زمین جدید ‘ماه’ – اینجا چیزی است که انتظار می رود

جزئی سیاره مرکز به تازگی اعلام کرد که زمین شده است orbited توسط یک دوم ماه سه سال گذشته یا بیشتر. اما در حالی که هیجان در مورد این کشف در حال رشد است, مهم است که به نگه داشتن در ذهن که این ماه است که به عنوان قابل توجه به عنوان اصلی ما ماهواره. آن است که بسیار ضعیف آن است که تخمین زده می شود تنها بین یک و شش متر عرض و نمی خواهد با ما برای بسیار طولانی است.

بدن برای اولین بار کشف توسط ما ستاره شناسان تئودور Pruyne و Kacper Wierzchos با استفاده از یک 1.52 متر (60 اینچ) تلسکوپ در کوه Lemmon رصدخانه در نزدیکی Tuscon آریزونا در فوریه 15.

پس از آن مشاهدات فعال مدار آن محاسبه شود و در 22:53 زمان جهانی (UT) در فوریه 25, جزئی سیاره مرکز اعلام کرد, کشف, تعیین آن را به عنوان 2020 CD₃ و تایید است که آن را به طور موقت محدود به زمین است.

هدف سال 2020 CD₃ است که اساسا فقط یک عضو از یک کلاس از سیارک ها که از مدار عبور از مدار زمین است. گهگاه آنها در نزدیکی و یا برخورد با زمین اما در این مورد برخورد داشته اند یک فاجعه برای ما به دلیل 2020 CD₃ آنقدر کوچک است که آن را شکسته اند تا در فضای قبل از رسیدن به زمین.

به جای برخورد با سیاره ما این رویکرد اولیه از سال 2020 CD₃ نسبت به زمین به معنای آن است که دستگیر شد به مدار در یک تا حدودی فاصله بیشتری از ما خیلی بزرگتر و دائمی ماه.

از نظر چشم انداز از مدار 2020 CD3 در مورد زمین است. باند سفید است که در مدار زمین اصلی دائمی و ماه. Tony873004

اصطلاح “مینی قمر” مثل این یکی می آیند و می روند و 2020 CD₃ است که احتمالا در حال حاضر در آن حلقه نهایی قبل از شکستن رایگان. یک مطالعه نشان داده است که در هر زمان این زمین است که به احتمال زیاد به همراه حداقل یکی موقت و کوتاه-ماه بیشتر از یک متر در اندازه بزرگ است که باعث می شود حداقل یک حلقه در اطراف زمین قبل از فرار.

هیچ یک از این ویروس به دلیل کشش گرانشی از ما خیلی بزرگتر دائمی ماه و خورشید را در مدار خود ناپایدار است. پس از دستگیر شدن آنها به طور معمول در مدار زمین برای بیش از چند سال قبل از شکستن رایگان به اصلاح مستقل مدار خورشید است.

سخت به پیش بینی

هنگامی که یک مینی-ماه کشف شده است آن, مدار است, غیر ممکن است برای پیش بینی دقیقا چون بدن این کوچک هستند تحت فشار قرار دادند perceptibly توسط تابش خورشید را و ما می دانیم که بیش از حد کمی در مورد اندازه و بازتاب برای محاسبه اثر. قبلی بازدید کننده تعیین 2006 RH₁₂₀ ساخته شده و چهار مداری حلقه در اطراف زمین بین ماه های سپتامبر سال 2006 و در ماه ژوئن سال 2007 قبل از اقدام در راه خود را. در حال حاضر آن را در سفر به سمت دور از خورشید را به زمین دوباره در 2028.

دیگر ادعا کرد “قمر” از زمین سیارک ها هستند که دوره مداری در مورد خورشید به طور متوسط در دقیقا یک سال است. بنابراین در حالی که آنها ظاهر می شود به ارتباط با زمین آنها در واقع فقط در مدار خورشید در شرکت با اما مستقل از زمین.

این شناخته شده به عنوان “شبه ماهواره” از زمین است. یکی از کسانی که سال 1991 VG به نظر می رسد حداقل یکی واقعی مدار زمین در سال 1992 و به خوبی می تواند انجام دهد تا دوباره در آینده.

مدار سیارک 2016 HO3 نسبت به خورشید (بزرگ حلقه) و نسبت به زمین (کوچک حلقه). NASA/JPL-Caltech

بنابراین در حالی که سال 2020 CD₃ جالب یک کشف جدید نیست انتظار یک برخورد فاجعه بار و یا اضافی مهتاب که برای قدم زدن در شب. با این وجود در حالی که حداقل اصلی ما ماه بسیار کوچک ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im