انسان های اولیه در آفریقا ممکن است interbred با یک زن مرموز گونه های منقرض شده – تحقیقات جدید

یکی از شگفت انگیز تر اکتشافات ناشی از توالی ژنومی باستان hominin DNA است که تحقق همه انسان در خارج از آفریقا اثری از DNA در ژنوم خود را که متعلق به خود ما گونه است.

حدود شش میلیارد نفر بر روی زمین که اخیر اصل و نسب است و نه از آفریقا را به ارث برده اند بین 1% و 2% از ژنوم خود را از ما نزدیک است اما در حال حاضر منقرض بستگان: نئاندرتال. شرق آسیایی و Oceanians را نیز به ارث برده یک مقدار کمی از اصل و نسب از بوده باشیم یکی دیگر از بستگان نزدیک از انسانهای هوشمند.

در حال حاضر یک مطالعه جدید منتشر شده در علم پیشرفت نشان می دهد که انسان های اولیه زندگی می کنند در داخل آفریقا نیز ممکن است interbred با کهنه hominims. این گونه منقرض شده است که مربوط به انسانهای هوشمند.

این interbreeding خارج از آفریقا اتفاق افتاده است و پس از ما انسانهای هوشمند اجداد گسترش در خارج از آفریقا به محیط های جدید. آن وجود دارد که آنها تا به حال رابطه جنسی با Neaderthals و مرتبط بوده باشیم.

این منجر به اکتشافات جدید. اوایل مطالعات ژنتیکی از مردم از سراسر جهان قبلا پیشنهاد کرد که ما در زمان توزیع در نتیجه یک واحد گسترش در خارج از آفریقا حدود 100,000 سال پیش. اما شناسایی نئاندرتال و Denisovan نسب در مدرن Eurasians همه چیز پیچیده.

انسانهای هوشمند نئاندرتال ها در مقابل. ویکیپدیاCC BY-SA

ما هنوز هم فکر می کنم که بیشتر در هر نقطه بین حدود 92% و 98.5% – از اصل و نسب در مردم و نه در آفریقا امروز در واقع مشتق از خارج از آفریقا گسترش است. اما ما اکنون می دانیم که باقیمانده آمد از کهنه گونه که اجداد چپ آفریقا صدها نفر از هزاران سال قبل از آن است.

آنچه اتفاق می افتد در داخل وجود دارد ؟

بینش interbreeding شده اند هدایت می شود بسیار بیشتر در دسترس مدرن و باستانی در ژنوم از خارج از آفریقا. که چون سرد و خشک محیط اوراسیا بسیار بهتر در حفظ DNA که حرارت مرطوب گرمسیری آفریقا است.

اما درک ما از ارتباط بين باستانی اجداد انسان در آفریقا و ارتباط خود را با کهنه انسان شروع به تعمیق. یک سال 2017 مطالعه DNA باستانی از آفریقای جنوبی بررسی 16 باستان ژنوم از مردم زنده گذشته بیش از 10000 سال است. این نشان داد که تاریخ از جمعیت بود و پیچیده است. وجود ندارد فقط یک گروه از انسان ها در سراسر آفریقا زمانی که آنها گسترش یافته از 100,000 سال پیش.

این یک نتیجه است که حمایت شد در اوایل سال جاری توسط یک مقاله بررسی باستان DNA از چهار نفر از آنچه که در حال حاضر کامرون است. این تحقیقات نشان می دهد وجود دارد از لحاظ جغرافیایی متنوع در گروه آفریقا به خوبی قبل از, اصلی, توسعه در خارج از این قاره است. و بسیاری از این گروه را کمک به نسب از افراد زنده در آفریقای امروز.

علاوه بر آن در حال حاضر به نظر می رسد که وجود دارد به طور بالقوه ژن-جریان به باستان آفریقایی انسانهای هوشمند جمعیت از یک کهنه جد. یکی از راه های که در آن این اتفاق می تواند برای افرادی است که برای گسترش در آفریقا, سکس با نئاندرتال ها و پس از آن مهاجرت به آفریقا است. در واقع این نشان داده شده است در یک مطالعه اخیر.

مقاله جدید فراهم می کند و شواهدی که وجود دارد نیز ممکن است شده اند ژن-جریان به اجداد غرب آفریقایی به طور مستقیم از مرموز کهنه hominin. محققان در مقایسه نئاندرتال و Densiovan DNA که از چهار معاصر جمعیت از غرب آفریقا است. با استفاده از برخی از ظریف ریاضیات سپس آنها ساخته شده است یک مدل آماری برای توضیح روابط بین کهنه hominins و مدرن آفریقایی.

آنها نشان می دهد که 6% -7% از ژنوم غرب آفریقایی کهنه است در مبدا. اما این کهنه اصل و نسب نبود نئاندرتال یا Denisovan. مدل خود را پیشنهاد اضافی نسب آمد از یک کهنه جمعیت است که برای ما در حال حاضر نمی باید یک ژنوم.

این شبح جمعیت به احتمال زیاد تقسیم از اجداد انسان ها و نئاندرتال ها بین 360,000 و 1.02 میلیون سال پیش. بود که قبل از ژن جریان رویداد آورده است که نئاندرتال DNA را به غرب آفریقا در اطراف 43,000 سال پیش – اگر چه مقدار این می تواند در هر نقطه بین 0 و 124,000 سال پیش.

این تاریخ و موقعیت این شبح گونه به عنوان چیزی شبیه به یک نئاندرتال اما احتمالا در حال حاضر در آفریقا طی 100,000 سال است. یک جایگزین توضیح است که کهنه hominin شد و در حال حاضر در خارج از آفریقا و interbred با جمعیت وجود دارد قبل از آنها مهاجرت در.

با وجود یک قایق از تجزیه و تحلیل نشان می دهد که این نتیجه است نه مصنوع یا روش خود را و یا برخی از دیگر ژنتیکی روند نویسندگان محتاط در مورد این نتیجه. آنها برای تجزیه و تحلیل بیشتر از هر دو معاصر و باستان DNA از جمعیت های گوناگون در آفریقا است.

این تحقیقات منجر به در حال رشد کانن از تحقیقات نشان از این قاعده گونه عبور و پیچیده رفتارها از اجداد همه ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su