برای چند هفته از ماه ژانویه از طریق اوایل ماه مارس رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان به احتمال زیاد عواقب ناشی از کوروناویروس ارائه آن را به عنوان جزئی مزاحم و اغراق آمیز دولت فدرال پاسخ حتی به عنوان الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی اعلام عمومی-بهداشت و درمان اضطراری و محدودیت های مسافرتی به چین در ژانویه 31.

به نظر می رسد که رئیس جمهور را رد کرد تهدید coronavirus زیرا او می ترسید اخبار بد ممکن است بازار تاثیر می گذارد و خطر اندازد شانس خود را برای انتخاب مجدد. اما به عنوان وال استریت افت بیشتر او در نهایت خطاب به ملت از دفتر بیضی در مارس 11 به اعلام تعلیق سفر “اروپا” به عنوان یک راه برای محافظت از آمریکایی ها از “خارجی virus.”

سیاست های “چینی ویروس”

مصاحبه ویروس “خارجی” بود نه ساده لفظی شکوفا. با توجه به پایگاه داده وب سایت Factbase رئیس جمهور استفاده از عبارت “چینی ویروس” بیش از 20 بار بین مارس 16 و 30 مارس. این deliberateness از این بیان روشن ساخته شده بود که یک عکاس دستگیر اسکریپت از سخنان خود در جایی که مغلوب ساختن پیشی جستن حال عبور از کلمه “تاج” و جایگزین کردن آن با “چینی است.”

وزیر امور خارجه مایک Pompeo متهم چین قرار دادن جهان در معرض خطر خود را برای عدم شفافیت حتی دور انداختن مشترک G7 بیانیه پس از آن اعضای حاضر به مراجعه به این ویروس به عنوان “ووهان ویروس.”

وزیر Pompeo تا به حال یک نقطه. در اوایل ماه فوریه وجود دارد در حال حاضر شواهد قوی از پوشش و سرکوب whistle-blowers (اینجا و اینجا) بعد از تایید توسط تحقیقات بیشتر (اینجا و اینجا). در عین حال به جای انتقاد از چین, رئیس جمهور تهمت را نشانه رفته ستایش, در, چینی, پاسخ, به خصوص پس از مکالمات تلفنی با چین رهبر چین برای چه کسی رئیس جمهور گفت که او “احترام زیادی” (7 فوریه, فوریه.10) و کسی که او مدعی شد: “انجام یک کار خوب” (Feb. 18), “کار حرفه ای” (Feb7.), و “کشور” (Feb.23) و “بسیار قادر به کار سخت و حرفه ای” (Feb. 13). این کار حتی زمانی که از او خواسته شد در مورد او چگونه می تواند مشروع بر این باورند که چینی communiste رژیم (Feb. 26).

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خوبی تثبیت طولانی مدت شیفتگی رهبران مستبد و قدرت احتمالا نقش خود را در مطلوب نظر از چین رهبری است. اما یکی از نگرانی های خود را نیز از ترس خود را که ناراحت کننده پکن را به خطر اندازد ایالات متحده-چین تجارت, معامله, از این رو اصرار خود را در رابطه خوب با چین پس از ستایش از معامله (Feb 7 فوریه.10 فوریه. 19). با توجه به تحقیقات انجام شده توسط نیویورک تایمز مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر گرفتن سخت خط دفاع توسط بسیاری از شاهین در دولت او (از جمله وزیر Pompeo) – حداقل تا زمانی که مطلع شد که یک مقام چینی در حال گسترش تئوری توطئه که Covid-19 وارد شده توسط ارتش ایالات متحده پرسنل که به وضوح ناراحت او را (اینجا و اینجا).

این زمانی است که رئیس جمهور شروع به استفاده از عبارت “چینی virus.” هنگامی که مواجه با اتهام نژادپرستی او را رد کرد و تاثیر آن بر آمریکایی های آسیایی تبار و گفت:

“آن را نژادپرستانه در همه. نه در همه. آن را از چین است. به همین دلیل است. آن را از چین می آید. من می خواهم می شود دقیق است.” (18 مارس)

این به ظاهر عقل سلیم توجیهی – بعد از همه این ویروس را سرچشمه در چین است. این خط دفاع بود مشتاقانه گرفته شده با توسط محافظه کار رسانه ها و مقامات جمهوری خواه به عنوان یکی دیگر از نبرد علیه “صحت سیاسی” در آمریکا فرهنگ جنگ.

زبان مهم

رئیس جمهور تهمت ممکن است تا به حال نژادپرستانه نیت در این مورد اما قصد مسائل کمتر از اثر است. در اوایل مارس نژادپرستانه عمل می کند و اذیت و آزار علیه آسیایی ها در حال حاضر رسید و آنها همچنان به سنبله از طریق مارس و آوریل (اینجا, اینجا, اینجا یا اینجا). مغلوب ساختن پیشی جستن خود در وزارت امنیت داخلی (DHS) با صدور یک هشدار است که سفید supremacists ممکن است بهره برداری از بحران در برابر آسیایی-آمریکایی است. در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست مرتکب این اعمال وحشتناک منتخب مقامات و دانشمندان یک مسئولیت برای راه آنها بحث در مورد ویروس – کلمات مهم است. به همین دلیل است که تا به حال دقیق دستورالعمل پس از 2015 توجه به نامگذاری بیماری ها یک راهنما به دنبال دیگر رهبران جهان.

عبارات چینی “ویروس” و “ووهان ویروس” شخصیت تهدید. شخصیت استعاری است: هدف آن است که برای کمک به درک چیزی ناآشنا و انتزاعی (یعنی ویروس) با استفاده از شرایط آن آشنا هستند و تجسم (یعنی محل یک ملیت یا یک فرد). اما به عنوان زبانشناسان شناختی George Lakoff و مارک جانسون به مدت طولانی نشان داده شده است استعاره نه تنها شاعرانه ابزار آنها استفاده می شود به طور مداوم و شکل جهان ما مشاهده. صفت “چینی” است به خصوص مشکل آن را به عنوان همکاران عفونت با یک قومیت. صحبت کردن در مورد گروه هویت withan به صراحت پزشکی زبان به رسمیت شناخته شده روند Othering (اینجا و اینجا) در طول تاریخ مورد استفاده در ضد مهاجر و بلاغت و سیاست از جمله نسبت به مهاجران چینی در شمال امریکا است. این نوع از زبان استوکس, اضطراب, خشم, ترس و نفرت نسبت به افراد مرتبط با این گروه است.

بیماری های بدن و انزجار

استعاره نیز شکل جهان ما مشاهده توسط هر دو برجسته و پنهان کردن جنبه های خاصی از یک مفهوم (Lakoff و جانسون). برای مثال عبارت “خارجی ویروس” نشان میدهد که این ملت است که بدن در مواجهه با یک تهدید خارجی شناسایی شده به عنوان خارجی است. ملت به عنوان یک بدن مشترک استعاره در زبان انگلیسی (فکر می کنم از عبارات مانند “رئیس دولت” “رئیس دولت” “بازوی بلند از قانون” و غیره.), اما آن را نیز یک استعاره استفاده در ضد مهاجر و بلاغت به عنوان استاد اوبراین نشان داده است در کتاب خود سرایت و ملی بدن. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود در ارتباط مهاجران با “بیماری که به کشور ما” (11 ژوئن 2019), “بیماری مسری” و “فوق العاده مشکل پزشکی که به یک کشور” (Dec. 11, 2018) از جمله در دوران 2015 اولیه کمپین.

چنین زبانی حاکی از آن است که مرزها را حفاظت از یک لفظی همگن و تا حدودی “خالص” جمعیت از کثیف بدخیم خارجی است. آن را پنهان این واقعیت است که محدودیت های مسافرتی به تنهایی نمی تواند شامل شیوع به خصوص یکی است که در حال حاضر وجود دارد. آنها ممکن است تاخیر گسترش ارائه که دولت آماده بهداشت عمومی پاسخ چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام نمی برای یک ماه تمام از این رو رئیس جمهور خشم هنگام مواجهه با مطبوعات در مورد این موضوع.

در حالی که قرمز متحده شد و سریع به پشتیبانی از بسته شدن مرزهای خارجی آنها تمایلی به اعمال اجتماعی distancingwithin و در حالی که این اقدامات را در جای خود در آبی متحده مطابق با کاخ سفید خود دستورالعمل های رئیس جمهور در نهایت تشویق تظاهرات در برابر دموکرات فرمانداران از این کشورها است.

ارتباط این ویروس با خارجی ها نیز نقش خود را به حامیان’ شناختی تعصب در برابر خارجی ها و مهاجران و ترس از سرایت نژادی, اجتماعی, فرهنگی, و یا در غیر این صورت. مطالعات علمی (اینجا و اینجا) نشان داده اند که ارتباط بین ضد مهاجرت انداز سیاسی محافظه کاری و انزجار حساسیت.

ارتباطات محقق Michael Richardson متقاعد کننده ای استدلال کرد که انزجار شده است یکی از اصلی عاطفی رانندگان از مغلوب ساختن پیشی جستن ، روانشناسی انزجار در اینجا مهم است: عملکرد اصلی آن این است که دقیقا به ما کمک می کند جلوگیری از بیماری است. آن است که در رابطه با آنچه می آید از بدن بلکه با آنچه که می رود. آن را نیز آموخته است که در اوایل دوران کودکی است. مشکلات بوجود می آیند زمانی که روانشناسی نفرت است کارگردان در گناه گروه و یا رفتار و گذشت به عنوان “طبیعی است.” سرزنش یک کلیشه نسخه آسیایی, رژیم غذایی برای ویروس خیانت عمدی از جهل. مغلوب ساختن پیشی جستن, خود, اشاره germaphobe یکی که پشتیبانی ضد واکسن جنبش چرا که او مانند “ایده تزریق چیزهای بد را در بدن”.

استعاره جنگ

رئیس جمهور تهمت abruptlystopped با استفاده از عبارت “چینی virus” پس از چین وعده داده شده برای ارسال تجهیزات پزشکی و حمله خود را بر این است که به جای حمله به آنها را برای ستایش چین است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در یادداشت های خود را که در آن کلمه معاونت/AFP

کاملا آماده نیست به عذرخواهی رئیس جمهور صادر شده یک سری از اظهارات طریق توییتر و در جلسات درخواست برای حمایت از ما “انجمن آسیایی”.

او به نظر می رسد که در نهایت حل و فصل در استفاده از “نامرئی دشمن” که او استفاده کرده است بیش از 50 بار از ماه مارس تا اواسط آوریل. این است که بخشی از خود را با استفاده از استعاره جنگ. البته یک بیماری همه گیر است نه جنگ و خیلی زیاد شده در مورد نوشته شده است (اینجا یا اینجا) از جمله گفتگو (اینجا و اینجا).

اما وجه تمایز جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از رهبران دیگر که با استفاده از همان جنگ قیاس به بسیج کشور خود است که او تا حد زیادی رد دردناک از جنبه های “جنگ” با تمرکز به طور مستقیم بر روی “پیروزی بزرگ” که به گفته او “اتفاق خواهد افتاد خیلی زودتر از انتظار” (مارس 22) “برگزار خواهد شد به سرعت” (18 مارس).

در ضمن او ادامه داد: به گودال مردم در برابر یکدیگر و نادیده گرفتن است که یک بیماری همه گیر جهانی نیاز به همکاری و راه حل های پزشکی نه ملی و نظامی هستند و یا حتی آنهایی که محلی که در آن کشورهای در رقابت با یکدیگر برای تجهیزات پزشکی در “eBay” به سبک جنگ مناقصه تشویق توسط دولت فدرال. با ارائه خود را به عنوان یک “زمان جنگ رئیس جمهور” (22 مارس) در برابر عمدی دشمن است که “درخشان” و یا “بسیار باهوش” (10 آوریل), دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برونگرا مسئولیت سرزنش رسانه های بین المللی و صحت سیاسی و فرمانداران.

بنابراین در حالی که جمله بندی تغییر کرده است قصد نکرده است. هر یک استعاره جدید اجازه می دهد تا او را به تغییر روایت منحرف سرزنش و بازیگران خود را به عنوان نجات دهنده-در-ارشد که خود را نجات داده است “دهها هزار نفر از زندگی” از “دشمن خارجی.” تلویزیون واقعیت نیاز به قهرمانان. مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت می خواهد که قهرمان است. این اسکریپت هر چند به نظر نمی رسد به جا است که داستان با وجود بهترین تلاش خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو