نخبگان بریزبن مدرسه به اجازه دهید دانش آموزان را در مدارس دولتی باز بماند

“من می خواهم به اذعان کرد که هر کس در BGS جامعه سهام که ناراحتی. به رسمیت شناختن است که احساس اضطراب به طور کامل معتبر و اقامت آرام و حیاتی برای حمایت از هر یک از دیگر از طریق این زمان نامشخص است.”

در همین حال نخست وزیر Annastacia Palaszczuk گفت: در اوایل این هفته که مدارس دولتی باز خواهد ماند بر اساس توصیه های بهداشتی که پیشنهاد ویروس عمل متفاوت در کودکان است.

“اما اگر کودک شما به نظر می رسد بیمار نگه داشتن آنها در خانه” او گفت:.

کوئینزلند معلمان اتحادیه رئیس جمهور کوین بیتس گفت: حدود 600,000 دانش آموزان در مدرسه دولتی, سیستم, با مدیران و کارکنان گزارش به اتحادیه آنها تجربه 25 درصد دانش آموز غایب نرخ به طور کلی, اما برخی از آنها به عنوان بالا به عنوان 40 درصد است.

“اگر پدر و مادر, نگرانی قابل توجهی برای ایمنی و رفاه کودکان خود را, سپس آنها باید در نگهداری از آنها در خانه” او گفت:.

“اما اگر آنها بیمار انتظار نیست کار برای ارائه به کودکان در خانه آن است که به سادگی امکان پذیر نیست در حالی که مدارس باز باقی می ماند.”

در حال بارگذاری

پدر و مادر متهم کوئینزلند وزارت آموزش و پرورش از ساخت آمرانه و تهدید به زور کودکان برای رفتن به مدرسه در طول coronavirus اضطراری است.

یک بخش سیاست, به روز شده در اوایل این سال را تهدید می کند پدر و مادر با دادستان “اگر آنها خود را به انجام برسانند تعهدات قانونی نسبت به ثبت نام و حضور فرزند خود را در مدرسه”.

“مجاز افسر از هر کدام یک مدرسه و یا منطقه می تواند به دنبال رضایت از خود مدیر منطقه ای به ارجاع پرونده به پلیس کوئینزلند خدمات را در نظر بگیرید تعقیب” سیاست خواند.

کوئینزلند آموزش و مشاوره به مدارس می گوید: دانش آموزان در حال نگه داشته صفحه اصلی بر اساس توصیه های پزشکی به عنوان ذکر شده وجود ندارد و به صورت یک “دلیل قابل قبول” و نمی خواهد که زمان خود را ذکر شده در گزارش خود کارت.

در حال بارگذاری

اما مدارس شده اند و به کارگردانی “درخواست شواهد مستند از پزشک مشاوره”.

آن را نیز می گوید دانش آموزانی که در حال نگهداری در خانه به عنوان یک احتیاط باید مشخص شده به عنوان “غیر مجاز” نمیبینم.

مستقل آموزش و پرورش اتحادیه امور تری برک گفت: تعدادی از مدارس تصمیم گرفته بود به پایان ترم اولیه.

“مدارس قرار داده شده در خط مقدم در پاسخ به COVID-19 بدون منابع کافی است که قرار دادن سلامت کارکنان در معرض خطر” او گفت:.

“دولتها درخواست شده است کارکنان مدرسه به اجرا در مدارس بر اساس اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها به تنهایی.

“واضح است که ما در حال حاضر در یک نقطه که در آن ما نیاز به در نظر گرفتن قوی تر اقدامات از جمله آوردن جلو مدرسه تعطیلات.”

– با AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو