وسایل نقلیه الکتریکی: ما نیاز به تجدید نظر ما در تولید انرژی

بالا بودن هزینه های زیست محیطی از وسایل نقلیه الکتریکی

ممنوعیت بنزین و دیزل اتومبیل های سیاسی بزرگ ایستاده با هیچ برنامه ریزی و یا ایده در مورد آنچه به این معنی است. استرالیا به فروش می رسد 6.3 درصد از اتومبیل های خود را به عنوان EV در سال 2019. که از مطالعه حذف وسایل نقلیه تجاری کامیون و اتوبوس و غیره – شما می دانید آنهایی که در انجام آنچه ما می خوریم و نیاز. اگر تنها EVs در دسترس هستند من بهانه ای برای رفتن به محل کار خواهد بود “وجود برق در دسترس” (به عنوان در هر بخش هایی از ویکتوریا هفته گذشته).

کشورهای اروپایی هستند مانند استرالیا در رانندگی خود را نیازهای زیرساخت های حمل و نقل و حمل و نقل و فرهنگ است. در نگاه خود تجدید پذیر برق آبی در حالی که ما با استفاده از یک کارخانه نمک زدایی است که هزینه بیش از $600million یک سال به اجرا حتی زمانی که آن را نه تولید آب است و توسط … برق است. همچنین اقتصاد برخی از کشورهای به اصطلاح محیط زیست کشور بر خود نفت صادرات است.

غیر EV هیوندای Kona هزینه $26,000 و EV Kona هزینه $69,000; به وضوح ما را همه دریافت یک دستمزد را افزایش دهد. ممنوعیت یک بخش ضروری از زندگی ما بدون جایگزینی در حال توسعه و تست شده و یا حتی مناسب است یکی دیگر از بازی سیاسی از عدم تحویل. که در آن ما را دریافت مس و باتری از مواد و در چه محیطی هزینه ؟ اوه معدن. در حال حاضر طول عمر تاثیر EV از مواد خام به اختیار باتری بیشتر از یک سوخت فسیلی خودرو. ما می تواند کار بر روی در حال مرگ, مردم گرسنه در سیاره ما ،

راس Kroger, Highton

تمرکز ما باید بر روی از بین بردن زغال سنگ

EV طراحی شده توسط زغال سنگ-تولید برق ساطع می کند و تقریبا همان کربن به عنوان یک مدرن بنزین خودرو. تا روز مبارک که افزایش تقاضای برق خواهد شد توسط انرژیهای تجدید پذیر و یا حتی گاز-تولید برق EV تصویب خواهد شد که هیچ تاثیری بر انتشار گازهای گلخانه ای. تمرکز نیاز به باقی می ماند در رفع زغال سنگ به عنوان یک روش تولید برق. صرف مقدار بسیار عظیمی در حال حاضر در EV زیرساخت های یک بی فایده انحراف در مسیر به 2050 خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای هدف است.

ریچارد O’hanlon, Anglesea

روش های مختلف تولید برق

بیشتر وسایل نقلیه الکتریکی? چگونه از برق مورد نیاز تولید می شود? این وسایل نقلیه افزایش احتمال قطع برق در تابستان ؟ بریتانیا با استفاده از برق تولید شده توسط راکتورهای هسته ای.

آلن گونتر, کارلتون

فقط یکی دیگر از راه برای ما برای مصرف و حتی بیشتر

من سه سوال در مورد برق اتومبیل به خصوص در ویکتوریا. آنها که متهم با استفاده از انرژی پاک برق و یا زغال سنگ حرارتی برق ؟ آنها تولید با استفاده از منابع انرژی تجدید پذیر و یا زغال سنگ حرارتی برق ؟ ما تعویض به اتومبیل های جدید به سادگی برای برآوردن نیاز ما به مصرف بیشتر از همیشه و ممکن است اضافه کنم که شیرین توسط “سبز-شستن” تبلیغات ؟

فیل Labrum, Flemington

ما زغال سنگ استفاده می شود به قدرت بریتانیا EVs?

بوریس جانسون به ارمغان می آورد به جلو ممنوعیت موتور احتراق داخلی خودروهای, اما آن را به برق اضافی مورد نیاز آمده است ؟ با توافقنامه تجارت آزاد بدون شک اسکات موریسون ارائه خواهد شد استرالیا زغال سنگ.

مایکل Hipkins Richmond

فروم

در گذشته برای پایان دادن به GP?

موتور علاقه مندان به مانند سر و صدا است که اتومبیل های مسابقه را. خواهد رو از سر و صدا از اتومبیل های برقی به علاوه کاهش تماشاگر اعداد در جایزه بزرگ همراه با کاهش مخاطبان تلویزیون زور برای پایان دادن به این مسابقه در آلبرت پارک ؟ چه یک جایزه برای ویکتوریا مالیات دهندگان در هر سال.

مارگارت هیلتون Aberfeldie

سوال از تمامیت 1

استاد بازنشسته Adrian ایوانز (حروف 6/2) به چیزی نشان می دهد وکلای یکپارچگی در نظر گرفته شود توسط کمیسیون سلطنتی? من فکر می کنم شش نفر از دانشجویان همکار در ملبورن دانشکده حقوق در اوایل ’70s به جرم تقلب و موارد مربوط به یکی کشته شده است. در مقایسه تنها یکی از دانشجویان پزشکی از سال از تعداد مشابه و شاید مشابه جمعیتی نیز محکوم شده است.

البته این صرفا یک کوچک و موردی برداشت. اما پس از آن وجود دارد حفاظت از حرفه ای عمل قوانین است که هر کس حق دارد به نمایندگی حقوقی. در حالی که دلایل خوبی وجود دارد که برای این, آن را به طور موثر به معنی وکلا هستند دلسرد از سوال یکپارچگی مشتریان خود را. علاوه بر این آنها در حال ساخته شده به احساس آنها “بخشی از نجیب حرفه ای عمل قوانین”.

بسیاری از خوب و متفکرانه مردم به طور فعال دلسرد از دیدن به وضوح عواقب کار خود را. همراه با مدل شرکت های بزرگ که در آن هدف از شرکت ها به طور کلی یک تمامیت خلاء قانونی handmaidens می توانید کمی نگاه زرق و برق دار.

ان Birrell, St Kilda غرب

سوال از تمامیت 2

بازگشت در سال 2017, شدم برای اولین بار خانه خریدار – نه مالک پس از خاموش پلان آپارتمان خریداری شده پس از صرفه جویی در حالی که پرداخت کردن افراد دیگر وام های مسکن برای 15 سال است که هنوز ساخته شود. من مطمئن بود که این امر می تواند آماده کریسمس سال 2018 است.

اما به زودی پس از توزیع بیش از 30 ، 000 $به علاوه سپرده من متوجه شدم این سازمان شده بود عمدا نادرست است. و همچنین به عنوان که داشتن قفل شده خودم را به یک قرارداد من دیگر merited آن زمان و یا در نظر گرفتن. در سه سال گذشته من شده اند با سوزاندن پول اجاره و قادر به دریافت یک پاسخ مستقیم به زمانی که من خرید از نزدیک به نیم میلیون دلار تحویل داده خواهد شد.

املاک و مستغلات حرفه ای است مملو از شیوه های غیر اخلاقی طراحی شده برای بخشی از مردم را با پول كنید. با بسیاری از استرالیایی ها با داشتن طرح ها و رویاهای خود برای آینده تبدیل به کابوس از سرخوردگی و از دست دادن مالی من تماس بگیرید در دولت برای راه اندازی یک کمیسیون سلطنتی به بخش املاک و مستغلات و در نهایت ایجاد شفافیت و پاسخگویی در اطراف off-the-طرح فروش است.

Mateusz Buczko Elwood

ایمنی مردم همراه اول

Braemar کالج بسته شدن آن کوه نور پردیس در روز از مجموع آتش بان (سن 5/2) برجسته نیاز برای برنامه ریزی وزیر به تماس با یک توقف به مدارس جدید و یا کلیساها در معرض خطر غیر شهری است.

سیل اخیر برنامه های کاربردی برای این در جنوب محدوده سبز گوه اتحاد چپ ساکنان بی اعتقاد. شایر از Yarra محدوده را رد کرده است دو برنامه اما شورای برنامه ریزان قادر به شامل bushfire خطر در خود زمینه را برای امتناع به دلیل ناکافی سیاست های دولت است.

کیسی شورای تصویب دو پیشنهاد – هر دو به شدت مورد مخالفت و رهبری برای VCAT – با یک سوم ظاهرا در خود نگه دارد. با توجه کیسی سابقه خراب تصمیم گیری در برنامه ریزی و شش ماه زمان برای دولت آینده بررسی های سبز قاچ قانون وزیر باید آنها را در. قرار دادن زندگی کودکان در معرض خطر اجازه می دهد این مدرسه برنامه های کاربردی به ادامه قابل قبول نیست.

Rosalie Counsell, Harkaway

دشوار استرالیا راه

بنابراین برخی از کسانی که به تخلیه جزیره کریسمس از ووهان در پی coronavirus شکایت کرده اند که آن را احساس می کند مانند آنها در زندان است.

آنها هستند. چقدر خوش شانس هستند که آنها منتقل شده از نیروی هوایی سلطنتی استرالیا در پایگاه در Learmonth با هواپیما ؟ اگر آنها منتقل شده است به جزیره کریسمس توسط قایق آنها ممکن است مجبور به صرف بقیه عمر خود را در بازداشت به رغم داشتن مرتکب هیچ جرم و جنایت.

ری فراست آذر Juc

شیک, فرانسوی, راه

جمعه گذشته یک planeload از اتباع ووهان قرار داده شد در قرنطینه به مدت دو هفته در هنگام ورود خود را در فرانسه است. محل انتخاب شده را به جای آنها ؟ یک منظره تعطیلات رفت و آمد مکرر توسط دریای مدیترانه 30kilometres از مارسی. “ما نیاز به یک جشنی استقبال محل لذت بخش برای خانواده” اعلام کرد مقامات فرانسوی. “هیچ فکر می کردم که این افراد خواهد بود قرار داده شده در یک مرکز بازداشت.”

شهروندان استرالیا عودت به میهن خود شده اند رها شده و به پایین بازداشتگاه در جزیره ای دور افتاده به عنوان اگر آنها تا به حال طاعون و نگهداری در خلیج. آنها نیز در ابتدا درخواست به پرداخت 1000 دلار برای تحمیل تعطیلات در جزیره کریسمس.

ژان ژاک Portail شمال ملبورن

پایان دادن به احتکار

اول پودر شیر فرمول در حال ارسال به چین محلی باعث کمبود. در حال حاضر P2 ماسک در حال حاضر در تامین کوتاه مدت وجود دارد در حال ارسال به برآوردن چینی در بازار (سن 5/2). هنگامی که یک توقف قرار داده می شود به این احتکار در هزینه مصرف کنندگان استرالیایی?

ادوارد Combes, چرخ هیل

تبدیل شدن خود به اندازه کافی

دولت اقتصاددانان و بانکداران و superannuation مشاوران توصیه می کنند که سرمایه گذاران باید تنوع بخشیدن به پرتفوی خود را برای تضمین آینده خود را. بنابراین چرا از آن است که استرالیا دارای بیشترین سرمایه گذاری خود را در بازار چین?

در حال حاضر ما در حال چپ آسیب پذیر با توجه به مشکلات بهداشتی با کوروناویروس. آن شده اند که دقیق به تولید موارد بسیار مهم برای وجود در استرالیا و متنوع چه بود مهم نیست در کشورهای مختلف.

ما تحلیلگران امنیتی باید تاسف است که سلامت و ایمنی (مواد مخدر) به دفاع از مواد خام (سوخت) و سیستم های اطلاعات (کامپیوتر) و غیره هستند در معرض خطر کمبود. بیشتر بودن خود به اندازه کافی باید یک استراتژی به آینده به جای آن است که اگر ارزان, خرید از چین است.

راجر ولف Balwyn

به دنبال استقلال

به عنوان یک زن 50 ساله زن مطلقه از 12 سال من درک ناکامی Pru Goward نر از دوستان (نظر 6/2) – اما راه دیگری در اطراف.

آن است که مردان من تاریخ که می خواهید من برای خانواده کریسمس, تعطیلات و شام. آنها به نظر می رسد تهدید زن و اقتصادی و عاطفی استقلال. بسیاری از آنها مشتاق برای یک “مادر” در زندگی فرزندان خود را و می خواهید به نگاه پس از کنترل (?) من در احساسی و مالی ، من لازم نیست و یا می خواهید هر یک از آن.

شاید بسیاری از نسل ما هنوز هم مرور شکستن رایگان از نقش های سنتی که سختگیرانه تجویز شده توسط جامعه ؟ من آشنایی تجربه نشان می دهد واقعا مستقل نر روح نادر است. من دوست دارم به ملاقات یکی. به عنوان Pru نشان می دهد “نیاز انسان برای صمیمیت اجرا می شود عمیق”. صمیمیت در هزینه های استقلال, اما بیش از حد بزرگ است یک برچسب قیمت.

کارن Dreher, Motel

بسیار معقول بان

بیست سال پیش ما در زمان ما برادرزاده به کمک پیک نیک زمین برای دیدن rosellas. پس از این پرندگان شده اند به دور محور توسط خشن cockatoos که اقدام به تخریب جداول پیک نیک و درختان در اطراف کافه.

آن را غیر قانونی است به خوراک پرندگان وحشی در شایر از Yarra محدوده. من خوشحال هستم که در گذشته نیز وجود داشته باشد ممنوعیت پرنده-تغذیه در اینجا – “دانه از تغییر به عنوان ممنوعیت آمار نقطه توریستی” (سن 5/2). آن است که در پرندگان’ بهترین علاقه به تغذیه به عنوان وجود دارد مقدار زیادی از مواد غذایی طبیعی به foraged. به عنوان یک کنار, اگر اتوبوس توریستی رفتن ما مردم ممکن است قادر به پیدا کردن یک میز به صرف ناهار در عالی کافه.

پاتریشیا ری سویل

بیش از حد بالا قیمت به پرداخت

تا حدودی bizarrely جف کنت در پاسخ به اینکه آیا زالزالک باشگاه فوتبال خواهد از pokies, گفت و افزود: “ما یک خانواده باشگاه” ورزش 5/2). آیا او هنوز هم هیچ ایده چقدر آسیب پوکر ماشین را به خانواده ها یا خود باشگاه رودخانه از طلا به سادگی بیش از حد وسوسه انگیز بدون توجه به هزینه ؟

نیل Meagher, مالورن

درسهایی از تاریخ جف

از طریق شکست دولت خود را در سال 1999 آن را ممکن است انتظار می رود که جف کنت یاد گرفتیم که دلار بیش از جامعه در یک قیمت می آیند. وقت آن است که برای شاهین به طول توسعه زمانی در Dingley و پیدا کردن راه های جایگزین برای تامین مالی این باشگاه گسترش است. دیگر AFL باشگاه داشته باشد.

Jenni پادشاه Camberwell

پایان درمان ترجیحی

در “اسطوره ‘اعتماد به نفس سرمایه گذار”‘ (نظر 4/2), کیت شاو می پرسد: “چگونه است که ویکتوریا دولت ها تبدیل شده اند تا در بنده به غول شرکت های بزرگ و کابوی توسعه دهندگان؟”

من از صمیم قلب می خواهم به دانستن. من یک سوال مشابه در مورد ما دولت های فدرال که به شدت از آن دفاع به شدت یارانه سوخت های فسیلی در صنایع و دیگران اقدام بدون هیچ گونه مسئولیت اجتماعی است. متوقف کردن یارانه ها و درمان ترجیحی و وجود خواهد داشت مقدار زیادی از پول مالیات دهندگان – و انرژیهای تجدید پذیر – برای جلوگیری از ارسال به نسل های بعدی به یک کوره-مانند آینده.

مبارک Kidby شمال ملبورن

مطمئنا یک راه حل برنده-برنده

فوق العاده, الثام ترافیک حجم میله میله برای کاهش 20per درصد در پایان از شمال شرق لینک (سن 6/2). پس ما را ترک امن میدان به تنهایی و فقط بهبود های موجود در ساعت اوج ترافیک نور توالی. این موجب صرفه جویی در درختان و مقدار زیادی از پول و جلوگیری از تولید مقدار زیادی از بتن می باشد.

گراهام Fildes, الثام

واقعا اخلاقی cuppa

سیندی بوهان می خواهید بدانید که در آن به منبع برده داری و تجارت عادلانه چای” (نامه 6/2). وجود دارد فوق العاده سست برگ چای رشد در مزارع در کوئینزلند و پشم ونخ راه راه ولی فقط برای شروع. و نه در چشم.

دروغ گفتن گاردنر منتمرنکی

و یک چیز دیگر

محیط زیست

LOL. Canavan پشتوانه Barnaby بنابراین می تواند حزب “حرکت به جلو”.

استوارت Gluth, Northcote را بازتوییت کرد

صنعت ذغال سنگ. توسط صنعت ذغال سنگ. برای صنعت ذغال سنگ

چارلز Lakey, Macedon

کسانی که arsonists دوباره در آن هستند اما آنها باعث سیل در این زمان.

Gary Sayer, وررنمبول

آیا موریسون کشیدن ورزشی rorts به توجه و دور از فقدان عمل در تغییر آب و هوا ؟

Marg D ‘ Arcy چاودار

چگونه بسیاری از koalas و گونه های در معرض خطر در حال کشته شدن توسط دولت-مجاز و تخریب زیستگاه?

آدریان Hyland, St Andrews

آیا Molan تکیه بر شواهد با توجه به وظایف خود در عراق و موضوع سلاح های کشتار جمعی?

اندرو بارنز رینگوود

سیاست

من آرزو می کنم ما می تواند استیضاح ما PM.

Sarah Russell, Northcote را بازتوییت کرد

آیا من چشم مرا فریب یا Bandt و Di Natale دوقلوها که از هم جدا شدند در بدو تولد?

پاملا زائر هیقت

وزرا استاندارد: ترکیب متناقض است.

Rosslyn جنینگز شمال ملبورن

خواهد مکنزی بود تفنگ خجالتی مورد استفاده برای کابینه موقعیت خود را در آینده ؟

گرگ شیرینی مربا وررگول

زمان بازپرداخت است. هیچ حزب دموکرات عبور طبقه در سنا تبرئه کلینتون.

Gary Bryfman برایتون

سگ barked و Canavan نقل مکان کرد.

جان Blanchfield ملبورن

بعلاوه

اولین بار در حافظه زندگی که تصاویر بیشتر از زنان (21) نسبت به مردان (10) در ورزش (5/2).

جنیفر منسفیلد ملبورن

چین ساخته شده است یک بیمارستان در 10 روز. Transurban و جان هلند شما در حال تماشای?

دیوید فرانسیس Ivanhoe

می تواند به توقف رسانه با اشاره به “ویروس مرگبار”? اکثر افراد آلوده زنده بماند.

میله Matthews, Fairfield,

*ثبت نام به ویرایشگر الکس Lavelle منحصر به فرد در خبرنامه: www.theage.com.au\editornote.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو