اصلا سر به کلبه خود را به صبر کردن COVID-19 گیر کانادایی هشدار داد

تورنتو — توصیه شده است روشن است. برای کمک به صاف و منحنی حفظ کانادا از بیمارستان در حال غرق COVID-19 هر کس باید در خانه بمانند.

برای برخی از کانادایی ها هر چند آن را بالا می برد یک سوال: کدام خانه ؟

به عنوان رمان coronavirus گسترش یافته در سراسر کشور آلوده کردن هزاران برخی تصمیم گرفته اند که آرام و جوامع روستایی را ممکن است برای بهتر جایی برای آویزان کردن کلاه خود را از شلوغ جمعیت متراکم در شهرها است.

این تصمیم به نقل مکان به خانه های فصلی با خطر ایجاد تنش در جوامع کوچک راه اندازی برای رسیدگی به جمعیت زیادی در تابستان و آنهایی که در این زمان از سال و همچنین واقعی خطرات بهداشتی. فدراسیون انتاریو Cottagers’ Association (FOCA) گفت: در اوایل این ماه که آن را به حال شده است در تماس با تعدادی از cottagers نگران آن است که رفت و آمد بیشتر می تواند گسترش ویروس.

علاوه بر این باید به خارج از شهر بازدید کننده قرارداد این ویروس ممکن است آنها پیدا کردن که آنها می تواند دسترسی به درمان به راحتی به عنوان آنها قادر بوده اند تا به حال آنها باقی می ماند در یک شهر بزرگتر.

در برخی از شهرهای روستایی می رود بیمار influxes و کارکنان غیبت هستند موثر بر سلامت-مراقبت از بخش های شدید در راه است. اتاق های اورژانس در انتاریو جوامع کلینتون و چیسلی ، دیگر باز یک شبه به دلیل مطالبات در طول روز.

Bracebridge, Ont. شهردار Graydon اسمیت گفت: CTV News باری در مارس 21 که خود شهر بود “شاهد هجوم تعداد زیادی از مردم” به طور بالقوه قرار دادن فشار بر روی آن سیستم مراقبت های بهداشتی.

“ما باید تعداد محدودی از تخت ICU و اگر ما به طور ناگهانی در برخورد با مردم … ما می تواند کمبود واقعی مورد نیاز مراقبت های بهداشتی امکانات,” او گفت:.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر وزن در موضوع پنج شنبه و روشن در هیچ شرایط نامشخص است که این زمان به سر یک کلبه کابین و یا چادر ،

“ساکنان شهری باید به جلوگیری از رفتن به روستایی خواص این مکان که کمتر از ظرفیت مدیریت COVID-19” دکتر ترزا Tam گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اتاوا.

نیز وجود دارد که زنجیره عرضه مسائل را در نظر بگیرید. خرده فروشان در سراسر کشور پیدا کرده اند آن را دشوار است به نگه داشتن مواد غذایی, تمیز کردن وسایل و دیگر شدت خواستار محصولات در قفسه های خود را. برای فروشگاه ها در مناطق دور افتاده استفاده می شود که به خدمت جمعیت های کوچک در این زمان از سال, یک هجوم ناگهانی cottagers می توانید آن را حتی سخت تر برای دیدار با نیازهای خود را در طول سال به مشتریان.

حتی FOCA که تا حد زیادی نشان دهنده صاحبان فصلی, خواص اصرار cottagers به در نظر گرفتن فشار آنها می تواند قرار داده در این جوامع است.

“FOCA به یاد کاربرانی که ما جوامع روستایی را کاهش ظرفیت به جای تغییرات ناگهانی در عرضه و تقاضا” سازمان گفت: در بولتن خود را.

“این است که زمان برای ما معمول عقیده به خرید ‘محلی’ در کلبه کشور است.”

گردشگری عمده کسب و کار در بسیاری از جوامع روستایی که در آن جمعیت اغلب بیش از دو برابر در طول ماه های تابستان – در آوردن محرک اقتصادی نیاز به نگه داشتن اقامت دائم شناور از طریق زمستان. که قطعا درست از Saugeen سواحل, Ont., جایی که لوک Charbonneau آغاز شده است تکرار یک anti-گردشگری سرود که او هرگز انتظار می رود او می خواهم که به من بدهید.

“سفر نیست از Saugeen سواحل; سفر نیست از Saugeen سواحل,” او گفت: CTV News لندن در مارس 26.

در بالای همه که هیچ شواهد نشان می دهد مناطق روستایی ذاتا بهتر حفاظت از ویروس. بر اساس اعداد در دسترس صبح روز یکشنبه جمعیت, Yukon بود گزارش تقریبا یک مورد تایید شده برای هر 9,000 ساکنان در حالی که انتاریو – کانادا بیشترین جمعیت متراکم استان – تا به حال در حدود یک مورد در هر 12,000 ساکنان. شده اند وجود دارد سه مرگ و میر در انتاریو Simcoe-Muskoka سلامت منطقه و سه در Haliburton, Kawartha کاج ریج سلامت منطقه که هر دو شامل بزرگ عصری استان کلبه کشور است.

عامل این احتمال که اکثریت قریب به اتفاق COVID-19 نفر در کانادا با این حال باید شناسایی شده و به نظر می رسد وجود دارد هیچ دلیلی برای باور این ایده روستایی پناهگاه.

“حتی اگر شما شنیده ام و نه از موارد در جامعه خود را که به این معنا نیست که وجود دارد هیچ مورد یا هیچ مواجهه انتظار اتفاق می افتد,” تام گفت.

یکشنبه, شده اند وجود دارد بیش از 6,200 تایید موارد COVID-19 در کانادا از بیش از 205,000 آزمون انجام شده است. بیش از شش درصد از موارد شناخته شده اند در بیمارستان به پایان رسید. شصت و سه نفر فوت کرده اند این ویروس در کانادا است.

با فایل های از اخبار CTV لندن اسکات میلر و اخبار CTV باری را Craig Momney

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو