اورژانس یارانه دستمزد در حال گسترش فراتر از ژوئن: ساعت ترودو

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید که اورژانس یارانه دستمزد برنامه است که فراتر از ماه ژوئن “به کمک پا زدن شروع اقتصادی ما بازگشایی و افزایش شغل است.”

این اولین بار است که فدرال کمک برنامه نورد در میان COVID-19 pandemic برای دریافت یک پسوند می آید و در نور از رکورد بالا دست دادن شغل. آن را اجرا می شد برای تشویق کارفرمایان برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد.

پس از آن راه اندازی شد هفته گذشته کارفرمایان را برای اعمال 75 درصد یارانه برای بیش از 2 میلیون کارگر ترودو گفت که جزئیات بیشتر پرده برداری خواهد شد در هفته آینده.

این سوال که آیا زمان بسته کمک خواهد پسوند می آید به عنوان برخی از برنامه های فعلی مجموعه به پایان ماه آینده حتی اگر سرعت جریان تدریجی اقتصادی بازگشایی نشان می دهد بسیاری از کانادایی ها نمی تواند بازگشت به کار پس از آن.

در آوریل اقتصاد کانادا از دست داد نزدیک به دو میلیون شغل در بالای یک میلیون شغل از دست رفته در ماه مارس با توجه به آمار کانادا.

در همین حال میلیون ها نفر از دیگر کانادایی ها را دیده اند درآمد خود را به شدت کاهش می یابد که در نتیجه تقریبا تمام غیر ضروری کسب و کار بسته شده است.

زودتر واکنش در رسانه های اجتماعی به آخرین گزارش اشتغال ترودو گفت: شماره یک “مشکل” یادآوری چگونه بسیاری از مردم نیاز به کمک های مالی.

در میان بیش از 150 میلیارد دلار در کمک های اقتصادی برنامه های دولت فدرال به تصویب بیش از دو ماه گذشته به کانادا, واکنش اضطراری بهره مند شوند (CERB) ارائه را-از-کار کانادایی مالی کراوات-بیش از 2000 دلار در ماه است. حداقل 7.7 میلیون نفر را برای اعمال آن است.

“به استان ها و مناطق به تدریج شروع به بازگشایی در ماه های آینده و CERB کمتر می شود و کمتر نیاز به این یارانه بازی خواهد کرد و حتی بیشتر نقش” ترودو در روز جمعه گفت.

آیا اقدامات انجام شده تا کنون بوده است کافی خواهد بود چیزی احزاب مخالف هستند به احتمال زیاد به وزن در.

کانادا اتاق بازرگانی تماس با آخرین شماره “سرسام آور” و گفت که آنها می شده اند و حتی بدتر اگر کسب و کار تا به حال در بر داشت راه خود را برای انطباق مدل های کسب و کار مانند ارائه مجازی و یا خدمات تحویل.

“سوال اصلی این است که چگونه به سرعت کسب و کار می تواند و یا خواهد re-استخدام یک بار اقتصاد بازگشایی” گفت: کانادا اتاق بازرگانی رئیس جمهور پرین بیتی در یک بیانیه است.

جاری نرخ بیکاری را نشان می دهد “تاثیر واقعی” بحران بهداشت و مهار اقدامات با داشتن ملی وضعیت اقتصادی گفت: اشتغال وزیر کارلا Qualtrough تعهد در نظر گرفتن گسترش مقدار زمان مردم ادعا می کنند می تواند مزایای خاص.

“هیچ بخش دست نخورده است هیچ استان دست نخورده است و هیچ جامعه است دست نخورده توسط این” Qualtrough در مصاحبه ای گفت: در CTV News Channel روز جمعه در واکنش به آخرین آمار و ارقام از آمار کانادا.

یک شکل از دولت انتظار برای دیدن چگونه بسیاری از کانادایی ها در کار آمده ممکن است از طریق یارانه دستمزد برنامه.

“ما به دنبال این ما گفت: از ابتدا ما می خواهند به وجود داشته باشد برای کارگران و کسب و کار از طریق این… ما در حال صحبت کردن در مورد آنچه در مرحله بعدی پشتیبانی خواهد شد مانند نگاه,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de