همین مارتین: پس از ترودو سخت ترین بحث های کانادا-چین بحران می رود رادیواکتیو

OTTAWA — او به ندرت اگر تا کنون شده است این قوی خارجی فایل.

به نوعی یک شبه نخست وزیر جاستین ترودو تصمیم به رها کردن در چین تحمل دیپلماتیک deep freeze و در صورت اجتناب ناپذیر اقتصادی واکنش کاملا رد Meng-برای-Michaels پیشنهاد.

رفته بودند معمول ‘دانشگاه’ و ‘uhs او mutters در حالی که تلاش برای به یاد داشته باشید صحبت کردن امتیاز.

در مورد Huawei اجرایی Meng Wanzhou امکان استرداد به آمریکا و مرتبط در زندان از Michaels Spavor و Kovrig بر ساختگی جاسوسی و اتهامات نخست وزیر انداخته و موقعیت خود را روز شنبه بدون تردید در هر دو زبان رسمی.

اگر پیشنهاد مبادله رفت جلوتر ترودو هشدار داد چین خواهد بود جسارت برای تبدیل شدن به بی پروا گروگان-داوطلبان تصرف خارجی برای تجارت که یکی از خود دچار مشکل می شود در خارج از کشور.

این یک نحو نامشخصی شرکت پاسخ برای یک مرد است که همیشه به دنبال مهربانتر مهربانتر واکنش های جهانی به تنش مربوط به کانادا است.

او می تواند به سادگی ducked پشت در توضیح این ظروف سرباز یا مسافر خزنده همراه در یک دادگاه فرایند است که می تواند در نهایت رایگان Meng در هر رویداد.

اما او این کار را نکرد. و او رفت و بیشتر.

ترودو در واقع پاره پاره و تمسخر 19 برجسته کانادایی دفاع کاپیتولاسیون کوه در می رم پرنده در سنگین وزن ها از Chretien مارتین هارپر و Mulroney, دولت برای, یک پیشنهاد است که کانادا از مسافران آینده در معرض خطر ربوده شده است.

روشن نیست چه انگیزه بسیاری از نام های بزرگ برای تصمیم گیری در حال حاضر 18 ماه پس از بن بست شروع شد, زمان مناسب برای حمایت از یک گروگان مبادله به عنوان وسیله ای برای بهبود اتصال چین.

استدلال آنها که در حال حاضر وزیر دادگستری و یا نخست وزیر قدرت را به توقف حقوقی استرداد روند و به سادگی ارسال Meng بسته بندی برای صفحه اصلی سرنشین خصوصی Huawei جت نیست دقیقا وحی است.

و آنها باید آگاه باشید ما مهم تر ایالات متحده در ارتباط خواهد بود و صدمه به سادگی فرار یک درخواست استرداد دادگاه های ما تا کنون تصمیم مشروع است و باید ادامه دهید.

اما امروزه ترودو عاقلانه مقرر این هرگز اتفاق می افتد – و آن را سخت به اختلاف منطق تصمیم خود را.

زمانی که چین روشن ساخته است که آنها در حال بازی برای یک گروگان مبادله قرار داده است که به بقیه به هر بهانه اتهامات علیه Spavor و Kovrig شد به نحوی قطع به Meng استرداد روند.

و اگر آن را با این نسخهها کار میکند پس چرا کسی باور آن را نمی خواهد تکرار شود و هر بار یک ملی چینی از حزب کمونیست ارزش است دستگیر و در یکی دیگر از کشور ؟

تحولات امروز را محافظه کار مخالف نفس نفس زدن. آنها به حمایت برای یک رابطه جنسی خشن-در-چین رویکرد به طور کلی و برای ترودو به عمل در مقابل چین برای بازداشت این کانادایی ها به طور خاص. در حال حاضر آنها آنچه را که آنها خواستار آن شدند. Gulp.

وجود دارد رفتن به یک قیمت سنگین برای پرداخت هزینه های این دوره است.

چوب خرچنگ دریایی فقط در مورد هر چیزی عنوان برای صادرات به چین محدود شده است به صورت دقیق تر بررسی مدارک slowdowns و شاید آشکار انسداد به انتقام ترودو موقعیت. بازارهای جدید باید به منظور پر کردن تجارت درجه اعتبار ساقط است.

این نیز به نظر می رسد به بوسه مرگ برای هواوی برنامه ریزی برای کمک به توسعه شبکه های مخابراتی 5G در کانادا است که چیزهای بد بدتر است.

کانادا-چین ارتباط است که به وضوح در حالت بحران و وجود دارد بدون توقف آسیب از رفتن رادیواکتیو در حال حاضر.

خوش آمدید به کانادا نسخه از چین سندرم است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net