امارات به توقف همه پروازهای مسافری بریده بریده دستمزد

دولتی دبی حامل در حال حاضر اعلام کرد تعلیق در حدود 70 درصد از شبکه خود را از 159 مقصد خواسته کارکنان برای رفتن به مرخصی بدون حقوق و منجمد استخدام به عنوان چهره صنعت یکی از بزرگترین تا کنون چالش است.

“به عنوان یک شبکه جهانی هواپیمایی ما خودمان را پیدا کنید در یک وضعیت که در آن ما می توانیم viably کار خدمات مسافر تا زمانی که کشورهای بازگشایی مرزهای خود را و سفر اعتماد به نفس می گرداند” رئیس امارات شیخ احمد بن سعید آل مکتوم در بیانیه ای گفت.

دبی بر اساس شرکت هواپیمایی متوقف خواهد شد مسافر پرواز روز چهارشنبه و نمی گویند زمانی که آنها را از سر هر چند بار پرواز خود ادامه خواهد داد. آن را به اجرا در ناوگان 270 هواپیما عمدتا ایرباس A380 و بوئینگ 777 مسافربری جت.

امارات کارکنان به رویترز گفت آنها شگفت زده کرد.

“وجود دارد هیچ انتخاب دیگری واقعا” یکی گفت: به شرط ناشناس ماندن به عنوان آنها را مجاز به صحبت با رسانه ها.

بین المللی اتصال بسیار مهم است برای امارات’ خلیج فارس hub مدل که تبدیل دبی شش سال پیش به دنیا شلوغ ترین فرودگاه بین المللی. آن عمل نمی کند پروازهای داخلی و بسیاری از مسافران حمل و نقل از طریق دبی.

امارات گروه دولت شرکت برگزاری است که شامل شرکت هواپیمایی در میان دارایی های خود را اجرا موقت 25% به 50% کاهش در حقوق اساسی برای اکثریت کارکنان.

“من احساس می کنم نامشخص برای آینده اما حداقل ما هنوز شغل ما هستند و هنوز هم پرداخت می شود” یک کارمند گفت.

این گروه تا به حال 100,000 کارکنان از جمله بیش از 21,000 کابین خدمه و 4000 خلبانان در پایان مارس 2019 از آن در سال مالی گذشته.

امارات جمهور Tim Clark است که با توجه به در ماه ژوئن و گری چپمن رئيس جمهور از برگزاری گروه فرودگاه و خدمات مسافرتی شرکت خواهد نبرند اساسی خود حقوق به مدت سه ماه.

“ما می خواهیم برای جلوگیری از برش مشاغل” شیخ احمد گفت.

در یک ایمیل به کارکنان دیده می شود رویترز او گفت: او با اعتماد به نفس, شرکت هواپیمایی بوده و رئیس پس از آن در سال 1985 تاسیس شد خواهد زنده ماندن و خواسته کارکنان به “حفظ روحیه خود را تا.”

“در حال حاضر ما باید برای حفظ منابع ما در حالی که آماده سازی خود را برای واکنش,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید