ادی عبید به فروش می رساند ‘Passy’ عمارت به عنوان خریدار چشم مهد کودک تبدیل

با توجه به محرمانه بودن توافق نامه, آقای عاصف گفت که او قادر به فاش کردن هر گونه اطلاعات بیشتر از جمله قیمت خرید.

اما به عنوان مهد کودک کارآفرین صرف 11 میلیون دلار خرید یک اسکله اقامت در نزدیکی Woolwich در ماه اوت سال گذشته به نظر می رسد بعید است Assafs قصد زندگی در Passy.

Colette and Charles Assif have purchased the Obeids' Hunters Hill home for a rumoured $11 million.

کولت و چارلز Assif باید خریداری Obeids’ شکارچیان هیل صفحه اصلی به صورت یک شایعه 11 میلیون دلار.اعتبار:Facebook

با آقای عاصف خرید خودرو با استفاده از کلمات “آموزش و پرورش و مرکز ورزشی” یک پیشنهاد برای مراقبت از کودکان مرکز و امکانات ورزشی ممکن است بر روی کارت برای یکی از بزرگترین مسکونی بلوک در روبان آبی حومه.

هیچ یک از عوامل املاک و مستغلات محلی صحبت با هرالد تا به حال هیچ گونه دانش از خرید باارزش 4200-مربع-متر برگزاری از عبید خانواده در بازار معامله شد.

آخرین خرید های Assafs می آید در پی در سال گذشته فروش از اکثر علاقه خود شرکت مونته سوری آکادمی به یک شرکت تابعه از چین مبتنی بر مدیریت املاک شرکت Greentown خدمات ، قیمت فروش برآورد شده در حدود 80 میلیون دلار.

برای 20 سال Passy شده است خانه از ادی و جودی عبید و نه کودکان. پس از آن کار MP خریداری پنج-اتاق خواب خانه در دسامبر سال 1999 برای $2.9 میلیون نفر است.

Judy Obeid at Passy, the family mansion in Hunters Hill.

جودی عبید در Passy خانواده عمارت در Hunters Hill.
اعتبار:Simon Alekna

این Obeids کنار گذاشتهشدن خود را 2.5 میلیون دلار برای برنامه های دو طبقه, استخر, غرفه یک سینما هنرستان و یک گاراژ زیرزمینی نه اتومبیل در مدت کوتاهی قبل از این کمیسیون مستقل مبارزه با فساد آغاز شد و در آن مواد منفجره 2012 پرس و جو به یک فاسد معامله زغال سنگ که تحویل 30 میلیون دلار به خانواده با وعده یکی دیگر از $30 میلیون.

عبید, 76 و پسرش موسی, 51, همراه با معدن سابق وزیر ایان مک دونالد 71 در حال حاضر رو به یک دادگاه در رابطه با معامله زغال سنگ. خود قاضی-تنهایی آزمایشی بود که موکول به دلیل Covid-19 نگرانی سر گرفته خواهد شد در پایان ماه اوت.

عبید در حال حاضر در خدمت سه سال زندان برای سوء رفتار در دفتر عمومی در رابطه با خانواده اش راز منافع در اجاره کافه در دایره اسکله.

Former Labor ministers Eddie Obeid and Ian Macdonald are facing a criminal trial in the NSW Supreme Court.

سابق کار وزرای ادی عبید و ایان مک دونالد هستند رو به یک دادگاه جنایی در NSW دیوان عالی کشور است.اعتبار:دین Sewell

دیگر هشدارهای در Passy عنوان منعکس کننده که در خانه مورد استفاده قرار گرفت به عنوان وثیقه برای $3.75 میلیون وام از پشته سرمایه گذاری اولیه نرخ بهره 8.95 درصد افزایش به 12.95 درصد است.

پشته ها به خوبی شناخته شده به عنوان وام دهندگان به کسانی که مبتلا به آشفتگی مالی و Obeids به حال مشکل قرض گرفتن پول از سنتی موسسات مالی.

در ضمن NSW مالیات دهندگان هنوز در تلاش برای بازیابی حدود 7.9 میلیون از عبید و سه تن از پسران او – موسی پل و ادی jnr – برای خود شکست خورده و پرونده های حقوقی علیه فساد ناظر و افسران خود را.

ما صبح و شب Edition خبرنامه

مهم ترین اخبار و تحلیل و بینش به صندوق پستی خود تحویل در آغاز و پایان هر روز. ثبت نام در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de