‘Don’t panic علامت’: و سازندگان خانه اغوا نقدی چلپ چلوپ خواست مراقب خطرناک قرارداد

این ناظر ساختمان رعایت مدیر شنی Randall گفت: با زمان فشار روی کمک او نمی خواست سازندگان خانه جدید به جست و خیز بیش از مسائل مهم که آن را به امضای قرارداد.

“به خوبی به خاطر انجام برخی از علت سعی و کوشش” او گفت:.

“نگرانی من این است که وجود دارد در حال رفتن به یک رم و در عجله برای هر دو طرف سازنده و مصرف کننده وجود دارد این ضرورت به قرارداد امضا شده و گاهی اوقات در آن وحشت مردم ممکن است زمان را به رفتن را از طریق همه چیز به عنوان دقت به عنوان آنها باید.

“است که می تواند منجر به ناامیدی پایین جاده ها است.”

صنعت مسکن در انجمن نظرسنجی نتایج جستجو برای هفته ها پس از کمک های مالی اعلام شد نشان از جهش بزرگ در خانه جدید مورد علاقه.

زمین توسعه دهنده ترافیک پرید 220 درصد از این هفته شروع ژوئن 7 به هفته شروع 14 ماه ژوئن در حالی که مشروط به افزایش فروش 142 درصد از پایان ماه مه به 368 تا اواسط ماه ژوئن.

در حال بارگذاری

ترافیک از طریق خانه های صفحه نمایش شروع به پریدن کرد 158 درصد از پایان ماه مه زمانی که اطلاعیه ها ساخته شد در حالی که آگهی فروش شروع به پریدن کرد از 880 به عظیم 3329.

بسیاری از توسعه دهندگان محو تخفیف و تخفیف خانه-و-زمین بسته در روز از کمک های مالی اعلام کرد و آینده نگر سازندگان خانه گرفته اند به رسانه های اجتماعی به دریچه امیدی در سازندگان در حال حاضر افزایش قیمت اما Ms Randall گفت: آن را به مصرف کنندگان برای اطمینان از آنها گرفتن یک قیمت عادلانه است.

“که عرضه-و-تقاضا از یک نوع آرایش,” او گفت:.

“اگر سازندگان تغییر قیمت نامعقول از یک هفته به بعد من حدس می زنم آن است تا مصرف کنندگان به دنبال نگه داشتن تا زمانی که آنها پیدا کردن یک سازنده است که آماده برای ارائه آنچه آنها در نظر منطقی و منصفانه رسیدگی کند.”

صحبت کردن جین Marwick نمایش پادکست در اوایل این ماه گلن Stannard WA سازنده Stannard خانه گفت: حتی قبل از کمک های مالی و قیمت مواد رفتن شده بود تا پس از برگزار کردن برای مدت طولانی.

ساختمان خانه جدید و کارگزاران مدیر عامل تریستان کیرخم گفت: بازار بين چهار و پنج بار شلوغ تر از ماه های قبل به خصوص در میانه بازار با ایجاد بين 400.000 دلار و $650,000.

او هشدار داد این بخش شد و به سمت خرج کردن نقطه که آن را به توسعه آیین نامه ها و عناوین با شوراهای نیاز به منابع بیشتر برای مقابله با هجوم در خانه جدید برنامه های کاربردی.

ساختمان و انرژی بالا 10 نکته برای خانه های جدید ساخت و ساز

  1. استفاده از ثبت نام اینترنتی – ثبت نام از سازندگان در دسترس است در تجارت است.wa.gov.au/buildersearch و یا شما می توانید تماس بگیرید و ساختمان و انرژی در 1300 489 099.
  2.  به دنبال مستقل بررسی و چک برای پرداخت بدهی مسائل – استرالیا اوراق بهادار و سرمایه گذاری کمیسیون (asic.gov.au) اجازه می دهد تا شما را به خرید یک زمان و تاریخی شرکت عصاره جستجو است که باید نشان دهد که آیا این شرکت رفته به انحلال و یا دولت. ورشکستگی ثبت نام جستجو در دسترس است از طریق استرالیا امنیت مالی سازمان (afsa.gov.au). در حالی که کسی در گذشته مسائل مالی ممکن است منعکس کننده وضعیت فعلی خود را جستجو نشان می دهد اگر آنها را به حال مرخص یا undischarged ورشکستگی.
  3. روشن شدن هزینه اولیه کار مانند تهیه طرح توافق
  4.  خواندن و درک تمام قطعات از قرارداد خود را از جمله چاپ خوب
  5. آشنایی با خانه سازی قرارداد عمل و الزامات آن
  6. سعی کنید به سند همه بحث در نوشتن
  7. آگاهی از حداکثر سپرده و زمانی که برای پیشرفت پرداخت
  8. بررسی ارائه دهنده اطلاعات سازگار هستند در همه اسناد
  9. انتظار سازنده را در خانه جبران خسارت بیمه گواهی – قبل از شروع کار و یا خواستار یک سپرده یا پرداخت اینترنتی باید از HII و به صاحب خانه یک گواهی بیمه. مطمئن شوید که ثبت نام پیمانکار ساختمان ذکر شده در HII اسناد دقیقا مطابق با نام خود را در ثبت نام از سازندگان.
  10. آگاهی از محدودیت زمانی برای rectifications و اختلافات

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de