اقتصادی, گروه هشدار می دهد که ویروس می تواند به طور قابل توجهی آهسته رشد جهانی

سازمان همکاری و توسعه اقتصادی گفت که اگر شیوع نوردد و در منطقه آسیا و اقیانوس آرام و اروپا و شمال امریکا رشد جهانی می تواند به سقوط فقط 1.5 درصد در سال 2020 به مراتب کمتر از 3 درصد این پیش بینی قبل از این ویروس منتشر شده است.

“این سناریو را در ژاپن و اروپا در رکود اقتصادی آمریکا نزدیک به صفر” لورنس, Boone, سازمان اقتصاددان ارشد به خبرنگاران گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی روز شنبه.

او افزود: “این بدترین سناریو.” این اثر می تواند حتی بیشتر از وخیم اگر شیوع گسترش فراتر از آسیا و اروپا و ایالات متحده و به نیمکره جنوبی, او گفت:.

حتی اگر شیوع بیماری خفیف است و عمدتا شامل خارج از چین — OECD انتظار می رود سناریو — رشد جهانی می تواند به کاهش حدود نیم درصد نسبت به پیش بینی قبلی با توجه به به روز رسانی این گروه دوشنبه منتشر شد با عنوان “Coronavirus: اقتصاد جهانی در خطر است.”

گسترش coronavirus خارج از چین ارسال کرده است بازارهای وضعیتی وخیم به عنوان سرمایه گذاران پیش بینی دردناک اقتصادی خرید اینترنتی. اقتصاددانان در سراسر وال استریت خود تجدید نظر 2020 چشم انداز رو به پایین با برخی از پیش بینی رکود اقتصادی جهانی اگر همه چیز به اندازه کافی بد.

تحلیلگران از OECD یک فروم از 36 کشور به منظور ترویج همکاری و تجارت متوقف کوتاه از پیش بینی وقوع رکود اقتصادی جهانی. اما آنها تاکید کرد که وجود دارد بالقوه برای اثر اقتصادی برای تبدیل شدن به بسیار بدتر و گفت که دولت در حال حاضر باید ریختن منابع به مراقبت های بهداشتی و در نظر گرفتن اقدامات لازم برای حمایت از کسب و کار ضربه, افتادن فروش.

شیوع بیماری در چین و ژاپن و ایران و ایتالیا و کره جنوبی در حال حاضر بسته شده بسیاری از کارخانه ها و کاهش و یا متوقف گردشگری.

بانک های مرکزی حاکی است که آنها آماده برای عمل و سرمایه گذاران را آغاز کرده اند به دنبال به فدرال رزرو و همتایان جهانی خود برای تسکین.

بون گفت که او استقبال عبارات حل و فصل توسط بانک مرکزی اما این تعهد نیز در دولت است.

وزیر دارایی فرانسه, Bruno Le Maire روز دوشنبه گفت که دولت “باز کردن هر آنچه در آن طول می کشد” برای کمک به شرکتهای فرانسوی. “ما نشان خواهد داد تکمیل همبستگی vis-à-vis تمام پیمانکاران است که امروز در خط مقدم هستند” او گفت:.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im