OTTAWA — فدرال لیبرال هستند پیشنهاد به اعطای خود قدرت را به صرف پول قرض گرفتن و تغییر مالیات بدون مجلس تصویب از طریق Dec. 31, 2021, با توجه به پیش نویس یک کپی از قوانین دولت است که انتظار می رود روز شنبه به عنوان آن می گذرد COVID-19 اضطراری اقتصادی اقدامات است.

با توجه به یک نسخه از این لایحه به دست آمده توسط اخبار CTV آن خواهد بود-در صورت تصویب به عنوان دقت کنید — اجازه می دهد دولت “موقت” قدرت های مرتبط با وام گرفتن از صندوق و اعمال و لغو مالیات و همچنین افزایش و یا کاهش نرخ مالیات توسط مقررات بدون مجلس به دنبال تصویب “قبل از سال 2022.”

در حال حاضر پیش نویس پیشنهاد است و باعث اصطکاک میان چه بوده است همکاران تلاش یکپارچه برای تصویب کمک های اقتصادی اقدامات برای کانادایی ها در میان شیوع کروناویروس.

در بیانیه ای ارسال اواخر روز دوشنبه رهبر محافظه کار اندرو Scheer نشان داد که در حالی که خود را حزبی آماده است تا به حمایت های وعده داده شده اقتصادی اقدامات امداد “ما نمی خواهد به دولت قدرت نامحدود به افزایش مالیات بدون رای مجلس.”

“ما اجازه هر کاری که صرف اقدامات توجیه برای پاسخ به این وضعیت اما ما نمی خواهد امضای چک سفید,” شیر گفت: تنظیم صحنه برای برخی از سطح پارلمانی مرحله نهایی مسابقات در میان جهانی همه گیر.

در یک اقلیت مجلس لیبرال ها مورد نیاز خواهد بود برای به دست آوردن حمایت از حداقل یکی از عمده دیگر حزب مخالف برای دیدن این هزینه های اندازه گیری به تصویب رسید.

این لایحه خلاصه آمده است که این اقدام “به عنوان بخشی از پاسخ به COVID-19” اما اگر گذشت به عنوان پیش نویس اجازه می دهد پول به جریان بدون نمایندگان مجلس مورد نقد آن را برای یک دوره زمانی قابل ملاحظه ای توسعه یافته فراتر از برآورد کنونی از زمانی که جامعه کانادا ممکن است به بازگشت برخی از حس عادی میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

در علاوه بر این به ساخت نیاز به تغییرات قانونی برای اجرای وعده کمک های مالی اقدامات برای کانادایی ها و کسب و کار به پیشبرد “کپی” پیشنهاد برای ایجاد یک “بهداشت عمومی و وقایع ملی نگرانی پرداخت عمل” که خواهد عطا کند وزیر دارایی لایحه Morneau توانایی به صرف “تمام پول مورد نیاز برای انجام هر کاری از جمله پرداخت به استانها و مناطق” در رابطه با بهداشت عمومی و وقایع ملی نگرانی است.

لیبرال ها نشان می دهد این لایحه ذکر شده به عنوان “COVID-19 پاسخ اضطراری عمل می کنند.” نسخه پیش نویس دهانه 44 صفحه و شامل 20 بخش است.

در میان دیگر اقدامات این باعث می شود اصلاح— تا حد زیادی مربوط به اقدامات مرتکب شده ترودو و Morneau در هفته گذشته—شامل Canada Mortgage and Housing Corporation عمل; صادرات توسعه عمل; فدرال-استان ترتیبات مالی عمل می کنند; کانادا قانون کار و قانون ثبت اختراع.

ویژه بیل قرار داده شده است در اطلاع توسط وزیر دارایی لایحه Morneau است و تنها در مورد کسب و کار روز سه شنبه در دستور کار.

نسخه هایی از این لایحه ارائه شد به اعضای اپوزیسیون تحت تحریم تا زمانی که آن را مطرح در مجلس عوام.

خواسته به اظهار نظر در محتویات به بیرون درز لایحه دولت خانه رهبر پابلو رودریگز دفتر گفت CTVNews.کریس: “ما نمی توانیم اظهار نظر در محتویات یک لایحه قبل از آن معرفی شده است در مجلس عوام. همه احزاب با هم همکاری مشترک برای اطمینان از کانادایی ها دسترسی سریع به اقدامات مالی آنها نیاز دارند.”

ممکن است که پشت درهای بسته در حال انجام مذاکرات منجر خواهد شد در این لایحه اصلاح شده قبل از آن ارائه شده است.

خشم بیش از آنچه که برخی از آنها را مشاهده و به عنوان یک قوه مقننه نفس بیش از حد در میان جهانی و همه گیر می تواند فشار لیبرالها به تغییر جمله بندی با توجه به نیاز فوری به بسیاری از کانادایی ها به اقدامات مالی در گذشت آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

روز یکشنبه نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد که مجلس عوام سر گرفته خواهد شد برای یک ساعت خاص-نشستن طولانی به تصویب جنبه های 82 دلار-میلیارد دلار کمک های مالی و بسته محرک اقتصادی که نیاز به قانون از جمله تغییرات به مزایای اشتغال برای افرادی که از کار و افزایش کانادا کودک بهره مند شوند.

این اقدامات برای اولین بار در آنچه دولت می گوید می خواهد بیشتر به آمده با کنفرانس كانادا بینی که شیوع جهانی می تواند منجر به از دست دادن بیش از 330,000 مشاغل در کانادا باید بهداشت عمومی اقدامات در محل باقی می ماند برای چند ماه.

شده است وجود دارد بحث قابل توجهی از عبور از راهرو همکاری در این لایحه قبل از محتویات آن شناخته می شود.

همه طرف ها موافقت کرده بود به یک طرح به 32 اعضا در خانه در روز سه شنبه زمانی که این لایحه خواهد شد سریع-ردیابی از طریق تمام مراحل و ارسال به مجلس سنا روز پایان. وجود خواهد داشت 14 لیبرال ها 11 محافظه کاران سه نفر از اعضای هر کدام از بلوک Quebecois و NDP و یکی سبز MP.

دولت می خواهد به پرواز در برخی از کلید مخالفان از غرب کانادا برای شرکت در تاریخی نشسته است که برنامه ریزی شده است برای شروع در ظهر به وقت شرق آمریکا.

سنا خواهد شد و سپس reconvene در روز چهارشنبه با به طور مشابه محدود فهرستی از سناتورها و کارکنان به بررسی و تصویب این لایحه گام نهایی — یک تاییدیه سلطنتی مراسم — است که انتظار آن روز.

“در طول فراخوان مرحله گرفته خواهد شد برای اطمینان از سلامت و ایمنی از سناتورها و کارکنان درگیر در اتاق عملیات” گفت که سنا در بیانیه ای.

در حال حاضر در اتاوا NDP رهبر Jagmeet سینگ به نام دولت فدرال برای اصلاح بسته کمک خواهد شد که بحث در روز سه شنبه. جدید دموکرات پیشنهاد برای ارسال 2000 دلار برای هر کانادایی و 250 دلار برای هر کودک “به مردم کمک آنها نیاز دارند در حال حاضر” گفت که برخی از خانواده ها خواهد آمد به پایان ماه بدون به اندازه کافی پول برای پرداخت صورتحساب خود را و یا اجاره و این که “به سادگی قابل تصرف است.”

سینگ همچنین می خواهد 10 درصد یارانه دستمزد افزایش یافته و به 75 درصد خواستار این پیشنهادات اقدامات جسورانه اما متناسب با وضعیت کانادایی روبرو هستند.

Scheer خواهد شد که در اتاوا به صورت ویژه نشسته گفت: اوایل روز دوشنبه که او نیز می خواهد برای دیدن دستمزد یارانه “قابل توجهی” افزایش در میان دیگر را افزایش می دهد در حمایت از کسب و کارهای کوچک و کارکنان خود را.

در یک مصاحبه در CTV قدرت بازی لیبرال MP کوین Lamoureux که مجلس به وزیر دولت, خانه, رهبر, گفت که او پیش بینی می کند که با وجود هل برای رفتن بیشتر “بالا حس همکاری” خواهد شد در نتیجه کمک های مالی که به تصویب رسید و به قانون “در عرض 24 ساعت.”

“من فکر می کنم که اگر ما به توافق برسند که سلامت و ایمنی از کانادایی ها قرار داده خواهد شد اولین و مهمترین و ما می دانیم که همه چیز باید روی میز است که ما آب و هوا خواهد این وضعیت را از طریق زمان و همه چیز بهتر خواهد شد” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو