با توجه جهان در COVID-19 من معتقدم که در حال حاضر زمان برای بحث در مورد دیگر همه گیر شده است که اتفاق می افتد درست در زیر بینی ما: مقاومت ضد میکروبی (AMR).

هنگامی که عفونت های ناشی از باکتری ها و یا قارچ ها جلوگیری پاسخ به داروهای طراحی شده برای درمان آنها, که, AMR. مقاومت های ایجاد شده در طول زمان از طریق overexposure به داروهای ضد میکروبی مانند آنتی بیوتیک ها و یا مواد ضد عفونی کننده. با بی اثر درمان این عفونت باقی بماند در بدن و در نهایت گسترش به دیگران است.

عمده بهداشت عمومی و اقتصادی در معرض خطر

دو methicillin-resistant Staphylococcus aureus (MRSA) باکتری بودن احاطه توسط سلول های سفید خون. (NIAID)

AMR است که آهسته تر حرکت همه گیر از COVID-19 اما یکی که بدتر شدن هر روز است. گزارش اخیر شورای کانادا آکادمی گفت که در سال 2018 بیش از یک چهارم از تمام عفونت در کانادا بودند و مقاوم در برابر خط اول مواد مخدر است. در این یک سال تنها 5,400 نفر به عنوان یک نتیجه مستقیم از عفونت های مقاوم.

مقاوم در برابر دارو عفونت منجر به طولانی تر در بیمارستان باقی می ماند و به طور بالقوه بیشتر عوارض. پزشکان ممکن است نیاز به استفاده از داروهای جایگزین با عوارض بیشتر. این مسائل هزینه کانادا سیستم مراقبت های بهداشتی 1.4 میلیارد دلار و این تنها افزایش خواهد یافت.

سازمان ملل متحد سازمان بهداشت جهانی و حتی بانک جهانی تشخیص AMR به عنوان یک بهداشت عمومی و اقتصادی فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد. در سال 2016 انگلستان اقتصاددان جیم اونیل و تیم او منتشر شده یک گزارش حاکی است که اگر ما آدرس رو به رشد تهدید AMR تا سال 2050 بیشتر مردم را از مواد مخدر-عفونت های مقاوم تر از سرطان است.

اگر چپ حل نشده AMR باعث خواهد شد بیشتر جهانی مرگ و میر ناشی از سرطان تا سال 2050. (کریستی نخلستان Michael G. DeGroote موسسه بیماری های عفونی و تحقیقات دانشگاه مک مستر), نویسنده ارائه شده

اگر چپ حل نشده AMR خواهد شد هزینه های مراقبت های بهداشتی سیستم تریلیون دلار و مهمتر از آن هزینه خواهد شد میلیون ها نفر از مردم زندگی خود را.

درسهایی از SARS-CoV-2

ما می توانند یاد بگیرند از COVID-19. از زمان همه گیر نشان می دهد که با وجود همه ما پیشرفت های پزشکی ما باقی می ماند فوق العاده آسیب پذیر به عفونت که ما هیچ درمان. اما آن را نشان می دهد که اگر به اندازه کافی انگیزه ما می توانید تغییرات در زمانبندی.

در حالی که وجود دارد این است که الهام بخش کار در حال انجام در نقاط مختلف جهان برای رسیدگی به مسائل اطراف AMR — از جمله در اینجا مک مستر در دانشگاه موسسه تحقیقات بیماری های عفونی که در آن گروه من استوار است — وجود دارد یک راه طولانی جلوتر از ما.

نویسنده در محل کار در آزمایشگاه در دانشگاه مک مستر را موسسه تحقیقات بیماری های عفونی. (J. D. Howell, McMaster University), نویسنده ارائه شده

با وجود تلاش های قابل توجهی برای آموزش سیاستگذاران و عموم مردم در مورد AMR بحران و ارائه راه حل های ممکن آن پایین باقی مانده در لیست اولویت برای بسیاری از حوزه های قضایی است. در بالای آن, تحقیق در AMR است محزون می خوانی بودجه کافی نسبت به مناطق دیگر پزشکی مانند سرطان و بیماری قلبی.

یکی دیگر مانع عمده برای AMR پاسخ است از دست دادن علاقه توسط شرکت های دارویی. نیاز به آزمایش های بالینی گران و خطر AMR ارائه محصولات خود را بی فایده است پس از چند سال و ميانگين آن را به چالش کشیدن آنها را برای بازیابی سرمایه گذاری خود را به آنتی بیوتیک تحقیق و توسعه است.

مقاوم در برابر دارو سالمونلا serotype تيفی باکتری ها از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از انتشار و مقاومت آنتی بیوتیکی تهدید در ایالات متحده. (تصویر توسط جیمز کماندار)

خوشبختانه آنتی بیوتیک ها تنها یک استراتژی برای مبارزه با عفونت های باکتریایی. یکی دیگر از مشترک و رویکرد بسیار موفق واکسیناسیون است (فکر می کنم در مورد روال دوران کودکی واکسن در برابر دیفتری و Haemophilus هموفيلوس آنفلونزا تيپ) اما واکسن نیز به چالش کشیدن برای توسعه و تحویل در چهره یک رشد تردید جنبش است. رمان درمان مانند ایمنی بدن بوستر درمانی آنتی بادی و یا شکارچیان طبیعی از باکتری ها به نام باکتریوفاژها همه نشان دهد و وعده اما هنوز هم در روزهای اولیه توسعه است.

ضد باکتری محصولات کمک به AMR

در حالی که بازیکنان کلیدی در بازار جهانی پاسخ به AMR بدون شک شامل محققان, تولید مواد غذایی, سیاستگذاران و مراقبت های بهداشتی حرفه ای, حقیقت این است که هر فرد دارای یک نقش را بازی کند.

صابون های آنتی باکتریال و ضد عفونی کننده پاک کننده می تواند کمک به مقاومت ضد میکروبی. (کلی Sikkema/Unsplash)

یک چیزی که همه ما می توانید انجام دهید برای کمک به مبارزه با گسترش AMR است به استفاده از به طور منظم — و نه “ضد” — صابون. خوب قدیمی از مد افتاده به طور منظم صابون ضد باکتری و ضد ویروسی آن حل چرب غشاء را احاطه کرده است که باکتری ها و ویروس ها از جمله SARS-CoV-2 کشتن آنها.

برعکس صابون های آنتی باکتریال معمولا حاوی مواد شیمیایی اضافی که نمی اضافه کردن مقدار در راه بهداشت اما می توانید با فعال کردن میکروارگانیسم را efflux پمپ. پمپ نیروی ضد عفونی کننده قبل از آنها می تواند باعث آسیب شود (تصویر کسی که, نجات آب از قایق چکه کن تا آن را نشانی از نزول). آنها افزایش توانایی باکتری به دفع کردن انواع مختلف ترکیبات سمی از جمله آنتی بیوتیک ها و تسریع در امر گسترش مييابند.

مقاوم به چند دارو کلبسيلا پنومونيه و باکتری ها است که شناخته شده به علت شدید در بیمارستان به دست آورد و عفونت های بيمارستانی است. (David Dorward/NIAID)

در حالی که COVID-19 در حق خود است که در واقع وحشتناک پیامدهای آن برای آینده AMR ممکن است حتی بدتر. استفاده گسترده از صابون های آنتی باکتریال و ضد عفونی کننده, کنار, مطالعات اولیه از چین نشان می دهد که تقریبا همه به شدت بیمار COVID-19 بيمار داده شد آنتی بیوتیک ها (گاهی اوقات چند آنتی بیوتیک) برای جلوگیری و یا درمان عفونت های ثانویه باکتریایی که بسیاری از نهایت تسلیم. متاسفانه بیشتر آنتی بیوتیک ها استفاده می کنیم بیشتر ما را انتخاب کنید برای AMR.

اما من انتخاب می کنم که خوش بینی هستم. من امیدوارم که COVID-19 یک تجربه یادگیری است. من امیدوارم که آن را به باز کردن چشمان بسیاری را به زندگی تغییر قدرت از میکروب است. من امیدوارم که آن را به ما می آموزد که ما باید بهتر (و سریعتر) نظارت زیرساخت برای شیوع است. من امیدوارم که آن را برجسته نیاز برای توسعه سریع تصویب و مقیاس موثر تشخیص و درمان های جدید.

به نظر من این مراحل خواهد بود تشویق پیشرفت در پاسخ جهانی به AMR.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو