اورژانس مزایای: آنچه هر استان ارائه شده است در طول COVID-19 همه گیر

تورنتو — فوق العاده اقتصادی ضربه ناشی از COVID-19 همه گیر است و دولت از همه راه راه ارائه کمک های بی سابقه ای را تحت تاثیر قرار کانادایی.

آن می تواند تا حد زیادی به مرتب کردن بر اساس از طریق حتی برای کسانی که در حال حاضر آشنا با حمايت های اجتماعی راه اندازی شده توسط دولت استانی و فدرال قبل از بحران رسید.

برای روشن شدن وضعیت CTVNews.ca وارد یک صلیب کشور راهنمای دقیقا چه هر حوزه قضایی که به طور مستقیم ارائه ساکنان که شغل متاثر شده اند.

هر که کانادا در حال از دست دادن درآمد به علت همه گیر است واجد شرایط برای درخواست کانادا واکنش اضطراری بهره مند ارائه می دهد که 2000 $در هر ماه تا چهار ماه. برنامه های کاربردی در حال انتظار برای باز کردن در ماه آوریل است. دولت گفته است که برنامه های کاربردی قادر خواهید بود تا از طریق سازمان تنظیم مقررات ورود به سیستم یا خدمات من در کانادا حساب و یا با تماس با شماره تلفن رایگان است که هنوز رتبهدهی نشده است را اعلام کرد.

در اینجا این است که نگاهی به اقداماتی که اعلام شده است در استانی و منطقه ای سطح:

بریتیش کلمبیا: B. C. برتر جان هرگن در ماه مارس اعلام کرد که 23 استان معرفی میلاد اضطراری سود برای کارگران فراهم می کند یک بار پرداخت تا $1,000. خانواده های کم یا متوسط درآمد را دریافت خواهد کرد بزرگتر از حد معمول آب و هوا اکشن اعتبار مالیاتی در ماه جولای و در استان نیز ارائه خواهد شد تا به 500 $در ماه برای مستاجرها که در خطر از دست دادن خانه های خود.

آلبرتا: هر کسی در آلبرتا که خود منزوی و یا تنها مراقب کسی است که خود منزوی می توانید درخواست برای استان اورژانس انزوا و پشتیبانی پرداخت. اعلام کرد در مارس 18, برنامه ارائه می دهد یک بار پرداخت از $1,146. برنامه های کاربردی باز 25 مارس.

ساسکاچوان: Saskatchewan ساکنان که دستور داده شده است به خود منزوی هستند و واجد شرایط برای فدرال پشتیبانی می توانید درخواست برای استان خود را در انزوا حمایت از برنامه بود که اعلام کرد مارس 20 و گیرندگان فراهم می کند با 900 دلار بیش از دو هفته است. این استان گفت: این عمدتا به نفع خود به کار کارگران است.

Manitoba: مارس 26, Manitoba دولت اعلام نکرده و هر طور مستقیم کمک های مالی برای ساکنان تحت تاثیر COVID-19.

انتاریو: از دولت انتاریو گفت: مارس 25 که آن را یک بار پرداخت به پدر و مادر از کودکانی که تحت تاثیر مدرسه و مهد کودک تعطیل. این پرداخت خواهد شد 200 دلار به ازای هر فرزند تا سن 12 یا 250 دلار اگر کودک در نظر گرفته شده است به ویژه نیاز دارد. سالمندان کم درآمد را افزایش می دهد در معمول خود پرداخت و از استان به مدت شش ماه برخی از خانواده ها خواهد بود و به تازگی واجد شرایط برای دریافت حمایت آبی پرداخت قبوض, و دسترسی به, Ontario Works درآمد برنامه حمایت از گسترش خواهد یافت و همچنین.

کبک: کبک کسانی که قادر به کار با توجه به COVID-19-دلایل مربوط و نمی واجد شرایط برای کمک های فدرال می تواند به این استان کمک موقت برای کارگران برنامه های کاربردی که برای افتتاح مارس 19. گیرنده دریافت خواهد کرد $573 هر هفته به مدت چهار هفته.

New Brunswick: کارگرانی که شغل خود را از دست با توجه به COVID-19 وضعیت اضطراری در نیوبرانزویک از جمله خود اشتغالی, واجد شرایط برای یک بار پرداخت از $900. این استان اعلام کرد این پرداخت مارس 24 و گفت: آنها با هدف پرکردن شکاف بین از دست دادن کار و مزایای فدرال لگد زدن به در.

نوا اسکوشیا: نوا Scotians بر درآمد در حال دریافت کمک های اضافی از 50 دلار در هر پرداخت به عنوان از آوریل 20.

نیوفاندلند و لابرادور: دولت استانی در نیوفاندلند و لابرادور اعلام کرد 14 مارس که آن را جبران بخش خصوصی کارفرمایان برای اطمینان از کارکنان نمی رویم بدون پرداخت در طول این بیماری همه گیر.

یوکان: مارس 26, Yukon دولت اعلام نکرده و هر طور مستقیم کمک های مالی برای ساکنان تحت تاثیر COVID-19.

Northwest Territories: بودجه به درآمد برنامه کمک در مناطق شمال غربی در حال افزایش قلمرو اعلام مارس 20.

Nunavut: مارس 26, Nunavut دولت اعلام نکرده و هر طور مستقیم کمک های مالی برای ساکنان تحت تاثیر COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو