دومینیک کامینگز و مریم گلی: مشاوره گروه حجاب از پنهان کاری است که باید برداشته

دومینیک Cummings, انگلستان نخست وزیر ارشد مشاور سیاسی و همکارش بن وارنر با حضور در جلسات علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم گلی). آیا این یک معامله بزرگ است ؟

یک گزارش توسط یک تیم از خبرنگاران در روزنامه گاردین ادعا کرد این جفت ارز شد “در راز گروه علمی”. دولت بیانیه ای به شدت به انتقاد از این گزارش گفت که کامینگز و وارنر تا به حال با حضور در جلسات. این ادعا آنها اعضای بدن, اما گاهی اوقات پرسش و پاسخ.

مریم گلی را فراهم می کند علمی و مشاوره فنی برای حمایت از دولت و تصمیم گیرندگان در مواقع اضطراری. دولت در بیانیه ای گفت: Cummings ممکن است در جواب سوال “هنگامی که دانشمندان ذکر مشکلات در کلمبوس”. این باعث شده است که خشم در برخی از محله های. آقا داود پادشاه سابق دولت بریتانیا مشاور ارشد علمی شد بنا به گزارش “شوکه” به شنیدن این که کامینگز شده بود حضور برخی از گلی نشست. “اگر شما به علم مشاوره مشاوره شما باید عاری از هر گونه تعصب سیاسی” او گفت: نگهبان اضافه کرد در توییتر آن را “ازدواج با من بدترین ترس”.

من تحقیق چگونه سیاست گذاران با استفاده از شواهد علمی و یک سوال مهم برای من این است که چه نقش کامینگز شد بازی در مریم گلی. بالقوه وجود دارد طیف از تعامل با این گروه را که در یک پایان کاملا قابل قبول است و در دیگر کاملا غیر قابل قبول است.

آن را به خوبی می تواند که کامینگز می خواستم به گوش دادن به SAGE بحث طوری که او می تواند به دست آوردن درک درستی از چگونه بحث درون حکیم منجر به آن خلاصه و توصیه. این به نظر من خوب خواهد بود. پس از همه در شرایط عدم اطمینان شدید مانند با COVID-19 بحث این است که حداقل به عنوان مهم به عنوان نتیجه گیری از شور و مشورت است.

یکی ممکن است استدلال می کنند که حضور بسیار خود می تواند مانع استقلال مشاوره. اما من ادعا می کنند که اعضای حکیم در حال رشد یو پی اس و می تواند مستقل عمل می کنند حتی زمانی که در حال مشاهده.

قابل تصور است که در این سناریو یک حکیم عضو ممکن است گاه به گاه سوال برای کامینگز برای مثال در پارامترهای سیاسی در آن مشغول به کار هستند. آیا این نامناسب? نه لزوما اگر چه آن ممکن است مناسب تر به یک غیر سیاسی کابینه مدنی بنده در حال حاضر.

این سوال که حکیم است پاسخ می آیند از یک سیاسی محل – COBR کمیته همچنین به عنوان شناخته شده مار کبری که تشکیل شده است برای رسیدگی به امور اضطراری ملی و یا اختلال عمده. حتی سوالات مانند “چه سرعتی است که این ویروس گسترش و کجا ؟” و “چگونه بسیاری از مردم به احتمال زیاد به مرگ ؟” هستند و در نهایت اینکه قاب از طریق سیاسی لنز.

پس از رفتن دولت در بیانیه ای که مشخص شده کامینگز نقش به عنوان گوش دادن و پرسیدن و پاسخ دادن به گاه به گاه سوال من فکر می کنم که با توجه به شرایط فوق العاده از این بحران و مرکزیت نقش او در دولت تصمیم گیری حضور خود چیزی است که به اخم بیش از.

اما اگر نگهبان گزارش که “خیابان داونینگ مشاوران بودند نه صرفا رعایت جلسات مشورتی اما شرکت فعالانه در بحث و گفتگو در مورد شکل گیری مشاوره” دقیق است که می تواند بیشتر از یک موضوع برای نگرانی است.

که پرسش در مورد نقش سیاست در فریم علمی مشاوره. که این کار از حکیم. مریم گلی وجود دارد به خلاصه های علمی و فنی شواهد و ارائه علمی و فنی توصیه. کسانی که پس از آن فرستاده می شود تا به COBR و در نهایت نخست وزیر باعث می شود تصمیم گیری مبتنی بر علم و سیاست است. اگر مشاوره از گلی است که در حال حاضر سیاسی نخست وزیر را یک زمان سخت تر افتراق بین علم و سیاست است. این امر نیز آن را آسان تر برای او را به سرزنش مریم گلی برای خود تصمیم گیری چیزی است که مردم به طور فزاینده ای در مورد نگران است.

علم نباید تحت تاثیر سیاست است. استوارت راهب/شاتر

کار حکیم است که به هماهنگی و بررسی دقیق علمی و مشاوره فنی برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری. به عبارت دیگر باید آن را هم حق مردم به نقد و بررسی شواهد مربوط به این سوال در دست است. آنچه که علم می گوید نباید تحت تاثیر سیاسی بودن گزینه در نظر گرفته شود.

ایجاد دقیقه, عمومی

تصمیم گیری های سیاسی باید آگاهانه و با علم است; علم باید آگاهانه با این سیاست است. این سناریو را افزایش می دهد سوال اصلی این داستان: استقلال گلی. نگهبان آن را به نام “ظاهرا مستقل از بدن” و دولت در بیانیه خود در مورد کامینگز توصیف مریم گلی به عنوان ارائه “مستقل علمی مشاوره به دولت”.

جالب است که مفهوم حکیم مستقل بودن به نظر می رسد جایی در 64 صفحه از دستورالعمل. حتی اگر همه “می داند” که حکیم باید مستقل از دولت دستورالعمل های رسمی به رسمیت نمی شناسد این “واقعیت”. به عنوان اولین گام 2012 حکیم دستورالعمل در حال حاضر باید به روز رسانی به طرح نقش مریم گلی – که باید شامل “استقلال” – و دستورالعمل به عنوان زمانی که و اگر آن را مناسب برای مشاوران سیاسی حاضر شوند و اگر چه نقش آنها باید.

به منظور برای ما به تعیین نقش کامینگز و یا هر گونه دیگر آینده سیاسی مشاور دقیقه از حکیم جلسات باید ساخته شده است. دولت به وضوح معتقد است که توصیه های ارائه شده به آن توسط حکیم باید خصوصی شود اما اجرا می شود که مبارزه خود را برای راهنمایی در مورد چگونگی علم مشورتی کمیته باید کار کند که خواستار “باز بودن و شفافیت”.

مشکل با باز بودن و شفاف است که آن را غیر ممکن است برای مجلس و رسانه ها و محققان به مورد مداقه قرار دادن آنچه در جریان است. چه توصیه به دولت داده شده است? این است که دولت واقعا به دنبال آن ، که دادن آن ؟

این است که به سختی یک موضوع جدید. محرمانه بودن حكيم مطرح شده از قبل توسط مجلس عوام علم و فناوری انتخاب کمیته در سال 2011 گزارش مشاوره های علمی و شواهد در شرایط اضطراری با تمرکز ویژه بر روی خاکستر آتشفشانی اورژانس از سال 2010. در این گزارش نگران نمایندگان مجلس گفت: همه چیز همان است که من در اینجا گفت: که حکیم عضویت نباید راز و دقیقه باید منتشر شود.

علم جدید و تکنولوژی انتخاب کمیته تحت ریاست گرگ کلارک باید دوباره که گزارش تکرار آن توصیه و دولت باید آنها را قبول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im