سالمندان رفاه: تنظیم کننده باید اجازه می دهد برای انسانی مستند

ملی و دستورالعمل های مورد نیاز

سالمندان مراقبت و خدمات اجتماعی استرالیا اجرایی پاتریشیا گنجشک خواسته های “روز ملی دستورالعمل حفظ حق کنترل دسترسی به امکانات را در طول این بیماری همه گیر” (“اپراتورهای فشار پشت در اجازه دادن به بازدید کنندگان”, 27/4). دستورالعمل کشوری هستند که قطعا مورد نیاز است اما در جهت مخالف – استرالیا انتخاب برای مراقبت در یک مرکز مراقبت از سالمندان باید در آینده قادر خواهد بود با اعتماد به نفس همراه با خانواده های خود از راست به بازدید خانواده هر شرایطی بر جهان خارج است. کارکنان آینده به کار در مراقبت از سالمندان امکانات تحت بررسی سلامت و مناسب sanitising و اجتماعی فاصله اقدامات – پس می توانید اعضای خانواده نیز مهم است برای رفاه سالمندان است.

اموزش فار بلکبرن جنوبی

خطر بیش از حد بزرگ برای بازگشایی

پس دولت اخیر تماس به سهولت بازدید کننده محدودیت در مراقبت از سالمندان خانه های حومه شرقی خانه بر عهده گرفت و با دقت کالیبره برنامه بازدیدکننده داشته است برای دوستان و خانواده از ساکنان. این منجر به کارکنان و ضعیف ساکنان بودن در معرض خطر قرار داده به عنوان بازدید کننده نادیده گرفته اجتماعی فاصله دستورالعمل ملزم به بستن درهای خود را دوباره.

پاتریشیا زنگ سوتبنک

محدودیت های بی رحمانه برای همه

من 96-سال-پیر و ضعیف و ناتوان بینایی و شنوایی مادر قفل شده در مراقبت از سالمندان در خانه از مارس 19. بله ساکنان امن هستند. اما مستند متناسب پاسخ ؟ مطمئنا سلامت روان و تندرستی ساکنان باید در نظر گرفته شود. یک بلوک از هفت سن ارائه دهندگان مراقبت های است که با استفاده از آن بلند به فشار پشت در اجازه می دهد بازدید کنندگان علیه دولت مشاوره (“اپراتورهای فشار پشت در اجازه دادن به بازدید کنندگان”, 27/4).

نظارت خانواده بازديد نیاز مطرح نیست یک خطر غیر قابل قبول. بسیاری از ساکنان تکیه تقریبا روزانه بازدیدکننده داشته است. و در عبارت محدودیت های بی رحمانه است. شب دیگر در تلفن او را شکست. او تا به حال تا به حال به اندازه کافی. خواست برای پایان دادن به آن. من در زندان با او گریه به من کمک کند. اما من نمی توانم. نخست وزیر باید به پایین.

الیزابت Sime, Fitzroy شمالی

منحرف بازدید کننده سیاست

بر خلاف سیاست (“آیا قفل دور سالخورده ب. ظ می گوید”, 22/4) و اخیر تکرار و از این سیاست به طور کامل شناختی ساکنان در حال حاضر رویکرد خود را در هفته هفتم از قفل کردن در ملبورن خانه سالمندان است. در سخنان نخست وزیر این “جداسازی … خوب نیست برای تندرستی خوب نیست برای سلامتی خود”.

تسهیلات مجوز بازديد خانواده به شناختی-اختلال ساکنان اما انکار می کند و آنها را به عدم اختلال. این شناختی-unimpaired ساکنان تنبیه کنید چون به عنوان مدیریت متحده در نامه ای به خانواده ها: “توانایی [از شناختی-اختلال] به تمرین های اجتماعی فاصله شمار یک خطر خاص است.” چگونه منحرف? پدر من و دیگر به طور کامل ریشه ساکنان درک و قادر به تمرین های اجتماعی فاصله و در عین حال امکان دسترسی به خانواده خود را.

نام و آدرس عرضه

فروم

غیر دولتی موشکافی

دولت به طور کلی تحسین شده برای مدیریت آن از COVID-19 بحران, اما, فقدان یک سازمان غیر دولتی تحت کنترل کمیته انتخاب به مورد مداقه قرار دادن دولت در پاسخ به همه گیر (“ویکتوریا دموکراسی شکست خورده است پشت درهای بسته”, 26/4) است در مورد. ما در حال صحبت کردن در جدید ویکتوریا بدهی 25 میلیارد دلار. ما فدرال پارلمان نیوزیلند مجلس و NSW و قانون مجلس باید نظارت کمیته رهبری توسط یک سازمان غیر دولتی صندلی و با یک غیر دولتی اکثریت در عین حال ما باید یک کار led و کار اکثریت کمیته به مورد مداقه قرار دادن کار دولت COVID-19 دیدگاه در میان آن مسئولیت های دیگر. به اندازه کافی خوب نیست.

