هشتاد و ویکتوریا بهداشت و درمان کارگران تست مثبت برای coronavirus

در حال بارگذاری

Dr Sutton گفت: کسانی که تا به حال آزمایش مثبت مشغول به کار در تمام سطوح از بخش بهداشت و درمان.

“آنها همه پزشکان و پرستاران برخی از کسانی که در فرعی و نقش پشتیبانی در داخل بيمارستان.

“و آنها تمام شده است به دست آورد در بیمارستان و یا از بیماران, اما نشانی از آن نقطه به این واقعیت ما کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر هیئت مدیره واقعا در خط مقدم و ما را مجبور به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از آنها.”

استرالیا انجمن پزشکی ویکتوریا جمهور جولیان Rait گفت: تا کنون او را ندیده بود شواهدی وجود دارد که بهداشت و درمان کارگران پیمانکاری COVID-19 از بیماران بلکه عفونت آورده شده است از جامعه.

در حال بارگذاری

اعتقاد بر این است که پزشکان بودند که در میان چهار بخش اورژانس کارگران در بیمارستان مرسی که تست مثبت برای COVID-19 هفته گذشته زندگی می کردند در همان خانه با هم, او گفت:.

دانشیار Rait گفت تا 30 درصد از افراد آلوده به احتمال زیاد بدون علامت کلید تمرکز باقی مانده در محدود کردن بازدید کنندگان به بیمارستان ها به منظور کاهش تغییر گسترش یافته است.

“وجود دارد دراماتیک محدودیت از بازدید کنندگان و بدیهی است که وجود دارد نوع اوج من آگاهی که مردم است که می تواند حداقل علامتدار یا بدون علامت می تواند در معرض خطر” او گفت:.

وزیر بهداشت جنی Mikakos روز چهارشنبه متعهد حدود 100 میلیون دلار برای خرید میلیون ها نفر از ماسک و روپوش و دستکش برای اطمینان از بهداشت و درمان کارگران باید حفاظت کافی در محل کار.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de