتصادی بسته” Birol گفت.

این هفته با رهبران آلمان و بریتانیا و ژاپن و جاهای دیگر برگزار شد یک کنفرانس ویدئویی اصرار سازمان ملل به سرمایه گذاری در فن آوری به منظور کاهش انتشار گازهای گلخانه ای مانند انرژی خورشیدی و یا وسایل نقلیه الکتریکی به عنوان آنها نمودار اقتصادی خود را بهبود تلاش. “وجود خواهد داشت یک مشکل بحث در مورد تخصیص بودجه گفت: آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان است. “اما مهم این است که برنامه های بازیابی همیشه نگه داشتن چشم در آب و هوا.”

در حال حاضر بحران کنونی به طور چشمگیری شکل جهانی انرژی چشم انداز است.

جهان را با استفاده از نفت کاهش یافت و نزدیک به 5 درصد در سه ماهه اول این سال, این گزارش گفت:. در ماه مارس جهانی حمل و نقل جاده پایین بود و نزدیک به 50% و ترافیک هوایی پایین بود 60% نسبت به سال 2019. که رکود در تقاضای سوخت باعث شده است که قیمت نفت به سقوط در سراسر جهان زور زدن بودجه از تولید کنندگان عمده نفت مانند عربستان سعودی و هل دادن شرکت های حفاری در مکان هایی مانند تگزاس به آستانه ورشکستگی است.

جهان را با استفاده از زغال سنگ کثیف ترین از همه سوخت های فسیلی کاهش یافت و نزدیک به 8 درصد در سه ماهه اول سال است. بسیاری از آن باعث شد در اوایل coronavirus خاموش شدن ناگهانی در چین, بزرگترین زغال سنگ کاربر. اما حتی اگر چینی زغال سنگ گیاهان در حال شلیک به بالا جهانی صنعت زغال سنگ مواجه است ادامه داد: تهدید از ارزان تر و تمیز کننده منابع انرژی مانند گاز طبیعی و انرژی های تجدید پذیر.

در مقابل باد و انرژی خورشیدی را دیده اند اندکی چشم انداز مثبت در تقاضا در طول بیماری همه گیر.

یک دلیل بزرگ برای این که: بسیاری از کشورها با استفاده از به طور قابل توجهی کمتر برق به عنوان ساختمان اداری و رستوران و سینما نزدیک است. اما به دلیل موجود توربین های بادی و پانل های خورشیدی هزینه کمی به کار آنها تمایل به دریافت اولویت در برق شبکه های, که بدان معنی است که آنها هنوز هم عامل نزدیک به ظرفیت کامل در حالی که سوخت فسیلی گیاهان مجاز به اجرای کمتر.

با وجود رکورد کاهش در تولید گازهای گلخانه ای دانشمندان هشدار داد که جهان چهره کار زیادی در گرم شدن کره زمین تحت کنترل است.

سازمان ملل متحد گفته است که انتشار جهانی را به سقوط نزدیک به 8 درصد در هر سال بین در حال حاضر و تا سال 2030 اگر کشورهای امیدوار به نگه داشتن گرم شدن کره زمین و زیر 2 درجه سانتیگراد (3.6 درجه فارنهایت) که رهبران جهان باید تلقی لازم برای اجتناب از فاجعه بار اجتماعی و اقتصادی و زیست محیطی ناشی از تغییر آب و هوا.

“یک مستند است که فقط یک رویداد; آن نمی تواند به شما تمام راه وجود دارد” گفت: گلن پیترز مدیر تحقیقات در مرکز بین المللی تحقیقات آب و هوا در نروژ است.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de