گرد و غبار تا بافندگی به عنوان NSW اتباع به دنبال قطع زیست محیطی نظارت

Policy stand-off: Deputy NSW Premier John Barilaro (left) with Dubbo MP Dugald Saunders and Energy and Environment Minister Matt Kean (right) visit a solar farm near Dubbo in June.

سیاست stand-off: معاون NSW برتر جان Barilaro (سمت چپ) با دوببو MP Dugald ساندرز و انرژی و محیط زیست وزیر مت کین (راست) بازدید از یک مزرعه خورشیدی در نزدیکی دوببو در ماه ژوئن.اعتبار:جینی Barrett

در حال بارگذاری

این هرالدهر چند می داند آقای مارشال با نزدیک شدن برتر Gladys Berejiklian در اجتماع مهم است. موضوع همچنان در کابینه خود کرد.

برخی از لیبرال نمایندگان مجلس شده اند با احتیاط از توزیع قدرت بیشتر به اتباع به ویژه پس از دولت سست پوشش گیاهی بومی قوانین در سال 2016.

که نگرانی شده است باعث شده است در بخشی از ممیزی است که پاکسازی زمین, نرخ افزایش یافته است 13 برابر شده است. این گزارش باعث شد یک نامه توسط طرفین به بررسی زدایی اگر برنامه های کاربردی برای پاک کردن زمین بیش از 20000 هکتار در هر دوره شش ماهه.

در حال بارگذاری

آب های برنامه که برخی از آنها هنوز به امضا شده توسط آقای کین را نیز مورد بحث بوده است با موری-عزیزم حوضه قدرت سیگنالینگ آن را توصیه می کنند ممکن است خود را در برابر اعتباربخشی.

مستقل جاستین زمینه گفت: آن روشن شده است برای سال اتباع ابراز تنفر داشتن یک لیبرال MP ثبت نام در برخی از سیاست های مربوط به این مناطق است.

مثلا یک کد جدید به دنبال اتباع اجازه می دهد راحت تر پاکسازی زمین در مناطق شمالی مانند مرعی خواهد بود سخت تر اگر موافقت باقی مانده است, او گفت:.

“حزب ملی نمی تواند مورد اعتماد در محیط زیست” آقای زمینه گفت: با استناد به سریع افزایش جنگل زدایی ویرانگر جان ماهی ها و رودخانه ها در حال اجرا خشک است.

“بحث آب های طرح جدید سد زیرساخت های جدید در زمین-پاکسازی کد برای شمال غرب و برش دریایی حمایت بالا و پایین ساحل – آن را تعجب آور اتباع می خواهید به خلاص شدن از محیط ملاحظات از این معادله” او گفت:.

در حال بارگذاری

دیوید موریس اجرایی از مدافعان محیط زیست گفت هر گونه تلاش برای حذف نیاز برای آقای کین را موافقت در زمین-پاکسازی و یا سیاست های آب “خواهد بود عقب گام”.

محیط زیست وزیران “از پیش برجسته مسئول در دولت برای حفاظت از تنوع زیستی” آقای موریس گفت. “اگر که گام پیشنهاد شد این امر نیاز به قانون گذاری اصلاح و من پیشنهاد می شود ملاقات با جامعه بسیار زیاد نگرانی است.”

به سهم خود هر دو کشاورز و شستشودهنده گروه به نام شرکای ائتلاف به همکاری در بخش کشاورزی سیاست.

“آن را به لیبرال ها و ملی احزاب به کار جمعی با هم به عنوان یک ائتلاف به منظور بهبود و به درستی مدیریت دولتی تنوع زیستی و آب و سیاست های” جیمز جکسون, NSW کشاورزان گفت.

“ما باید همه اعضای این ائتلاف برای حمایت از زمین و آب سیاست است که زیر بنای سرمایه گذاری, اعتماد به نفس, جلوگیری از غیر ضروری نوار سبز و ارائه کمک های مالی به کشاورزان است.”

کلر میلر مدیر اجرایی موقت از NSW گلاب پاش صبرنكلرس اسلامی گفت: سازمان تا به حال خواسته موافقت تغییرات در سیاست آب.

“این مهم بررسی و تعادل در روند” خانم میلر گفت. “ما انتظار داریم همه وزرا به کار همکاری و سازنده در این مسائل است.”

ما صبح و شب Edition خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de