جان کپل, سیاه و سفید سنگ

تربیت معلم

کارآموز معلمان باید در کنار معلمان که در حال برگزاری کلاس های آنلاین به جای موارد فوق تجربه کلاس درس است که در حال حاضر در دسترس نیست (“معلم کارآموز کلاس ساعت کاهش برای جلوگیری از کمبود”, 27/4). آموزش از راه دور ممکن است تبدیل به یک مهم بعد از آموزش و پرورش آینده که در حال حاضر معلمان به حال کم و یا هیچ آموزش. همچنین با کامپیوتر مدرن مهارت کارآموز معلمان زیادی برای کمک در زمان بحران است.

Kevan پورتر Alphington

آموزش قدرت

ویکتوریا وزیر آموزش و پرورش جیمز Merlino (“ویکتوریا حفاری در مدرسه تعطیلی”, 27/4) باقی مانده است firmin صورت ادامه فشار برای بازگشایی مدارس از فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan. شایان ذکر است که استرالیا دارای سه سطح دولت فدرال و دولت های ایالتی و محلی. دولت و قدرت وجود داشته باشد برای پوشش مدارس و تصمیمات اتخاذ شده در مورد آنها را تحت توزیع قدرت در داخل استرالیا. ویکتوریا تحت Daniel Andrews و آقای Merlino خواهد شد تصمیم گیری است که آنها احساس می کنید بهترین خود را نشان شهروندان از هدایت رئیس بهداشت افسر برت Sutton. من شخصا هیچ دلیلی برای انعطاف پذیری ورزش در محدودیت با توجه به این که ما تنها در حال حاضر شاهد بهبود در مورد اعداد. وجود دارد هیچ چیز برای به دست آوردن و همه چیز را برای از دست دادن ندارد و تاسیسات دقت کنید.

جولیان رابرتز, Burwood

رها کردن محاصره کردن

پیتر نووتنی (حروف 27/4) مانت استدلال قانع کننده برای ورود به مطالعه و شناخت از ملت و مردم در سرود ملی. در حالی که ما در آن هستیم بیایید خودمان را خلاص از پیش پا افتاده ببخشید ما زین و جایگزین کردن آن با چیزی بهتر – و آن را شامل نمی شود محاصره کردن.

راب Warren Ivanhoe

خارج از منزل بزرگ

چرا ما گفته بودن به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است زمانی که شواهد وجود دارد که COVID-19 detests هوای تازه و آفتاب و گرما و نور ؟ ایالات متحده وزارت امنیت تایید کرده است که شرایط کشتن ویروس در بزاق قطرات در غیر سطوح متخلخل و در هوا.

جرمی براون Ripponlea

15 دقیقه از شهرت

من با خوشحالی دریافت برنامه جدید شب گذشته – هیچ مشکلی اما یک سوال. نرم افزار تعریف و تشخیص “تماس با ما” حداقل 15 دقیقه. این است که بر اساس شواهد علمی که مخاطبین کمتر از 15 دقیقه است بی خطر است ؟ یا در تکنولوژی محدودیت است ؟ من مشورت خود من خاطرات برای سه هفته گذشته و به غیر از من و همسرم GP من فکر نمی کنم من می خواهم که صرف 15 دقیقه در مجاورت هر کسی در همه. اما از همه رسانه ها توصیه من شنیده ام یا خوانده بودن یک حامل در عرض 15 ثانیه از آنها سرفه یا عطسه خواهد بود به اندازه کافی برای استنشاق قطرات آلوده. من قطعا نمی تا کنون با صرف 15 دقیقه در صف پرداخت در یک سوپر مارکت. و اگر من تا به حال یک قرار ملاقات های پزشکی, من نمی صبر کنید در اتاق انتظار اما در ماشین من تا به نام در با تلفن.

رونالد Burnstein, هایدلبرگ

به روز رسانی گوشی

من تلاش ناموفق برای دانلود COVIDSafe برنامه بر روی Galaxy S5 گوشی. ظاهرا برای آندروید شما نیاز به Android 6.0 یا بالاتر برای اجرای برنامه. برخی از ما نمی توانیم به تغییر تلفن های ما در هر سال است. چگونه بسیاری از مردم دیگر مسدود شده از دانلود نرم افزار ؟

پائولا جونز جیلان

برنامه ناسازگار

من آماده بود (تقریبا هیجان زده) و آماده شدن برای دانلود COVIDSafe برنامه یکشنبه شب. من یک گوشی اندروید خریدم در سال 2016 در بر داشت و من نمی توانم دانلود برنامه ردیابی چون گوشی من سازگار نیست. کاملا گوشی خوب تلقی می شود فن آوری های کار برکنار شده است.

علامت گذاری Biss, Camberwell

سرعت مناطق

من تعجب می کنم اگر چهار پلیس و میر در شرق آزادراه می تواند یک نتیجه ناخواسته از 40km/h خدمات اورژانس عبور از قانون است. آزادراه ترافیک رفت و آمد در 110km/h را به ریشه آهسته نزدیک شدن به محل حادثه ایجاد انسداد در اتوبان و ترک تنها یک مسیر فرار برای یک وسیله نقلیه سنگین قادر به کند کردن سرعت … اورژانس خط. مقایسه این وضعیت با چه VicRoads خواهد مدیریت مشابه پيشگيري: اطلاع از سرعت کاهش و مخروطی لین تعطیلی به کم ترافیک و ایجاد یک محیط کار ایمن منطقه. من امیدوارم که دولت بررسی این حادثه باز است و عمیق و نه فقط یک ورزش در سرزنش کسانی که به طور مستقیم درگیر است.

جف موران بکچوس مارش

مسئول کتابخانه مهربانی

من عاشق کتاب خواندن است. به خصوص در این مستند بار. کتابخانه ها بسته هستند. تولد من بود. من در دهه هفتاد. دختر من به نحوی موفق به صحبت با یک خانم در کینگستون کتابخانه و پرسید که آیا او می تواند سازماندهی برخی از کتاب ها برای من به قرض گرفتن. نه تنها کتابدار انتخاب کتاب های فوق العاده در ژانرهای مورد علاقه من, اما آنها بسته بندی شده در یک کتابخانه کیسه همراه با یک کارت تولد و شکلات. من غرق اندیشه و سخاوت روح من ناشناس کتابدار.

Jan سنگ برایتون شرق

ترخیص از بیمارستان

هفته گذشته یک دوست قابل توجهی در مسائل مربوط به سلامت روانی مرخص شده بود در برابر مشاوره از یک بیمارستان پیشرو در ملبورن و فرستاده شده برای یک هفته به یک متل. او بی خانمان دارای سابقه absconding و خواب خشن و غیر سازگار با وقتی که می آید به مصرف دارو را. چرا در میان همه گیر و دولت موظف اجتماعی-دورى قوانین می تواند در بزرگسالی سلامت روانی بيماران ترخيص شده از سلامت روانی واحدهای زمانی که آنها هیچ جایی برای رفتن ؟ اگر این درست است که اندازه گیری از یک مراقبت از جامعه است که چگونه آن را درمان آسیب پذیر ترین آن در زمان بحران پس از آن ما نیاز به یک نگاه سخت در چگونه کار می کند که در واقعیت برای کسانی که قادر به مراقبت از خود.

Brigid Finlayson, کلک

کلمات راحتی

کد 9 بنیاد می خواهم به اذعان دکتر آماندا سمپسون (حروف 26/04) نه فقط توقف و کمک در غم انگیز برخورد پلیس در چهارشنبه بلکه برای او فوق العاده مهربان و دلسوز کلمات مورد تاریخ و زمان آخرین دقیقه از زندگی از همکاران ما در صحنه است. چهارشنبه رویدادهای دیدم باور نکردنی غلیان احساسات غم و اندوه و پریشانی در میان اعضای ما که در بسیاری از موارد دوباره باعث خود کابوس ها و شیاطین. Dr سمسون نامه افزوده است که آخرین صداها و کلمات شنیده LSC تیلور بودند کسانی که از همکاران و مراقبت از تماشاگران مانند خودش باور نکردنی است به راحتی به بسیاری از اعضای رفته و برخی از راه نسبت به کمک به آنها را التیام بخشد و حرکت رو به جلو در زندگی است.

همین Gillies, Outtrim

که مقر آن در اینجا

من با علاقه ای که فرانسه منع کمک به شرکت های دفتر مرکزی و یا با شرکت های تابعه در پناهگاه های مالیاتی از گرفتن کمک دولت در طول coronavirus بحران است. من امیدوارم که کشورهای دیگر از جمله استرالیا را توجه داشته باشید که این ممکن است اولین حرکت برای مقابله با شرکت های که با استفاده از این مانور به منظور جلوگیری یا به حداقل رساندن مالیات بر درآمد خود را تعهدات.

پیتر Pulver, کولفیلد

غلط ناسیونالیسم

من موافقت می کنم از صمیم قلب با شما Marish Mackowiak (حروف 27/4). وجود غلط ناسیونالیسم به روز آنزاک مرز در jingoism. من رها به دیدن پرچم آویخته شده در اطراف شانه های این سال است. پدر من خدمت در جنگ جهانی دوم در 2/14 گردان در خاورمیانه و گینه نو. او راهپیمایی کردند که این راهپیمایی برای کسانی که خدمت کرده است. سپس آن را تبدیل به یک تلویزیون نشان می دهد و بعد از آن با تشکر از احساسات جان هوارد یک سطل لیست رویداد های نهایی اوج بودن زیارت به مهاجران. من مشتاقانه منتظر به کمتر تجاری یاد جنگ که در آن پرچم باقی مانده بر روی میله پرچم.

سو Anson Mount Macedon

زشت تحمل

بانویی از تبار آسیایی ساخته شده اشتباه تاسف از (به آرامی) سرفه به آستین او را در سوپر مارکت. این پاسخ بود وحشتناک. سوء استفاده کلامی پرتاب شد در او بود و او را “تشویق” به بازگشت به ناشناخته کشور مبدا. یک فرد حتی او را برداشت خرید چرخ تحت فشار قرار دادند و آن را با خشم به سمت خروج. درست رنگ از یک کشور تحت روانی محاصره در حال حاضر بر روی صفحه نمایش کامل. زیبا نیست و شواهدی که ما از ایران یا تحمل.

مایکل قمار بلمونت

پدر و مادر تلاش

جیمز Merlino باید در یک زندگی آرمانی حباب اگر او فکر می کند از راه دور یادگیری موثر است برای دانش آموزان دبستانی. در خانواده من آن را برای اولین بار بعد از سه هفته تلاش برای حقه بازی کار و ارائه پشتیبانی به من درجه 1 و دبستان کودکان است. آنها به درگیر شدن در محتوا و بدون نظارت. به عنوان پدر و مادر ما شده اند موجب ویرانی با احساس گناه در مورد تلاش برای انجام بهترین ما می توانیم برای فرزندان ما. اگر توقف از راه دور یادگیری زمانی که آنها مشغول اند و یا علاقه مند است که بهترین ما می تواند رسیدن به و سپس پس از آن می شود. دولت ویکتوریا شکست خورده است دانش آموزان ما در اجازه دادن به بازگشت به مدرسه. حتی مبهوت بازگشت ممکن است ارائه برخی از امید برای تلاش پدر و مادر است.

جیمز کلی Yarraville

و یک چیز دیگر

Coronavirus

من در حال توسعه یک Barnaby برنامه است که به شما هشدار اگر این مرد بزرگ است که در نزدیکی و یا در مورد به ایجاد یک بیانیه. آن را نیز ویژگی های یک Dutton را فشار دهید.

جان خداحافظ Elwood

اگر قیمت با استفاده از COVIDSafe نرم افزار است که به روشنی از بارنابی جویس و سپس به من در تعداد.

راب ویلیس چرخ هیل

دولت باید پاداش همه استرالیایی ها که دانلود COVIDSafe برنامه با داشتن هر گونه واکسن به آنها داده می شود ،

اندرو Rothfield, Northcote را بازتوییت کرد

بارنابی جویس امتناع دانلود COVIDSafe برنامه است که یک سیگنال به تمامی عاقلانه استرالیایی است که این برنامه یک ابزار ضروری ما می توانید استفاده کنید برای غلبه بر ویروس.

جیمز Moseley Frankston تبدیل

البته ScoMo می خواهد دانش آموزان خود را در مدرسه به دلیل آن را به محدود کردن قرار گرفتن در معرض اختلاف بین خصوصی و مدارس دولتی.

جف Gowers, St Kilda

من می دانم که Queenslanders هستند, به عقب گذاشته, زیادی, اما خود را برتر اعلام کرده است که اگر چه لباس و کفش “غیر ضروری” خرید برای آنها در حال حاضر مجاز است.

جک Sonnemann, Lucaston, Tas.

همانطور که من در نظر داشتن اینکه آیا برای ورود به دولت COVIDSafe برنامه من یک چشم انداز نگران کننده پیتر داتون و استوارت رابرت ورزشی خود را “هیچ چیز به اینجا مراجعه کنید” مواجه است.

دنیس ریچاردز, طوطی کاکل سفید

چقدر خوب می شود آن را برای دیدن یک نمودار از استرالیا’ نرخ درک درستی از آمار پس از آغاز COVID-19?

گریم رز, Stanley

اقامت دوره دن; آنچه را خوب است برای همه ویکتوریایی. دوره اقامت در قفل فراز تا زمانی که شما می دانید آن را امن است.

شان لارنس, Richmond,

امیدوارم اسکات موریسون نگه می دارد درخواست خود را “چه می دن؟”

استیو Sd Times, Hughesdale

در نهایت

اگر زلاند جدید تصمیم آنها دیگر نمی خواهید Jacinda protocol wine studio سپس وجود دارد, بسیاری از ما در اینجا در استرالیا خواهد بود که مبارک به مبادله اسکات موریسون ،

فیل الکساندر, الثام

*ثبت نام به ویرایشگر الکس Lavelle منحصر به فرد در خبرنامه: www.theage.com.au\editornote.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de