هشت پزشکان در میان 30 سلامت کارگران که تست مثبت برای COVID-19 در NICVD

در مجموع از 52 سلامت کارگران از جمله 15 پزشکان و 37 نفر از پرستاران بیمارستان بودند قرار داده و به قرنطینه برای جلوگیری از گسترش بیشتر از رمان coronavirus عفونت است.

“پیش از آن هفت پزشکان بیمارستان آزمایش مثبت برای coronavirus. گزارش دکتر دیگری آمد مثبت در روز سه شنبه” دکتر Kajal کومار Karmakar استاد در NICVD گفت: bdnews24.com.

“پزشکان و سلامت کارگران شروع به قرارداد این ویروس پس از 10 بیمارانی که در بازدید از بیمارستان آزمایش مثبت برای COVID-19.”

“دو نفر از جمله یک کودک کشته در میان 10 نفر که تست مثبت برای coronavirus. بقیه بیماران فرستاده شد به یک COVID-19 بیمارستان.”

“بیماران به بیمارستان آمد برای دریافت درمان برای بیماری های قلبی و عروقی. پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بیمارستان قرارداد این ویروس از آنها” دکتر میر جمال الدين مدیر و استاد NICVD گفت: bdnews24.com.

علاوه بر هشت پزشکان, 16 پرستاران در دو بخش کارشناسی ارشد و سه بخش پسران و یک عضو انصار شاغل در بیمارستان آزمایش مثبت برای COVID-19 Dr کژال گفت.

مقامات نمونه های جمع آوری شده از 107 مقامات برای COVID-19 آزمون پس از یک بیمار آزمایش مثبت برای این ویروس در روز چهارشنبه.

در مجموع 210 پزشکان و بیش از 850 نفر از پرستاران شاغل هستند در حال حاضر در NICVD.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im