زود ون گوگ نقاشی به سرقت رفته از موزه

“من احساس می کنم زیادی خشم و غم و اندوه” Jan رودلف د Lorm موزه گفت که در یک مصاحبه تلفنی. “از آنجا که به خصوص در این روزهای تاریک است که ما در من احساس به شدت آن هنر است که در اینجا به راحتی ما را به ما الهام بخش و ما را شفا دهد.”

پلیس نامیده می شدند به موزه در 3:15 صبح دوشنبه که زنگ رفت. در آن زمان آنها وجود دارد دزد یا دزد بودند در حال حاضر از بین رفته اند به گفته یک سخنگوی پلیس هلند.

همه پلیس یافت شد یک شیشه شکسته درب و لخت نقطه بر روی دیوار که در آن نقاشی شده بود نمایش داده می شود. چند ساعت بعد مقامات اعلام کرد که این کار “به Parsonage باغ در نونن در بهار” در نظر گرفته شد.

دزدی می آید به عنوان موزه در بسیاری از اروپا و ایالات متحده در حال بسته در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. آن را نیز می آید هشت سال پس از دیدنی نقض در یک موزه در روتردام که در آن سارقان با هفت نقاشی به ارزش بیش از 100 میلیون یورو (حدود 110 میلیون) با وادار کردن خروج اضطراری افشای نسبتا ضعیف سیستم های امنیتی در برخی از موزه های هنری.

Coronavirus یا نه نگهبانان معمولا ارسال شده در موزه یک شبه. سیستم زنگ خطر مرتبط است و مستقیما به پلیس محلی.

“آنها می دانستند آنچه را که آنها انجام می دهند رفتن مستقیم به معروف استاد” د Lorm گفت. پلیس موافقت کرد که این امر گرفته اند دقیقه از زمان ورود مجبور به ترک محل.

نقاشی بود در وام از Gröninger موزه به صورت ویژه نمایشگاه “آینه روح” بود که برای اجرا از ژانویه تا مارس. “این یک تصویر اولیه قبل از ارل و قبل از پاریس و پس از آن تیره تر و کمتر قابل تشخیص به عنوان یک ون گوگ” گفت: Andreas Blühm مدیر Gröninger.

به دلیل شیوع کروناویروس موزه ها در هلند بسته مارس 13 و خواننده لارن اعلام کرده بود که این امر می تواند بسته حداقل تا ژوئن 1.

“این بسیار موفق در نمایشگاه, جذب بیش از 5000 بازدید هفته; است که بسیاری از ما” د Lorm گفت.

تصویر نقاشی شده در سال 1884 که ون گوگ از 30 نقل مکان کرد به عقب در با پدر و مادر خود را که با توجه به Blühm بودند ديپلمات حرفه ای خود را به عنوان یک هنرمند.

“این یکی از اصلی ترین آثار هنری” Blühm گفت او امیدوار است این امر می تواند در بر داشت. “اما هر قطعه از هنر است که در سرقت از یک موزه هنری است که به سرقت رفته است از جامعه.”

یک زن و شوهر از ون گوگ نقاشی بودند که به سرقت رفته از موزه در آمستردام 18 سال پیش مطرح چهار سال پیش.

پرسید که آیا هنرمند تولد که در دزدی د Lorm گفت: سارقان احتمالا نمی دانید.

“این فقط عجیب و غریب, تصادف همزمانی — که گاهی اوقات در زندگی اتفاق می افتد,” او گفت:.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im