زمانی که پلیس وارد آنها شده و وحشتناک کشف. داخل کامیون — U-Haul اجاره و چه به نظر می رسید به یک تراکتور-تریلر — بودند چند ده تجزیه بدن.

آن باقی مانده مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم در بر داشت انباشته در بدن کیسه داخل کامیون ها در اندرو T Cleckley کفن مرده بود در coronavirus pandemic, مقامات گفت.

اما شهر نیویورک مرگ سیستم مراقبت — بیمارستان آن سردخانه, گورستان crematories و شهرستان-اجرای morgues شده تحت فشار فوق العاده ای در هفته های اخیر به محاصره کارگران تلاش کرده اند دست به گریبان با تک بدترین جرم تلفات رویداد به آمار نیویورک پس از آنفولانزای اسپانیایی بیماری همه گیر از یک قرن پیش. حداقل 14000 نفر در این شهر نابود شده اند از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

هیچ کس احساس فشار بیش از مدیران مراسم تشییع جنازه که گرفتار شده اند در vies بین جزر و مد رو به افزایش از بدن ریختن از بیمارستان ها و آسایشگاه ها و کارهای عقب افتاده است که آنها را قادر به سوزاندن و یا دفن مردم به سرعت. برخی از خانه های مراسم تشییع جنازه مجبور به استفاده از یخچال تریلر و دیگران تبدیل کلیساهای کوچک به طور موقت morgues بالا با استفاده از طراحی سیستم های تهویه مطبوع برای خنک اتاق.

هنوز این تصور که مرده نیویورکی می تواند از چپ به پوسیدگی در روز روشن در اجاره کامیون در یک خیابان شلوغ در بروکلین تأکید چالش های پیش روی این شهرستان آن را به عنوان تلاش برای جذب یک فاجعه است که در حال حاضر به کشته شدن نزدیک به پنج بار به عنوان بسیاری از مردم که درگذشت در سپتامبر 11, حملات تروریستی.

یک مقام صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به خاطر او بود مجاز به صحبت در مورد این موضوع گفت که کفن شده بود نگهداری بدن در کامیون پس از آن فریزر متوقف عامل به درستی.

مدیران مراسم تشییع جنازه ملزم به فروشگاه بدن در انتظار دفن و یا سوزاندن در شرایط مناسب است که به جلوگیری از عفونت.

اریک L, Adams, بروکلین قصبه جمهور وارد Cleckley سالن مراسم تشییع جنازه در اطراف 5:15 بعد از ظهر چهار شنبه در گفت و افسران پلیس و دیگر محققان تا به حال مهر و موم کردن خیابان ها و بررسی شد تراکتور-تریلر و U-Haul.

“به نظر می رسد کامیون پر بود” آدامز گفت. “آنها در تلاش بودند تا با استفاده از U-Haul به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه.” وی افزود: “این traumatising به اعضای خانواده.”

دولت وزارت بهداشت است که به تنظیم تشییع جنازه خانه نیز نامیده می شد به صحنه برای تعیین اینکه آیا کفن شد دست زدن به باقی می ماند مناسب و صادر دو احضاریه با توجه به اجرای قانون رسمی در جریان بررسی است.

Cleckley نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است. یک مرد که پاسخ تلفن در خانه مراسم تشییع جنازه پنج شنبه شب آویزان تا قبل از یک خبرنگار می تواند سوالات خود را بپرسید.

با توجه به مقاله ای از سایت Loopcayman.com, Cleckley افتتاح این خانه در سال 2015 با همسرش, Alva استوارت و ابتدا سرویس دیگر خانه های مراسم تشییع جنازه حمل و نقل بدن به آنها را از مکان های که در آن مردم کشته شده بود. در سال 2017, اما, “تصمیم گیری ساخته شده بود تبدیل به کامل مراسم تشییع جنازه خدمات از جمله دفن هولوکاست و حمل و نقل بین المللی” مقاله گفت.

یک وب سایت و اجرا توسط دولت و وزارت بهداشت ذکر شده Cleckley به عنوان یک به طور کامل با مجوز مدیر مراسم تشییع جنازه. اما اخیر گواهی عمل برای آدرس کسب و کار خود را ثبت و با شهرستان بخش ساختمان اشاره چیزی در مورد آن به یک مراسم تشییع جنازه سالن. آن گفت: طبقه اول از استقرار در 2037A Utica Ave استفاده شد “خودرو خرده فروشی” و “ساخت ماشین آلات.”

مایک Lanotte رئیس جمهور از نیویورک مدیران مراسم تشییع جنازه انجمن گفت که Cleckley بود نه یک عضو از سازمان است.

یک سخنگوی وزارت بهداشت ارین ابریشم گفت که جایگزین ترتیبات برای باقی مانده بودند که ساخته شده توسط کفن. معلوم بود که در آن باقی مانده بودند گرفته شده است.

جان DePietro که صاحب ساختمان درب بعدی را به Cleckley گفت که او متوجه پنج وسایل نقلیه پارک شده در خارج از خانه مراسم تشییع جنازه روز سه شنبه.

“آنها تا به حال اجساد مردگان در وانت ها و کامیون ها” DePietro گفت. “آنها در بالای هر یک از دیگر در کیسه بدن.”

او اضافه کرد که او نمی تواند “قاضی برای مطمئن شوید که” چگونه بسیاری از بدن در وسایل نقلیه “اما همه آنها را بسته بندی شده بودند.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net