لازم نیست دوباره ایتالیا جنوبی می گوید مهاجران در ویروس-آمار شمالی

بی سابقه مستند اعلام شد دولت یک شبه و تاثیر می گذارد برخی از 16 میلیون نفر در این منطقه لمباردی, است که در مرکز پایتخت مالی میلان و 14 موفق استان همچنین در شمال.

حدود دو میلیون نفر مجبور به ترک توسعه نیافته جنوبی در 15 سال گذشته در جستجوی کار و صدها نفر از هزاران نفر از آنها را حل و فصل کرده اند در شمال. با چهار هفته shutdown بلندی بسیاری از آنها در حال انتظار برای سعی کنید برای بازگشت به خانه خانواده به نشستن بگیرد.

اما فرماندار Puglia, پاشنه ایتالیا بوت ساخته شده یک درخواست مهیجی در Facebook آنها را به باقی می ماند در شمال مرکز اروپا بدترین شیوع کروناویروس.

“من صحبت می کنند به شما به عنوان اگر شما فرزندان من برادران من من برادرزاده ها و برادرزاده: توقف و بازگشت گفت:” میشل امیلیانو. “دریافت در اولین ایستگاه قطار نمی گرفتن هواپیما … نوبه خود اتومبیل خود را در اطراف با اتوبوس خود را. را نمی لومپارد, Veneto و امیلیا بیماری همه گیر به Puglia.”

مناطق شمالی لمباردی, Emilia-Romagna و ونتو 85 درصد از تمام 5,883 موارد تایید شده به تاریخ و 92 درصد از 233 ثبت مرگ و میر. در مقابل, مناطق جنوب Puglia, Basilicata, Calabria, Campania و ملیس باید بین آنها تا به حال به سختی 100 مورد و فقط دو مرگ.

به دنبال جلوگیری از هجوم توده تمام مناطق پنج احکام صادر شده در روز یکشنبه گفت: مردم پس از رسیدن از شمال مناطق قرمز تا به حال برای رفتن به خودخواسته قرنطینه به مدت دو هفته.

“دولت باید بلوک مهاجرت به Calabria که خطرات تحریک فاجعه بمب” گفت: Jole Santelli رئیس جمهور Calabria فقیر پا از ایتالیا.

“کالابریا است در یک موقعیت به مدیریت جدی برای سلامت اورژانس …. بازگشت از شمال در نحوه کنترل نشده خطر می اندازد زمین ما و عزیزان ما. آن را انجام نمی. متوقف شود.”

به نظر می رسد دولت باید به مردم یک روز قبل از اینکه به طور رسمی تصویب این مستند و تلویزیونی نشان داد صدها نفر از مسافران و جریان را به میلان ایستگاه مرکزی یک شبه به گرفتن قطار به خارج از شهر.

فرودگاه ها و جاده ها نیز همه باز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im