دانکرک نان باعث می شود برای یک برتر عقب نشینی

“آیا این یک رکورد ؟” می پرسد گابریل Bluett Mosman. “ما به تازگی لذت می برد و چند روز در تاریخی قدیم Beachside عقب نشینی در Towoon خلیج در ساحل مرکزی. بسیار عالی بوفه صبحانه اشک را به چشمان من زمانی که روی برد بورد یک قرص نان خود را در خانه دانکرک نان. دستور داده شده بود به من ساکن آشپز زمانی که من ماندن در قدیم برخی از 50 سال پیش و آنها هنوز در حال ساخت آن است. به طوری هستم.”

جیلیان Kendrigan از Evatt گزارش می دهد که “اخیر ناموفق جستجو برای COVIDSafe برنامه بر روی گوشی من پیشنهاد پلی استیشن”. علاوه بر این, ریچارد Murnane از هورنزبی خوانده است که “اپل و گوگل ‘پیوست دست به توسعه یک COVID تماس با ردیابی نرم افزار. خود را به خاطر من امیدوارم که نه!”

“عزیز ، سازمان جهانی بهداشت در وب سایت خود یک تصویر از یک گره به عنوان نماد اتصال از جهان است. این یک گره است. من فکر کردم شما می خواهم به می دانم که می گوید:” فرانتس ویس از ماروبرا.

این stashing از boozy شواهد (C8) یک منبع بسیاری از قصه های. سوار کار ماهر برودی از بندر Macquarie می نویسد: “آه بطری شراب را دفع مشکل! در روز دانش آموز من دریافت یک تماس هراس از دوستان من در اتاق بعدی. می توانم خود را 11 خالی flagons به اتاق من به عنوان پدر و مادر خود بود مورد بازدید و ظاهرا فکر او منع استعمال مشروبات الکلی. او صرفه جویی در بطری از شام به دریافت 50 درصد سپرده بازگشت در روز دوشنبه. من موافقت کرد. پدر و مادر من بودند نیز مورد بازدید تا به حال هیچ توهمی در این جهت است.”

سوئیچینگ بسته بندی, John Chapman از گیلدفورد می گوید که “در حالی که ما در حال بحث در مورد چلیک شراب (C8) اجازه دهید فراموش نکنید مدت مناسب: دوببو کیف”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de