برای بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کار می کرد که از طریق شیوع بیماری سارس در سال 2003 به خصوص در epicentres مانند تورنتو به COVID-19 همه گیر است یک یادآوری از درس های بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آموخته که در آن زمان. اجتماعی فاصله اقدامات موثر ترین راه برای صاف منحنی” و به حداقل رساندن گسترش این بیماری همه گیر.

اما به عنوان یک ماما مشغول به کار در تورنتو برای بیش از 20 سال من همچنین می توانید صحبت در مورد مهم دیگر درس های آموخته شده در طول سارس است که اغلب فراموش شده یا نادیده گرفته شده: اهمیت زایمان در خانه و نقش ماماها در طول یک بیماری همه گیر.

وجود شواهد کافی از کشورهای با درآمد بالا مانند کانادا و ایالات متحده و بریتانیا برای نشان دادن ایمنی تولد خانه برای افراد سالم که روت ماما. در واقع تحقیقات نشان می دهد که زایمان در خانه حتی ممکن است سودمند از نظر نرخ غیر ضروری مداخلات عوارض و هزینه همراه به سیستم.

شواهد بسیار قانع کننده است که در سال 2014 انگلستان را خوب موسسه ملی سلامت و مراقبت تعالی — بدنه اصلی مسئول برای تنظیم دستورالعمل برای مراقبت های بهداشتی در انگلستان — توصیه می شود خانه تولد برای همه کم خطر باردار سالم مردم است. از آنجا که معیارهای انتخاب برای خانه تولد مهم و حیاتی برای ایمنی بودن کم خطر باردار فرد یک عامل مهم است. برای افراد با فشار خون بالا و دیابت و زایمان زودرس و دیگر مسائل مربوط به سلامت زایمان در خانه خواهد بود امن ترین گزینه است.

اما با وجود این توصیه های جریان اصلی ادراک است تا حد زیادی تغییر مورد بیمارستان به عنوان محل ترجیح داده از تولد برای اکثریت بزرگ. دلایل بسیار متعدد و پیچیده و بسیار مرتبط با هنجارهای اجتماعی و اولویت برداشت از خطر است.

یک شوهر و یک ماما هر دو تبریک مادر جدید, لحظات پس از تولد با قرار دادن دست خود را روی شانه و پشت نوزاد ، (Shutterstock)

من را دیده اند بسیاری از اخبار و مقالات مبارزات هدفمند تلویزیون را نشان می دهد و حتی انجمن حمایت از خانه تولد. اما در تمام 20 سال به عنوان یک تنظیم ماما هیچ چیز در من خاطره نزدیک به تغییر ذهن مردم در مورد محل تولد از سارس.

برای ماماها بود نه لزوما به عنوان ما می دانیم که ایمنی زایمان در خانه. اما آن را یکی از اولین بار اصلی درک عمومی تا حد زیادی تغییر داده است.

صفحه اصلی تولد در طول یک بیماری همه گیر

در طول یک بیماری همه گیر مردم به سرعت به یاد داشته باشید که در بیمارستان ها هستند و باید برای افراد بیمار است که کسانی که نیاز به مراقبت های پزشکی. جالب اینجاست که در کانادا و ایالات متحده بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم شماره 1 دلیل مردم مراجعه کننده به بیمارستان برای زایمان.

در طول یک بیماری همه گیر آن را به زودی آشکار می شود چه یک ایده بد آن است که به سلامت زنان و نوزادان در همان مکان ها و فضاها به عنوان کسانی که مریض هستند و به طور فزاینده ای به طوری که بیشتر دریافت کنید.

ناگهان ما با تکنولوژی بالا زنگ ها و سوت “نرمال” شروع می شود به نظر می رسد مانند یک واقعا ضعیف نظری ندارم. در واقع تحقیقات نشان می دهد همه کسانی که زنگ ها و سوت منجر به مداخله بیشتر — بیشتر episiotomies بیشتر استفاده از فورسپس و وکیوم و بیشتر شدید واژن, پاره شدن — با نتایج بهتر برای هر دو زن باردار و یا نوزاد.

به محض این که کودک است که در اینجا آن را می شود حتی بیشتر آشکار آنچه که یک ایده بد آن است که به آسیب پذیر جدید انسانی در یک محل با تعداد زیادی از افراد بیمار.

صفحه اصلی تولد شروع می شود بهتر است در هر ثانیه.

یک زن در حال بررسی در خانه توسط ماما. (Shutterstock)

من به طور کامل درک تمام زنگ ها و whistles — زمانی که آنها مورد نیاز است. اما مانند بسیاری از همکاران من من شخصا ترجیح می دهم یک خانه تولد برای کم خطر تولد با سالم و بدون عارضه بارداری و زايمان طبيعی. نه فقط به دلیل آن می تواند بسیار زیبا — آرام و صمیمی خانواده گرا — بلکه به دلیل آن است که در واقع امن برای افراد سالم — حداقل در طول یک بیماری همه گیر.

اگر چه من می تواند به بحث در مورد مزایای بزرگ از تولد خانه در کل من به طور خاص برای دفاع از تولد خانه و یا خارج از بیمارستان, تولد, در طول یک بیماری همه گیر. پس به سلامتی ما منابع و تخت بیمارستان تبدیل کمیاب تر من امیدوارم که ما به یاد داشته باشید اهمیت زایمان در خانه.

درسهایی از سارس

سارس یکی از نادر بار در زندگی حرفه ای من است که من تا به حال هر دو زایمان و اطفال همکاران آشکارا به حمایت از ایده خانه تولد و تشویق مردم به ماندن در خارج از بیمارستان. در آن زمان ما درک مراقبت در بیمارستان باید ذخیره شود برای کسانی که در معرض خطر. این بود که حتی روشن تر به عنوان وضعیت بدتر در طول شیوع بیماری سارس.

وجود دارد بسیاری دیگر از مهم درس های آموخته شده در طول سارس به خصوص برای کانادا مامایی — اگرچه تقریبا هیچ دانشگاهی ادبیات در مورد این موضوع. اما من برخی از حدیثی تجربه برای به اشتراک گذاشتن به عنوان خط مقدم ارائه دهنده مراقبت در آن زمان.

اگر یکی از ضروری خدمات است که ما می دانیم باید همچنان در طول یک بیماری همه گیر از آن است که کسب و کار از تولد.

ماماهای بخش مهمی از سلامت نیروی است که اغلب نادیده گرفته است. تخصص ما کم خطر عادی تولد: این جایی است که ما باید بیشترین تخصص و که در آن ما می تواند بیشتر موثر است.

این زمانی است که دیگر تولد مسئولین — عمدتا متخصص زنان و زایمان — نامیده خواهد شد در بالينی و فولاد تخصص و مهارت برای مدیریت آن باردار و افرادی که عوارض باید COVID-19 یا ناخوشی به دلایل دیگر.

ماماها می توان به کسانی که کار در محیط بیمارستان و کسانی که در خارج کار می کنند در درون جامعه است. این کمک خواهد کرد جلوگیری از حرکت در داخل و خارج از خانه های مردم و بهداشت و درمان-مراقبت از تنظیمات.

ماماها باید بسیاری از مهارت های متقاطع بین پرستاران و پزشکان است. ما می توانیم کوک و تجویز مانند یک پزشک بلکه شروع یک چهارم و خون مانند یک پرستار است. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما می توانیم با استفاده از مهارت های ما برای فراتر از زایمان.

برخی از ماماها باید بیشتر مهارت های پیشرفته مانند که قادر به کمک در طول عمل جراحی انجام بالین سونوگرافی انجام خلاء تحویل. این مهارت ها می تواند به عنوان مهم سلامت نیروی کاهش می یابد.

تولد مراکز دیگر و یا خارج از بیمارستان محل تولد باید در نظر گرفته شود و باز به عنوان مکان هایی برای کم خطر مردم را به هنگام تولد و نوزادان سالم باقی بماند.

در نهایت نیازهای کسانی که حامله هستند و اغلب نادیده گرفته شده است. صفحه اصلی تولد تا به بسیاری از مزایای بالقوه, اما مهمتر از همه در یک بیماری همه گیر ما نیاز به افراد سالم را به هنگام تولد با بهترین شانس سالم ماندن — که همیشه بدان معنا نیست بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو