واشنگتن — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظر است که ضد عفونی کننده شاید می تواند تزریق و یا مصرف به مبارزه COVID-19 دریافت سنگین از مقاومت مواجه بهداشت و دیگر مقامات جمعه و حتی باعث سازنده Lysol برای هشدار دادن به محصول خود را هرگز نباید داخل استفاده می شود.

“به عنوان یک رهبر جهانی در سلامت و بهداشت محصولات ما باید روشن شود که تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر) گفت:” این بیانیه از Reckitt Benckiser پدر و مادر شرکت سازنده Lysol و Dettol.

کاخ سفید ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن نظر تحریف شد اما دولت نیز افتاده به احتیاط ملت است.

جراح عمومی توییتی جمعه: “یک یادآوری برای همه آمریکایی ها – همیشه لطفا بحث را به شما ارائه دهنده خدمات بهداشت برای اولین بار قبل از تجویز هر گونه درمان/ دارو برای خودتان و یا یک دوست. خود ایمنی میباشد و پزشکان و پرستاران را سال آموزش به توصیه چه امن و موثر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پنج شنبه اشاره کرد که محققان به دنبال شدند در اثر مواد ضد عفونی کننده بر روی ویروس و تعجب با صدای بلند اگر آنها می تواند تزریق به مردم گفت: ویروس “نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

کاخ سفید را متهم کرد که رسانه ها از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات خارج از چهار چوب.

“رئیس جمهور تهمت بارها گفت که آمریکایی ها باید با مشورت پزشکان در مورد کوروناویروس درمان یک نقطه است که او تاکید دوباره در طول روز گذشته جلسه” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در بیانیه ای گفت. “ترک آن را به رسانه ها به غیر مسئولانه را به رئیس جمهور تهمت خارج از متن و اجرا با منفی میدانم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است اذعان کرد: چندین بار است که او را “یک پزشک” اما قبلا پیشنهاد ایده های مختلف برای مبارزه با رمان coronavirus. زودتر او بارها و بارها ترویج این دارو هیدروکسی کلروکین و گفت: مواد مخدر می تواند به صورت بالقوه “تغییر بازی” در مبارزه با ویروس.

روز جمعه سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داده است که مردم باید به کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 خارج از بیمارستان و یا کارآزمایی بالینی رسمی با استناد به گزارش “جدی ریتم قلب مشکلات است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به مواد ضد عفونی کننده پس از ویلیام برایان که منجر علم و فناوری ریاست در وزارت امنیت داخلی صحبت در دوشنبه جلسه در مورد چگونگی محققان در حال آزمایش اثر ضد عفونی کننده بر روی ویروس لادن بزاق و تنفسی مایعات در آزمایشگاه است. آنها کشتن ویروس بسیار سریع است.

“و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “از آنجا که شما آن را می شود در ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها. پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است. به طوری که شما در حال رفتن به مجبور به استفاده از پزشکان با. اما آن را برای تلفن های موبایل — آن را برای تلفن های موبایل برای من جالب است.”

برایان گفت: تزریق نیست بخشی از مواد ضد عفونی کننده پژوهش است.

رئیس جمهور است و اغلب صحبت کردن چشم انداز جدید برای درمان و ارائه شده گلگون جدول زمانی برای توسعه یک واکسن به عنوان او را تشویق می کند متحده به حرکت به بازگشایی اقتصاد خود را.

روز پنج شنبه کاخ سفید نیز تن به تن “در حال ظهور” پژوهش در منافع حاصل از نور خورشید و رطوبت در کاهش خطر ویروس.

مطالعات گذشته را پیدا کرده اند شواهد خوبی است که درجه حرارت گرمتر و رطوبت بالاتر از بهار و تابستان کمک خواهد کرد tamp کردن گسترش ویروس.

اما برایان گفت: در جلسه روز شنبه که وجود دارد “در حال ظهور نتایج” از تحقیقات جدید نشان می دهد که نور خورشیدی دارای اثر قوی در کشتن ویروس بر روی سطوح و در هوا. او گفت: دانشمندان دیده می شود یک اثر مشابه بالاتر از درجه حرارت و رطوبت. یک biocontainment آزمایشگاه در مریلند با انجام آزمایش بر روی این ویروس از ماه فوریه برایان گفت.

“این ویروس در حال مرگ است در یک مقدار سریع تر سرعت فقط از قرار گرفتن در معرض دماهای بالاتر و فقط از قرار گرفتن در معرض رطوبت” برایان گفت.

تهمت بود پرسید: اگر آن را خطرناک به مردم فکر می کنم آنها خواهد بود امن با بیرون رفتن در گرما با توجه به این که بسیاری از مردم فوت کرده اند در فلوریدا.

“من امیدوارم که مردم لذت بردن از خورشید است. و اگر آن را به یک ضربه بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد و اضافه کرد: “این فقط یک پیشنهاد از درخشان آزمایشگاه بسیار بسیار هوشمند شاید درخشان است.”

“من اینجا هستم تا به حال ایده های, از آنجا که ما ایده ها را می خواهید به خلاص شدن از شر این چیز. و اگر حرارت خوب است و اگر نور خورشید خوب است که یک چیز بزرگ تا آنجا که من نگران هستم” رئیس جمهور گفت:.

برایان تاکید کرد که در حال ظهور نتایج حاصل از نور و گرما مطالعات آیا جایگزین های اجتماعی فاصله گرفت.

پیشتر در ماه های علمی مشاوران گفت: کاخ سفید وجود ندارد و شواهد خوب و در عین حال که گرما و رطوبت تابستان را در مهار این ویروس بدون ادامه داد: بهداشت عمومی اقدامات است.

محققان تشکیل شده توسط آکادمی ملی علوم و مهندسی پزشکی تجزیه و تحلیل مطالعات انجام شده تا کنون برای تست ویروس بقا در شرايط مختلف در شرایط آزمایشگاهی و همچنین پیگیری از کجا و چگونه COVID-19 گسترش یافته است.

“با توجه به اینکه کشور در حال حاضر در `تابستان’ شرایط آب و هوایی مانند استرالیا و ایران در حال تجربه سریع ویروس گسترش کاهش موارد با افزایش رطوبت و دما در جای دیگر نباید فرض” محققان نوشت: پیشتر در ماه آوریل در پاسخ به پرسش از کاخ سفید از علم و تکنولوژی.

در این گزارش ذکر شده جهانی عدم ایمنی نسبت به ویروس های جدید و به این نتیجه رسیدند: “اگر وجود دارد یک اثر دما و رطوبت در انتقال آن ممکن است به عنوان آشکار به عنوان با دیگر ویروس های تنفسی که برای آن وجود دارد که حداقل برخی از موجود جزئی ایمنی است.”

در این گزارش اشاره کرد که در طول 10 قبلی آنفولانزا بیماری های همه گیر و صرف نظر از آنچه که فصل آنها آغاز شده و همه تا به حال یک قله موج دوم حدود شش ماه پس از این ویروس برای اولین بار پدید آمده است.

در ماه مارس Dr. Michael Ryan سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری رئیس. گفت: “ما باید فرض کنیم که این ویروس را ادامه خواهد داد باید از این ظرفیت برای گسترش و آن را به یک امید کاذب به می گویند بله, آن را فقط ناپدید می شوند در فصل تابستان مانند آنفلوانزا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru