نمی بوسه مادر خود را در روز مادر, NSW, وزیر بهداشت می گوید

در 24 ساعت 8 بعد از ظهر روز جمعه 13,692 مردم مورد آزمایش قرار گرفتند در مقایسه با 9461 مردم در این دوره 24 ساعته قبل از. آقای Hazzard تشکر جامعه برای تبدیل کردن تعداد رکورد و تشویق هر کسی با حتی خفیف آنفولانزا مانند علائم به حفظ و گرفتن تست شده است.

با وجود بالا تست شماره آقای Hazzard گفت: فقط پنج نفر تست مثبت در آن دوره گزارش.

“این به ما می گوید NSW در حال انجام است فوق العاده خوبی” آقای Hazzard گفت.

او گفت: مردم باید بروید و لذت بردن از شرکت مادر خود را در روز یکشنبه اما مراقب باشید.

در حال بارگذاری

“ما می خواهیم به نگه داشتن ما در دانشگاه علوم پزشکی مشهد امن در این روز اما هیچ واکسن معنی است که ما هنوز آسیب پذیر است و ما باید هوشیاری,” او گفت:.

NSW معاون کمیسر پلیس Gary Worboys گفت: دو فرد قانون اعمال می شود به کسانی که مایل به بازدید از گورستان در روز مادر.

“پلیس نیز در دسترس خواهد بود برای کمک به ترافیک در داخل و خارج از آن مکان به اطمینان حاصل شود که هر کس می شود این فرصت را به شرکت در یک گورستان و برخی از صرف وقت با عزیزان خود را در چه روز بسیار مهم است,” او گفت:.

NSW بهداشت, Dr جرمی McAnulty گفت: یکی از پنج مورد جدید بود و کسی از بازگشت از خارج از کشور دو بودند مخاطبین قبلا شناخته شده موارد و دو که بیماری هنوز تحت بررسی است.

در حال بارگذاری

از 3051 موارد مثبت در NSW آقای Hazzard گفت: 2504 در حال حاضر و دوباره.

وجود دارد هیچ مورد جدید مرتبط Newmarch خانه outbreak. تا کنون 69 موارد از جمله 32 کارکنان و 37 ساکنان. NSW بهداشت گفت: 24 ساکنان و کارکنان 101 مورد آزمايش قرار COVID-19 on May 7.

Newmarch خانه ساکن پری Rendoth سالخورده 92, درگذشت تسهیلات یک شبه. خانواده او گفت که او تا به حال بیمار شده با COVID-19 و مرگ او ساخته شده بود سخت تر توسط این واقعیت است که آنها نمی تواند با او.

“ما تا حدودی آرامش با دانستن Newmarch کارکنان در رفت و خواند او را به خواندن کتاب مقدس به او” نوه او ساوانا رابینسون گفت.

یک Anglicare سخنگوی مشترک سازمان عمیق ترین همدردی با خانم Rendoth خانواده, اما,,,,, Dr McAnulty گفت: مرگ او بود که شمارش در COVID-19 مرگ و میر.

“ما درک می کنیم که کسی تا به حال COVID بود, بهبود, بود, بیماری های دیگر و افراد مسن و مرگ او به عنوان یک دکتر باور نمی کند به طور مستقیم مربوط به COVID,” او گفت:.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de