عمل جراحی انتخابی را با توجه به راه اندازی مجدد هفته آینده بنابراین در حال حاضر زمان برای رفع لیست انتظار یک بار و برای همه

نزدیک به خاموش کردن کل از عمل جراحی انتخابی در سراسر استرالیا به پایان خواهد رسید و به زودی پس از ملی کابینه در نظر گرفتن در روز سه شنبه.

خاموش کردن تحمیل شد برای اطمینان از وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای پزشکان و پرستاران به مدیریت پیش بینی سونامی COVID-19 بیماران در بیمارستان های ما.

اما در حال حاضر وجود دارد یک پرونده از استرالیا انتظار برای روش انتخابی.


ادامه مطلب: خبر خوب در عمل جراحی انتخابی اما وخیم هشدار در اقتصاد


عمل جراحی انتخابی زمان انتظار در حال زهر هر دولت و وزیر بهداشت ، راه های بهتر برای مدیریت چنین روش می تواند یک مزیت بزرگ از خاموش کردن و راه اندازی مجدد.

اما ما باید به سرعت عمل می کنند اگر ما به تغییر نحوه مدیریت این صبر لیست فدرال به عنوان وزیر بهداشت گرگ شکار می خواهد یک صحنه دوباره شروع به در مارس 27.

تجدید نظر در اولویت های

در حال حاضر عمل جراحی انتخابی است به عنوان طبقه بندی فوری (دسته 1) نیمه فوری (دسته 2) و غیر فوری (دسته 3). اما بیمارستان های مختلف و متفاوت جراحان در واقع طبقه بندی بیماران در راه های مختلف.

آنچه بدتر است این است که برخی از روش بدون شک غیر ضروری مانند ستون فقرات و یا از بین بردن سالم تخمدان در طی یک عمل جراحی هيسترکتومی و ارائه می کنند هیچ ارزش برای بیمار به عنوان آدم Elshaug و من استدلال کرده اند قبل از.

البته نه همه جمع شدن کم است-ارزش روش. به عنوان متحده در نظر بگیرید که چگونه به recommence عمل جراحی انتخابی آنها باید دست گرفتن این فرصت به معرفی سیستم های جدید به خصوص در مناطق شهری.

درست مدیریت روش انتخابی سیستم باید سه عنصر کلیدی:

  • وجود دارد باید مطابق فرایند ارزیابی یک بیمار نیاز به روش و رتبه بندی که بیمار اولویت در برابر دیگران

  • این تیم انجام روش و مراقبت از بیمار پس از آن باید بسیار با تجربه در این روش

  • این روش باید در انجام کارآمد بیمارستان یا سایر تسهیلات بنابراین هزینه برای نظام سلامت است که به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است.

متاسفانه استرالیا گاهی اوقات نتواند در تمام اقدامات.

جلوگیری از تناقضات

هیچ سازگار فرایند ارزیابی در سراسر بیمارستان. حتی جراحان مختلف در همان بیمارستان دیدن همان بیمار را گاهی توصیه های مختلف مورد نیاز برای روش.

این به این معنی که بیمار به اندازه کافی خوش شانس دیده می شود در بیمارستان ممکن است اختصاص داده شده به دسته 2 اما همان بیمار دیده می شود در بیمارستان B ممکن است اختصاص داده شده به دسته 3 و بنابراین باید صبر کنید دیگر.

مشخصات بیمار مانند جنسیت یا سطح آموزش و پرورش نیز به نظر می رسد نامناسب تحت تاثیر قرار طبقه بندی تصمیم گیری.

بالا-حجم بیمارستان ها و دیگر امکانات به طور کلی نتایج بهتر برای یک داده از روش کم حجم در مراکز. و آنها را کارآمد تر.

در عین حال اکثر متحده چشم پوشی از این واقعیت است. آنها انجام داده اند کمی به توجیه خدمات به نفع هر دو بیمار و مالیات دهندگان.

زمان برای تغییر

بزرگ انباشت تقاضا ایجاد فرصت برای یک راه جدید برای انجام کارها. دولت ها باید در توسعه مورد توافق ارزیابی فرآیندهای برای حجم بالا روش مانند زانو و تعویض مفصل ران و آب مروارید عملیات و ارزیابی مجدد تمام بیماران در لیست انتظار.

ارزیابی مجدد می تواند انجام شود از راه دور با استفاده از پزشکی از راه دور. متخصصان در هر منطقه باید دعوت به توسعه مبتنی بر شواهد معیارهای تعیین اولویت ها. که در آن مناسب, بیماران, باید گفت گزینه های درمانی غیر از عمل جراحی است.

خصوصی سلامت بیمه باید تقویت شود تا شرکت در بودجه انحراف گزینه بنابراین بیماران قادر به بازسازی خود را در خانه و نه در تخت بیمارستان.

جدید, هماهنگ, تک لیست انتظار اولویت سیستم در هر دولت را قادر می سازد تمام بیماران به دانستن جایی که آنها ایستاده است. یک بیمار در بالای لیست ارائه می گردد اولین محل در دسترس صرف نظر از اینکه آن را نزدیک به خانه خود را.

آنها می تواند رد این پیشنهاد را بدون از دست دادن جای خود را در صف, اگر آنها می خواستند به صبر برای نزدیک محل.

وزیر بهداشت می گوید: آن را تا به بیمارستان به تصمیم می گیرید که بیماران تحت عمل جراحی انتخابی. روم Zaiets/شاتر

تنها انتظار لیست باید شامل هر دو منطقه ای و شهری, بیماران مبتلا به اطمینان حاصل شود تا آنجا که ممکن است که شهرستان بیماران را سریع تر درمان از مردم در منطقه و منطقه از راه دور.

بیماران با بیمه بهداشتی خصوصی می توانید انتخاب کردن به عنوان درمان خصوصی بیمار در یک بیمارستان دولتی. بنابراین انتظار لیست باید شامل عمومی و خصوصی بیماران برای جلوگیری از خصوصی بیماران به دست آوردن سریع تر پذیرش در بیمارستان های دولتی.

سیستم باید بیشتر متمرکز در مناطق شهری. طیف گسترده ای از روش انتخابی باید دوباره برقرار در هر بیمارستان. برخی از جراحان خواهد نیاز به ارائه جدید قرار ملاقات اگر عمل جراحی انتخابی در تخصص خود بود دیگر در حال انجام در بیمارستان که در آن آنها قبلا اصلی خود را ملاقات.

بیمارستان های خصوصی کمک می کند

خصوصی سیستم بیمارستان گرفته شده ضرب و جرح در طول بیماری همه گیر. بیمارستان های خصوصی باید به طور موثر بسته شده است و زنده ماندن خود را ممکن است تحت فشار است.

متحده باید در نظر امضای قرارداد با بیمارستان های خصوصی در, و یا در زیر بیمارستان های عمومی کارآمد برای روش انتخابی انجام می شود در این بیمارستان برای کمک به روشن شدن عمل جراحی انتخابی جمع شدن.


ادامه مطلب: نیازی درمان: عمل جراحی ستون فقرات برای کمر درد است پر هزینه و کمی وجود دارد و شواهد آن کار خواهید کرد


به عنوان بخشی از سرویس های جدید مدل متحده باید تقویت خود در بیمارستان-در-این-صفحه اصلی سیستم است. برای بسیاری از بیماران توانبخشی در خانه و یا به صورت سرپایی می تواند تولید نتایج بهتر از در-بیمارستان توانبخشی.

این بیماری همه گیر است و هنوز سیاستگذاران هستند و راست به چرخش ذهن خود را برای انتقال به چیزی نزدیک شدن به کسب و کار به عنوان معمول است. اما جدید پس از همه گیر عادی باید چیزی شبیه به این ،

فیزیکی فاصله به نظر می رسد به ضرب و شتم ویروس اما دومین قربانی ممکن است اصلاح نظام سلامت. نه اتلاف بحران کلیشه بر لب همه است. استرالیا فرصتی برای بهبود عمل جراحی انتخابی سیستم. به خاطر مالیات دهندگان و بیماران ما باید آن را درک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im