هرلینگن هلند — استقبال برطرف پدر و مادر حیوان خانگی سگ عود و ابری از دود نارنجی یک گروه از 25 هلندی دانش آموزان دبیرستان با بسیار کمی تجربه قایقرانی به پایان رسید اطلس سفر یکشنبه که مجبور شد آنها را توسط coronavirus محدودیت.

کودکان سنین 14 تا 17 تماشا بیش از 12 تجربه خدمه و سه معلمان بودند آموزشی کروز کارائیب زمانی که این بیماری همه گیر آنها را مجبور به تغییر ریشه ای برنامه های خود را برای بازگشت به خانه در ماه مارس است.

که به یکی از ملوانان 17 ساله طبقه Hurkmans یکی از بزرگترین درس های خود را مطالعه ماجراجویی.

“انعطاف پذیر بودن چون همه چیز در حال تغییر است تمام وقت,” او گفت که او پا بر روی زمین خشک دوباره. “زمان ورود تغییر مانند 100 بار. انعطاف پذیر بودن است که واقعا مهم است.”

به جای پرواز از کوبا به عنوان اصل برنامه ریزی شده خدمه و دانش آموزان مواجه نگردند لوازم و لباس های گرم و مجموعه بادبان برای شمال هلندی بندر Harlingen پنج هفته سفر حدود 7000 کیلومتر در هیئت مدیره 60 متری بالای بادبان گاری روپوش دار Wylde قو.

به عنوان آنها وارد خانه های دانش آموزان آویزان خود ساخته بنر گفت: “فهرست سطل” با کنه در جعبه های اقیانوس اطلس عبور از اواسط اقیانوس شنا و بازمانده مثلث برمودا.

این بچه در آغوش گرفت و شعار می دادند یکدیگر را نام آنها به عنوان راه می رفت خاموش کردن کشتی و به آغوش خانواده های خود که سوار اتومبیل خود را در کنار قایق بادبانی یکی یکی به موقف اجتماعی فاصله اعمال قوانین برای مهار گسترش ویروس است که دانش آموزان را در سفر طولانی به خانه.

برای Hurkmans به عدم امکان هر نوع اجتماعی فاصله گرفت و برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به.

“در خانه شما فقط باید برخی از لحظات را برای خودتان اما در اینجا شما باید اجتماعی در همه زمان ها به هر دلیل این که شما در حال خواب با آنها شما در حال غذا خوردن با آنها شما در حال انجام همه چیز را با آنها به طوری که شما واقعا نمی تواند فقط استراحت,” او گفت:.

مادر رنه Scholtemeijer گفت که او انتظار دارد که دختر خود را به دست زندگی در دریا باز یک بار او برخورد coronavirus مهار اقدامات در هلند.

“من فکر می کنم که بعد از دو روز او می خواهید برای رفتن به عقب در قایق به دلیل زندگی بسیار خسته کننده پشت در خانه” او گفت:. “وجود دارد هیچ چیز برای انجام, او نمی تواند دیدار دوستان است بنابراین آن را بسیار خسته کننده است.”

دوقلو-masted Wylde قو glided به هرلینگن بندر دیر صبح روز یکشنبه خود را بادبان منظمی جمع شده. تماشاچیان جمع آوری شده در یک دیوار دریا به دیده بان ورود تنظیم کردن عود و دود نارنجک که با ارسال یک پرتقال ابر شناور بیش از شیشه ای آب.

Masterskip این شرکت که سازمان کروز اجرا می شود پنج سفرهای آموزشی برای حدود 150 نفر از دانشجويان در همه در هر سال. عبور از اقیانوس اطلس است که هیچ چیز جدید برای Wylde قو ساخته شده است که این سفر حدود 20 بار.

مدیر شرکت کریستف Meijer گفت: دانش آموزان تحت نظر قرار گرفتند برای coronavirus در ماه مارس برای اطمینان از هیچ کس آلوده شد.

او گفت که او خوشحال بود از دانش آموزان تا به حال اقتباس به زندگی در هیئت مدیره و نگهداری می شود تا آموزش و پرورش خود را در سفر طولانی.

“کودکان آموخته زیادی در مورد adaptivity نیز مورد توجه رسانه ها را طبیعی کار مدرسه,” او گفت:. “به طوری که آنها در واقع به مراتب جلوتر در حال حاضر خود را در مدرسه هلندی همکاران. آنها را ساخته اند و ما بسیار مفتخریم.”

——–

آسوشیتد پرس نویسنده مایک Corder در لاهه کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de