ده ها تن پس از نجات چینی استفاده می شود برای رعایت ویروس تماس فرو می ریزد

پکن – یک هتل استفاده می شود برای پزشکی مشاهده افرادی که در تماس با کروناویروس بیماران سقوط در جنوب شرق چین در روز شنبه به دام انداختن برخی از 70 نفر از رسانه های دولتی گزارش شده است. وجود دارد هیچ گزارش فوری مرگ و میر.

حداقل 23 نفر نجات داده شدند از خرابه های Xinjia اکسپرس هتل در گوانجو یک شهرستان در استان فوجیان حزب کمونیست روزنامه روزانه مردم و رسانه های دیگر گزارش شده است.

80-اتاق هتل تبدیل شده بود توسط دولت در شهرستان در صورت مشاهده افرادی که در تماس با بیماران مبتلا به ویروس, با توجه به روزانه مردم.

هتل سقوط کرد و در حدود 7:30 p. m., گزارش های خبری گفت: با استناد به دولت شهرستان.

عکس ها در وب سایت های خبری نشان داد نجات کارگران با چراغ قوه بالا رفتن بیش از باقی مانده است. قلوه سنگ انباشته شد در اتومبیل در مقابل ساختمان.

به هتل باز در ژوئن 2018 با اتاق های چهارم تا هفتم طبقه از ساختمان روزنامه پکن جوانان روزانه گفت.

ناشناس کارمند هتل ذکر شده توسط پکن جوانان روزانه گفت: مالک انجام شده “بنیاد مربوط به ساخت و ساز” قبل از فاجعه است. آن را به جزئیات.

چین که در آن ویروس های دولتی در ماه دسامبر تایید کرده است بیش از 80 ، 000 موارد دور ترین در جهان است. این گزارش 99 موارد جدید در روز شنبه اول خود را روزانه افزایش کمتر از 100 پس Jan. 20. دولت همچنین گزارش 28 جدید مرگ و میر بالا بردن سرزمین اصلی مرگ و میر به 3,070.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im