نخبگان پسران مدارس مانند سنت کوین راه اندازی شد به نژاد بیش از حد مردانگی که به راحتی می توانید به نوبه خود سمی

در هفته های اخیر ملبورن نخبگان سنت کوین پسر کالج در بر داشت خود را در مرکز یک نظافت رسوایی. مدرسه در اصلی ایستاده بود پس از چهار گوشه قسمت نشان داد پشتیبانی ضعیف ارائه شده در دادگاه رسیدگی به یک دانش آموز که مرتب توسط یک مربی ورزش در مدرسه.

وحی آمد و چند ماه بعد از سنت کوین پسران فیلم برداری شد شعار زن ستیز آهنگ در یک تراموا.

در سال 2001 کتاب ساخت استرالیا نر: Middle-Class مردانگی 1870-1920 من به کاوش مردانه فرهنگ در استرالیا نخبگان پسران مدارس در اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20. من متمرکز بر جیلان دستور زبان سیدنی, دستور زبان, Wesley دانشگاه در ملبورن و سنت پیتر در آدلاید. اما من نیز در نظر گرفته شده در این سیستم به عنوان یک کل به این دلیل که مدارس بسیار یک شبکه است.

من یک راه طولانی از که مایل به دفاع از کودکان که فکر می کنم آن را خوب به آواز خواندن آهنگ توهین آمیز در یک تراموا. اما من یک درجه همدردی با آنها. آنها imbibed تهاجم فرهنگ است که مشروع مانند آهنگ ها و نه ایجاد آن. شورش به عنوان پسران رفتار شد آن را به ارزش تنظیم در زمینه.

بیش از حد مردانه فرهنگ

سنت کوین یکی از قایق از نخبگان مدارس تاسیس در ملبورن شرق در اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20.

زمانی که به مدرسه عمومی شبکه در حال تاسیس در ملبورن و در سراسر کشور وجود دارد کمی به هیچ دولتی متوسطه آموزش و پرورش. ملبورن نخبگان مدارس و نسبتا نزدیک جیلان کالج و جیلان دستور زبان مدرسه برای catered و تکثیر ویکتوریا حرفه ای و اداره کلاس است.


ادامه مطلب: نیو ساوت ولز دارای 48 انتخابی مدارس در حالی که ویکتوریا است 4. وجود سابقه جالب پشت این


این مدارس به زودی توسعه اعتقادات بیش از حد مردانگی. آنها را تشویق ورزش و اغلب آنها الزامی است. آنها با پرورش نظامی دانشجویان را تشویق رزمی فضیلت در میان کسانی که آنها را دیدم به عنوان مدافعان آینده امپراتوری و ملت و باارزش باشه ، افتخارات تخته جوایز و “رنگ” مدلول نخبگان پيشرفت و اعتماد به نفس معمولا برنده در این رشته ورزشی از طریق علمی یا فرهنگی تعالی. و آنها تکبر و هر چیزی بی رنگ.

طی تحقیقاتی که شامل خاطرات کودکان و دیگر سوابق من کشف ضعیف اغلب رنج می برد تحت رژیم که در سمت چپ مدرسه toughs به اجرای انطباق است. گاهی اوقات این بود که در زمین بازی یا در این رشته ورزشی و دیگر بار بیشتر frighteningly در خوابگاه.

این همه مرد موسسات که به دنبال تولید “مردان واقعی” از نسل بعدی. شیوه های خود را منعکس معاصر نگرانی در مورد کاهش از مسابقه در مستعمرات و effeminising عوارض زندگی شهری است.


ادامه مطلب: تحصیل در استرالیا را نشان می دهد خطرات ناشی از سمی مردانگی’ به مردان و کسانی که در اطراف آنها


زمان تغییر کرده اما نوسازی در این مدارس شده است آهسته و ناهموار. بیشتر وجود دارد و معلمين آنها در حال حاضر بیشتر قومی متنوع و آنها توجه بیشتر به علمی و فرهنگی دستاورد است. اما آنها هنوز هم خود را در نظر بگیرید چیزی از یک کلاس جدا از بقیه ثانویه سیستم آموزش و پرورش.

آنها به شدت تکیه بر سنت و ثروت انباشته به ارائه تجارب آموزشی فراتر از رسیدن به مالی بیشتر است. آنها هنوز هم جایزه موفقیت ورزشی و تقاضا وفاداری به رنگ. آنها شهرت مارک ها و منافع برای محافظت در شلوغ, آموزشی بازار است.

شعار پسر بودند و آواز بود یکی آواز در ارتش ایالات متحده است. شاتر

یکی از مشکلات مداوم با این نوع از hyper-مردانه موسسات این است که مگر اینکه با دقت مدیریت گروه انسجام نگهداری می شود از طریق تحقیر و گاهی آشکار خصومت نسبت به – خودی. برای اعضای نخبگان پسرانه مدارس غیر خودی شامل رقیب نخبگان مدارس, اما خیلی بیشتر از کسانی که بخشی از “باشگاه” در همه.

و بیش از حد مردانه مدارس هستند و با وجود پیشرفت های بزرگ ساخته شده در رهایی جامعه از همجنسگرا ستیزی که در آن جوان شده اند در vanguard) بیشتر خصومت می بیند نسبت به هر کسی که نتواند به تناسب قالب از جمله زنان است. در این که اشتراک زیادی با دیگر همه مرد موسسات که تاکید و جایزه قدرت مردانه.


ادامه مطلب: چگونه به چالش کشیدن مردانه کلیشه های خوب برای مردان


شایان ذکر است که شعار پسر بودند و آواز (“من آرزو می کنم که همه خانم ها….”) نمی شد اختراع خود را دارند. به نظر می رسد که منشأ در ارتش ایالات متحده به عنوان یک راهپیمایی آهنگ و هم آواز در مناسبت توسط نر تیم های فوتبال در تمام نر (و احتمالا در برخی از مخلوط) دانشگاه مسکونی کالج ها و توسط برخی از ظاهرا inebriated دانشجويان از کاترین مک آولی کالج در بندیگو فقط در هفته گذشته.

حضور زنان به نظر نمی رسد برای جلوگیری از آن باعث می شود این آهنگ و حتی بیشتر از یک بیانیه بیش از حد مردانه تسلط اگر زنان در حال تغییر خونتان در کرسی های خود را خنده عصبی یا اعتراض به هیچ اثر. سنت کوین پسران در “خوب” شرکت.

ما نمی توانیم اجازه این رفتن

این است که فرهنگ این بچه ها بودند پذیرفته به یکی از آنها جرأت سوال به عنوان آنها به دنبال ندارد. به این حد از آنها را به اشتراک زیادی با پسران و مردان جوان آغاز به دیگر بیش از حد مردانه جوامع است که تشویق به وفاداری به گروه و تسلیم خود.

آن است که کمی تعجب آنها خود را بیان گروه ارزش با حمله به, تمسخر متلک و نشان دادن اندکی احترام نسبت به غیر خودی و حتی “دیگران” در موسسه (مانند زنان در نیروی دفاع استرالیا آکادمی).

چنین فرهنگ آسان نیست به اصلاحات. کارکنان که اجرای این موسسات نمی تواند در همه جا و در هر لحظه بیش از یک بوده است را شکست داد و مصمم و مقاوم در برابر مردان جوان است. مشکل همه نر کالج در دانشگاه سیدنی برای مثال باید شکست اصلاح تلاش های بیش از یک سرپرست. و ما را دیده اند متعدد تلاش های شکست خورده برای اصلاح فرهنگ از آکادمی نیروی دفاع استرالیا.


ادامه مطلب: قوی و غالب: مردان با ایده های جنسیتی از مردانگی هستند احتمال بیشتری برای سوء استفاده از زنان


سنت کوین است که به سادگی آخرین نمونه و متمایز یک در که حوادث اخیر نشان داده اند که پسران باشگاه فرهنگ در میان کارکنان و همچنین در میان دانش آموزان است.

ما نمی توانیم اجازه این کار ادامه خواهد داد. حس حق ايميل از استانداردهای جامعه و تحقیر دیگران که اغلب سایه افکنده مرد موسسات و اعضای خود را می تواند آشکار در شعارهای توهین آمیز آواز حمل و نقل عمومی.

آن را نیز می تواند آشکار در حمایت از قربانیان نظافت. و یا در پوشش و یا ارتکاب سوء استفاده جنسی. یا در incinerating یک زن و بچه ها او را به عنوان آنها آماده به سر به مدرسه.

ما نمی توانیم تنها با اشاره انگشت در افرادی که گاهی اوقات سرفصل. سمی مردانگی نیاز به ریشه کن در آن پسران’ club زمینه پرورش از جمله مدارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im