تقاضای برق در استرالیا به سختی budged پس COVID-19 زمان نگه دارید. بسیاری ممکن است تعجب: پس از ماه ها صرف شده تا حد زیادی در خانه هستند صورتحساب برق خانگی در راه است ؟

پاسخ تا حد زیادی است. اما به همه گیر, نیروهای صدها نفر از هزاران نفر از مردم استرالیا به بیکاری برخی هنوز هم در تلاش برای پرداخت قبض برق.

یک جرم عدم پرداخت را تهدید می کند زنده ماندن از برق خرده فروشان. اگر برخی از خورده این امر کاهش رقابت در بازار و رانندگی تا هزینه های انرژی برای همه.

بنابراین اجازه دهید نگاهی به چگونگی اقامت در خانه و اقدامات موثر بر تقاضای انرژی و چه coronavirus همه گیر وسیله ای برای مصرف کنندگان برق در استرالیا.

بیکار ممکن است در تلاش برای پرداخت قبوض برق این زمستان. جولیان اسمیت/AAP

یک کیسه مخلوط

ما چگونه ارزیابی اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت هایی که هر دو تحت تاثیر تقاضا برای برق و “تحرک” (جنبش مردم) در استرالیا, نیوزیلند, آمریکا و انگلستان است.

جالب است که تغییرات در تقاضای برق و تحرک رفتن با هم و به طور قابل توجهی متفاوت در سراسر کشور پس از سخت اقامت در خانه قوانین تحمیل شده بود در اواخر ماه مارس است.

شبکه های مبتنی بر تقاضای برق در هر دو بریتانیا و نیوزیلند کاهش یافته است به طور قابل توجهی (20 ٪ و 15 ٪ بود). تقاضا تا حد زیادی بدون تغییر در استرالیا و کاهش یافته است و در حدود 5% در آمریکا به طور کلی نسبت به قبل از مداخله.


ادامه مطلب: چگونه تغییرات در آورده با کروناویروس می تواند کمک به مقابله با تغییر آب و هوا


در میان کشورهای استرالیا و برق و تقاضا کاهش یافته است و در نیو ساوت ولز حدود 5 درصد و افزایش کمی در غرب استرالیا و تاسمانی. تقاضا تا حد زیادی بدون تغییر در ویکتوریا غرب استرالیا و کوئینزلند در مقایسه با قبل از مداخله.

نسبی سختگیری های اجتماعی فاصله سیاست به نظر می رسد راننده اصلی تغییرات در تقاضای برق. برای مثال بر خلاف نیوزیلند و استرالیا و صنعت ساخت و ساز بود نه موضوع مستند محدودیت های که به معنای مصرف برق در این بخش همچنان ادامه دارد.

البته بسیاری از عوامل موثر بر تقاضای برق و تجزیه و تحلیل بیشتر مورد نیاز است برای منزوی کردن دقیق تاثیر اجتماعی فاصله سیاست.

تقاضای برق در استرالیا کمی تغییر کرده است پس از اقامت در خانه مقررات معرفی شدند. اسکات باربور/AAP

و در مورد

به مقابله تغییرات در تقاضای برق ما به بررسی تغییر در حرکت مردم به خرده فروشی, تفریح و محل کار و مکان به عنوان اندازه گیری در گوگل COVID-19 جامعه تحرک گزارش. این گزارش با استفاده از سابقه موقعیت مکانی داده ها از کاربران برای ایجاد یک تصویر از چگونه مردم در حال حرکت در سراسر جامعه است.

تحرک تغییرات سازگار با تغییر در تقاضای برق: پس از اقامت در خانه محدودیت های تحمیل شده بود می افتد در تحرک شده اند در مورد دو بار به عنوان بزرگ در نیوزیلند و بریتانیا به عنوان در استرالیا.

تحرک در آمریکا از نیویورک و کالیفرنیا کاهش یافته است بیش از در استرالیا, اما کمتر از در بریتانیا و نیوزیلند.

خالی خیابانی در لندن. تقاضای برق و تحرک در بریتانیا کاهش یافته است پس از اجتماعی فاصله به اجرا گذاشته شد. SOPA تصاویر

چه انتظار می رود این زمستان

در استرالیا تقاضای برق از خانواده ها کمی افزایش یافته است که میلیون ها نفر از مردم به ماندن در خانه باعث هشدارهای لایحه شوک. اما فعالیت هایی مانند جوش کتری و پخت و پز بیشتر و نگه داشتن چراغ در تمام روز نیست یک تفاوت بزرگ را به مصرف.

این تغییر در فصل زمستان هنگامی که ما نیاز به نگه داشتن خانه های ما گرم است. خانواده ها با استفاده از split-سیستم های تهویه مطبوع برای گرمایش می توانید انتظار فصلی تنظیم صورتحساب برق به حدود 10-20 درصد بالاتر اگر آنها در حال گرم کردن خانه در 24 ساعت شبانه روز و نه فقط به طور خلاصه در صبح و دوباره در اواخر بعد از ظهر و شب.

اما تقاضا را تا حد زیادی متفاوت است بسته به آب و هوا و یک خانه اندازه, عایق, راندمان بخاری و….


ادامه مطلب: در نهایت صورتحساب برق خود را به نظر می رسد به سقوط. اینجا چقدر شما می توانید ذخیره کنید


به طور متوسط در تمام خانواده های استرالیایی (و با فرض اجتماعی فاصله مقررات در ادامه به درخواست در زمستان) انتظار داریم مجموع مسکونی مصرف برق به کمی بالاتر در این فصل زمستان نسبت به سال های گذشته است.

تفاوت خواهد بود برجسته تر در هوای سرد متحده: ویکتوریا تاسمانی در جنوب استرالیا و به میزان کمتر نیو ساوت ولز. گرمتر ایالت کوئینزلند استرالیا غربی و سرزمین های شمالی را ببینید کمی تغییر.

به طور کلی کمی بالاتر تقاضا برای برق در استرالیا خانواده ها بیش از زمستان احتمالا جبران کاهش تجاری و خرده فروشی تقاضا است.

بسیاری از استرالیایی ها نگران شوک لایحه این زمستان. دن Peled/AAP

تهدید به رقابت

در حالی که به طور کلی تقاضای برق ممکن است تغییر زیادی در استرالیا و بالا رفتن سرسام آور نرخ بیکاری ممکن است به ایجاد یک افزایش در تعداد از خانواده ها در تلاش برای پرداخت صورتحساب های انرژی خود را حتی با Jobkeeper پرداخت.

قبل از همه گیر رگولاتور دولت خرده فروشان و گروه های مشتری کار کرده بود برای بهبود حمایت از مصرف کننده از جمله مشکلات سیاست. این اقدامات در حال حاضر به احتمال زیاد به آزمایش گذاشته.

نشانه هایی وجود دارد که برق خرده فروشان در حال حاضر نگران بلندی عدم پرداخت. برای مثال برخی از خرده فروشان ارائه مشوق برای مشتریان را به پرداخت مستقیم و یا بازگشت پول برای پرداخت صورتحساب در پیشبرد.


ادامه مطلب: مقررات جدید در معرض انرژی قیمت درآوردن از طریق ‘رایگان’ سایت های مقایسه


خرده فروشان پرداخت برای هر دو تولید برق و حمل و نقل آن. اگر بسیاری از هزاران نفر از مشتریان نمی توانید پرداخت صورتحساب خود را, برخی از فروشندگان ممکن است از نظر مالی عملی. کوچکتر خرده فروشان ضعیف ترین ترازنامه و هستند بیشتر در معرض خطر است.

اما این شرکت های کوچک نیروی حیاتی از رقابت در استرالیا خرده فروشی برق بازار. از دست دادن آنها را در زمان ترجمه به قیمت های بالاتر است.

در کوئینزلند دولت اعلام کرده است که کمک به تاثير مصرف کنندگان در پاسخ به COVID-19.

اگر ابزار عدم پرداخت برجها و خرده زنده ماندن است که به طور جدی در معرض تهدید, دولت و تنظیم کننده ممکن است در نظر گرفتن راه هایی برای به اشتراک گذاشتن خطرات گسترده تر برای محافظت از رقابت و مصرف کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im