Erkan Keskin earned the nickname the "naked bikie" after a 2015 incident in Luddenham.

Erkan کسکین لقب “برهنه bikie” پس از 2015 حادثه در Luddenham.اعتبار:هفت خبر

برخی از بزرگترین بازیکنان در سندیکا هستند درک می شود دوستان قدیمی مدرسه از یک وسترن سیدنی دبیرستان.

Erkan کسکین رئیس سابق Lone Wolf و ترکیه و سرباز شناخته شده به عنوان “اریک ولف’ نیز به نام در دادگاه اسناد و مدارک باقی مانده از علاقه به محققان. او همچنین در سمت چپ استرالیا سال گذشته است.

نزدیک به دو دوجین مردان متهم شده اند و برخی از زندانی برای نقش خود در تجاری واردات و پول شویی در حال اجرا و سازماندهی گروه های جنایی بیش از حداقل چهار کند واردات در اطراف 2013-14 به ارزش 1.5 میلیارد دلار. پلیس کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از کند واردات آنها متوقف شده است.

این مواد مخدر از آلمان و هلند گفته می شود وارد به استرالیا پنهان در ظروف حمل و نقل.

Frank Farrugia was arrest at the Sofitel hotel at Darling Harbour.

فرانک Farrugia شد دستگیری در هتل Sofitel در Darling Harbour.اعتبار:Facebook

روز سه شنبه حملات آغاز شد و حدود 7 صبح با دستگیری 36 ساله فرانک Farrugia از Erina ارتفاع در پنج ستاره هتل Sofitel در Darling Harbour. او به اتهام عرضه مواد مخدر آگاهانه برخورد با درآمد حاصل از جرم و جنایت و کارگردانی فعالیت های جنایی ،

Deniz Kanmaz, 34, بود نیز دستگیر و در موسوللبروک و شارژ با عرضه مواد مخدر آگاهانه برخورد با درآمد حاصل از جرم و شرکت در یک گروه جنایی.

یک سوم مرد 57 ساله ماریو Lang دستگیر شد در Baulkham Hills خانه گرفته و به قلعه تپه ایستگاه پلیس. او شده است به اتهام توطئه برای واردات تجاری مقدار از مواد مخدر.

کارآگاهان اعدام حکم جستجو در Mr Lang خانه و در دو محل کسب و کار در Badgerys نهر از جمله حمل و نقل کسب و کار Farrugia باری.

جستجو حکم نیز اجرا شده در یک کسب و کار در Jamisontown در ارتباط با NSW Crime Commission جنایی دارایی های بازیابی عمل می کنند.

محققان می گویند که به اتهام سندیکای عمل مانند یک طرح هرمی که آقای پیت و آقای Battah در میان کسانی که کارگردانی آن است.

Police raid Mr Lang's Baulkham Hills on Tuesday.

حمله پلیس Mr لنگ Baulkham Hills در روز سه شنبه.اعتبار:لویی Douvis

در زیر آنها را به پلیس ادعا Mr Farrugia – مشتاق صاحب اسب مسابقه – Kanmaz و آقای Lang برگزار شد در سطح میانی نقش, در حالی که بیشتر از 16 مردان در حال حاضر به اتهام بیش از سندیکای گفته می شود سطح پایین تر پیک که مسئول باز کردن مواد مخدر.

پس از دستگیری در روز سه شنبه آقای Farrugia, آقای لنگ و Kanmaz همه به نظر می رسد در NSW دادگاه. هیچ یک از آنها برای اعمال وثیقه بود که به طور رسمی خودداری کرد. آنها تمام خواهد شد بعدی به نظر می رسد در اوت 11.

Mario Lang, 57, was arrested at his Baulkham Hills home.

ماریو Lang, 57 دستگیر شد در Baulkham Hills صفحه اصلی.اعتبار:Facebook

پلیس را محرمانه آقای Farrugia درگیر شد عرضه بیش از 20 کیلوگرم از MDMA و 3kg از methylamphetamine در سراسر NSW. از آن خواهد شد بیشتر اتهام او در برخورد با 4.6 میلیون دلار به عنوان درآمد حاصل از جرم و جنایت.

از آن خواهد شد به اتهام سندیکای متشکل آقای پیت و آقای Battah, ساواس Guven, Erkan کسکین, Erhan Kurtulmus آقای Farrugia, آقای لنگ و دیگران.

برخی از جزئیات این کند واردات پدید آمده در دادگاه بیش از سال های اخیر است.

Guven, همچنین شناخته شده به عنوان Savas Yucel یک توسعه دهنده املاک و اجرایی از مسامان چهره آزمایشی در سال آینده بیش از اتهامات او یک بازیکن کلیدی درگیر در سه کند واردات. Guven است کسکین پسر عموی.

Erhan Kurtulmus زندانی بوده تا 2023 بیش از دخالت خود را در بی پروا برخورد با درآمد حاصل از جرم و جنایت.

Organised crime squad فرمانده کارآگاه سرپرست مارتین Fileman گفت: مردان بازداشت شده در روز سه شنبه شد نهایی اعضای ادعا سندیکا بودند که در پی توسط پلیس.

Savas Guven has already been charged over the alleged syndicate.

Savas Guven در حال حاضر بیش از شارژ ادعا سندیکا.اعتبار:کرک گیلمور

“این یکی دیگر از مثال نخست از این اثر ملی و بین المللی و شرکای اجرای قانون کار با هم برای از بین بردن جرایم سازمان یافته سندیکاهای” او گفت:.

“به خصوص این یکی [که] برای سال های بسیاری بود که واردات مقادیر زیادی از مواد مخدر به استرالیا.”

او گفت: سندیکای گفته برخورد با درآمد حاصل از جرم و جنایت به ارزش بیش از $54 میلیون “اجازه می دهد آنها را به سفر جهان در لوکس و زندگی از ناز و نعمت و در حالی که آنها آگاهانه تمام آسیب پذیری از دیگران است.”

– با لورا Chung

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو