همین مارتین: در عجیب و غریب, پیچ و تاب, ترودو نادیده می گیرد و خود را پرچم قرمز روی ما رسوایی

OTTAWA — واضح است که ما تا به حال این رسوایی ما همه اشتباه.

جاستین ترودو به ما گفته شد پنج شنبه با نخست وزیر خودش بود شکاک نه تضاد مدافع برای ما به خیریه بودن کلید تحویل خودرو برای $912 میلیون دانش آموز داوطلب برنامه.

اخبار african scholar برادران تنها سازمان قادر به راه اندازی جزوه برنامه فنر نخست وزیر صرف دقیقه قبل از مارس 8 جلسه هیئت دولت. (این من گفته سابق سازمان بنادر و دریانوردی کارمند است که غیر معمول نیست).

و آن را ترودو از همه مردم که خال خال “ادراک” خود مشکل اخلاقی با ما گرفتن کار و “تحت فشار قرار دادند پشت” تاخیر در کابینه در نظر گرفتن انتظار دو هفته از نزدیک بررسی خدمات عمومی.

سپس او رفت و حتی بیشتر فشار برای بیشتر برنامه تحت نظارت خزانه داری هیئت مدیره میکروسکوپ.

خدای من.

چرا آن را باور یا نه که تقریبا باعث می شود ترودو یک قهرمان در اینجا.

در این نسخه جدید از حوادث ترودو بهره نبود تضاد.

او در واقع تنها کسی که ایستاده بین عجله توصیه و زودرس مهر و موم لاستیک.

که به معنی آن بود که خدمات عمومی را گسل که یک لیبرال-متصل ترودو-پشتیبانی خیریه درد و رنج بسیاری از مشکلات داخلی بود و تنها منابع به صورت بسیار غیر معمول دولت قرارداد به ارائه برنامه است.

بعد از آنها آمد به اعلام آن بود که یا ما و یا ‘غیر’ به کل دانش آموز در برنامه, چرا, آن را تا به حال به رنگ سبز روشن توسط دولت ترودو گفت.

اما مانند تقریبا هر چیز دیگری در مورد این بحث چیزی است که بوی بسیار خارج از حدود پنج آیات.

چگونه می تواند دو بار محکوم اخلاقی ناقض مانند ترودو نه گوش دادن به صدای درونی زمزمه هشدار به گام به دور از تصمیم او اذعان می کند در حال حاضر به کشته شدن این برنامه است.

این را اضافه کنید. آن را ایجاد “ادراک” از نخست وزیر و رئیس ستاد یکی از کتی Telford که به خصوص لرزان دنبال کنید تا شاهد تجدید نظر در تاریخ تحت فشار شدید برای خود ذخیره کنید.

دقیقا چگونه این سخت به این باور نسخه از وقایع بازی خواهد کرد که این رسوایی رول به سمت اخلاق کمیساریای حکم دشوار است به کشف کردن است.

آن را در حال حاضر هدف قرار دادن ترودو محبوبیت در نظرسنجی و این کمک خواهد کرد که نخست وزیر محبوبیت با پایگاه خود را از افراد جوان که خود را همه گیر نتیجه نهایی axed.

اما فراتر از این شگفت انگیز نسخه جدید از وقایع و برخی از عجیب و غریب جدول زمانی است که حس را ندارد ترودو بیشتر تحویل در صرفه جویی-خود-پوست چک لیست در طول این بسیار نادر ظاهر یک کمیته پارلمانی.

او نمی از دست دادن سرد خود را حتی تحت تحریک شدید از همیشه-تحریک کننده MP Pierre Poilievre بود که در یکسونگری پیگیری از مقدار دقیق ما پرداخت به Trudeau, خانواده, چهره های که در حال حاضر در حوزه عمومی است.

او بارها و بارها دوباره عذرخواهی کرد برای رای گیری در کابینه برای ما قرارداد.

او نمی پوزخند هنگامی که یک ادراک تحت عنوان سردی the african scholar برادران را درک نمی کنند در smirky گواهی نامه فاجعه در اوایل این هفته.

او تکرار بی وقفه چگونه همه گیر دوزخ بود شمعی یک ضعف دولت است که آیا زمان برای عرق جزئیات کوچک است.

و او تاکید کرد در هر فرصت که در آن همه چیز در مورد کمک به بچه ها در انجام اعمال خوب در حالی که تحت مستند.

نخست وزیر هدف این بود که برای خاموش کردن شعله ما آشغال که فرا گرفته خود دولت است.

به این منظور او شکست خورده است.

چه بدتر وجود دارد درک جدیدی است که این نخست وزیر است که نه تنها کور اخلاقی از مشکلات به راحتی توسط دیگران دیده می شود او حتی نادیده خود را توصیه.

که خط پایین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de