وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان تایید شده یا واکسن به طور خاص برای جدید کروناویروس. اما دهه هیدروکسی کلروکین شده است به طور گسترده ای استفاده می شود در تلاش برای تغییر این دوره از COVID-19 بیماری تنفسی بر اساس گزارش های موردی است که آن را ممکن است به ارائه برخی از سود.

یک تجزیه و تحلیل از جانبازان اداره بهداشت و درمان (VA) داده یافت که 28 درصد از 97 بيمار داده هیدروکسی کلروکین همراه با استاندارد مراقبت از درگذشت در مقایسه با مرگ و میر 11 درصد 158 بیمارانی که دارو دریافت خواهید کرد. مرگ نرخ 22 درصد برای 113 نفر به هیدروکسی کلروکین به همراه آنتی بیوتیک آزیترومایسین.

این تحقیقات که هنوز پذیرفته شده برای انتشار در مجله پزشکی نیست نتیجه یک کارآزمایی بالینی است. آن را مورد تجزیه و تحلیل سوابق پزشکی از 368 مردان بستری با تایید عفونت کروناویروس در VA مراکز که فوت یا مرخص شد آوریل 11, با توجه به مقاله نوشته شده آنلاین برای محققان است.

شدید تهدید ناشی از کروناویروس جدید به تشویق های درون جامعه علمی از “preprints” – تمرین محققان ارسال یافته های خود را قبل از به خارجی چک موشکافی و یا اعتبار. نویسندگان این مطالعه بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Laura Ng, who has lupus and had to recently call at least five pharmacies before she could find a place to fill her hydroxychloroquine prescription, is photographed in Seattle, Washington, US, Mar 31, 2020. Ng said she is worried about the supply due to interest in the drug as a treatment for coronavirus disease (COVID-19). REUTERS

لورا Ng که لوپوس و تا به حال به تازگی تماس حداقل پنج داروخانه ها قبل از او می تواند پیدا کردن یک محل برای پر کردن هیدروکسی کلروکین نسخه است عکس در سیاتل, واشنگتن, ایالات متحده, Mar 31, 2020. گفت: او نگران این عرضه به دلیل علاقه به این دارو به عنوان یک درمان برای بیماری کروناویروس (COVID-19). ایسنا

پس از مصرف بيماران ویژگی های فردی به حساب محققان محاسبه شده است که خطر مرگ بیش از دو برابر در افرادی که دریافت هیدروکسی کلروکین.

Hydroxycholoquine همچنین به نظر می رسد به هیچ تاثیر بر روی بیماران نیاز برای تنفس پشتیبانی می کند. نرخ تهویه مکانیکی بودند و 13 درصد برای کسانی که از مواد مخدر در مقابل 14 درصد برای بیمارانی که تنها دریافت مراقبت های حمایتی. برای کسانی که موفق به دریافت مالاریا دارو و آنتی بیوتیک تنها 7 درصد مورد نیاز تنفس کمک.

حتی اگر وجود دارد این است که هنوز شواهد علمی که هیدروکسی کلروکین موثر است در برابر COVID-19 پزشکان گفته اند که آنها به طور کلی راحت با تلاش های ارزان قیمت, دارو, است که برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید.

اما ممکن است شروع به تغییر. “برخی از نشریات در دو هفته گذشته یا ریخته اند شک در این که آیا هیدروکسی کلروکین مفید است,” دکتر گفت: جرمی Falk, یک متخصص ريه در Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس بود که درگیر و مطالعه است.

“ما با استفاده از آن در فقط در مورد هر کس در اوایل. در حال حاضر ما در حال استفاده از آن را بیشتر نکنید.”

متعدد تصادفی آزمایش های در حال انجام در ایالات متحده و جاهای دیگر با هدف پاسخ به این سوال که آیا این دارو یک نقشی در این بیماری همه گیر است که آلوده بیش از 2.5 میلیون نفر در سراسر جهان و کشته شدن حدود 176,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو