داگ فورد ضربات خود 2022 دوباره انتخابات

آبشار نیاگارا, ONT. — انتاریو برتر داگ فورد لگد کردن او دوباره انتخابات شنبه شب یک حرکت او باعث می شود بیش از دو سال پیش از آینده انتخابات استانی و در همان روز اتحادیه فعالان قول داد برای مبارزه با دولت پیش از رای گیری.

فورد اعلام در طول 18 دقیقه سخنرانی در انتاریو محافظه کار سیاست کنوانسیون در آبشار نیاگارا, Ont., یک گردهمایی در نظر گرفته شده برای پرش شروع پلت فرم توسعه برای 2022 انتخابات.

“شغل خوب و امن خیابان و یک دولت است که کار را برای مالیات دهندگان و نه راه دیگری در اطراف است.” “دوستان من 2022 مبارزات انتخاباتی شروع می شود امروز شروع می شود در حال حاضر.”

فورد با استفاده از اظهارات خود به تجمع حامیان او و برجسته کردن خود دولت را موفقیت و گفت: او معتقد است حزب خود را رقابتی خواهد بود در همه جا حتی NDP برگزار شد سوار با اتحادیه قوی پایگاه در سراسر استان.

“من به شما گفتن,” او گفت:. “(مردم) به دنبال هر بهانه ای به هر دلیلی به رای کامپیوتر در انتخابات است.”

اما فورد سخنرانی در داخل مرکز کنوانسیون زده کنتراست چشمگیر به صحنه خارج این رویداد ساعت زودتر.

در طول خشن تجمع رهبران کارگری معرفی شبح یک اتحادیه به رهبری اعتصاب عمومی برای مبارزه با خدمات عمومی کاهش و متعهد به مبارزه با فورد دولت است.

تظاهرکنندگان با تکان دادن پرچم و پلاکارد پر از خیابان در حالی که محافظه کاران نشسته اند داخل به توسعه فورد انتخابات پلت فرم.

انتاریو فدراسیون کارگری رویداد سازمان یافته و گروه جمهور گفت: فعالان سیاسی باید مبارزه برای صرفه جویی در خدمات عمومی است.

“بیایید برخی از سر و صدا و … اجازه دهید این دولت می دانم که ما را نگه دارید و آنها را مسئول آنچه که آنها انجام می دهند در انتاریو,” او گفت:. “برای آنچه آنها انجام می دهند به کار خانواده است. برای آنچه آنها انجام می دهند به مردم در جوامع ما است.”

Coates و چندین دیگر از سخنرانان در این تجمع پیشنهاد یک هماهنگ تلاش برای فشار علیه دولت کاهش در یک اعتصاب عمومی امکان پذیر است.

“اگر محافظه کاران گوش نمی, ما, اگر آنها نمی شنوند مردم انتاریو می گویند به اندازه کافی به اندازه کافی است, ما بسته خواهد شد این استان پایین” کوتس گفت.

سارا Labelle, انتاریو خدمات عمومی کارکنان اتحادیه نیز گفت: اعتصاب عمومی می تواند آینده حرکت سازماندهی شده کار می کند اگر فورد دولت تغییر نمی کند ،

“اگر آن را طول می کشد یک اعتصاب عمومی در پایین جاده, ما نمی ترسند,” او گفت:.

این تظاهرات یک روز پس از هزاران نفر از معلمان راهپیمایی در اطراف مجلس قانونگذاری انتاریو در اعتراض به متوقف قرارداد مذاکره با دولت است.

مشترک اعتصاب چهار عمده معلمان اتحادیه نخستین بار از سال 1997 که مربیان از همه کار گرفتند و اعتصاب در همان روز.

معلمان اتحادیه های کارگری گفته اند که آنها در حال هل دادن در برابر تلاش دولت برای افزایش اندازه کلاس و اجباری معرفی دوره مجازی.

دولت گفت: موضوع کلیدی در چانه زنی است که جبران آنها را به عنوان مربیان یک درصد افزایش در حالی که اتحادیه های کارگری درخواست برای تنظیم هزینه های زندگی نزدیک به دو درصد است.

رهبران سه معلمان اتحادیه های کارگری با حضور در این تجمع در روز شنبه با رییس جمهور معلمان ابتدایی’ فدراسیون انتاریو درخواست از جمعیت ایستاده با مربیان.

“آنها به ما حمله” سام هاموند گفت. “اما من دوستان اشتباه نکنید بعدی هستید. این است که بسیار بزرگتر مبارزه کنند.”

NDP قانونگذار Wayne گیتس, که نشان دهنده, روش سوارکاری که شامل آبشار نیاگارا ناودان دولت برای کاهش برای استان در کلاس های درس.

“ما بهترین سیستم آموزش و پرورش عمومی در جهان است,” او گفت:. “چرا جهنم خواهد شما می خواهید به پاره که پایین؟”

بعد از ظهر شنبه دولتی خانه رهبر پل Calandra عنوان تهدید به اعتصاب عمومی و سیاسی گفت: کنوانسیون همیشه جذب آوازی تظاهرات.

“ما همیشه مایل به گوش دادن به هر کسی که به ارمغان می آورد نظرات خود را به جلو,” او گفت:. “من به یاد داشته باشید آخرین, سیاسی, کنفرانس, من که هیچوقت از ویژگی های برخی از شکل از اعتراض در آن است.”

بسیاری از کنوانسیون بسته شد به مردم و رسانه ها بیش از آخر هفته. استثنا خواهد بود یک سخنرانی از فورد در شب شنبه.

Calandra دفاع از پنهان کاری های اطراف جمع کرد و گفت: این حزب می خواهد به نگه داشتن سیاست مذاکرات “در درون خانواده است.”

“همانطور که ما توسعه این سیاست و عامل برای مبارزات بعدی که ما اعضای ما مردمی اعضا می خواهم که این فرصت را به کسانی که بحث خصوصی,” او گفت:.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. 22, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im