خشونت خانگی: دخترانی که رشد در مناطق محروم در افزایش خطر ابتلا

خشونت مرتکب صمیمی همکاران یکی از رایج ترین اشکال خشونت علیه زنان است. در سال 2019 6 درصد یا یک میلیون زن در بریتانیا – گزارش تجربه روانی یا خشونت جنسی توسط یک زمان و یا شریک سابق در سال گذشته به تنهایی. اما با وجود شیوع آن نسبتا کمی مداخلات وجود دارد که جلوگیری از شریک زندگی خشونت در وهله اول.

ما در تحقیقات جدید منتشر شده در اپیدمیولوژی با همکاران در دانشگاه آکسفورد و بریستول ما نشان داد که زنانی که صرف دوره های طولانی تر از کودکی خود در محلات محروم بودند بیشتر احتمال دارد به تجربه همسرآزاری.

ما با استفاده از داده ها از بریستول کودکان از 90s مطالعه است. شرکت کنندگان پس از تولد و ما در محله آنها زندگی می کنند در هر یک تا سه سال طول 18 سال از زندگی خود را. سپس شرکت کنندگان گزارش در تجربیات خود شریک خشونت بین سنین 18 تا 21.

به طور کلی ما نشان داد که 32 درصد از زنان در مطالعه ما با تجربه همسرآزاری بین سنین 18 تا 21. یافته های ما نشان می دهد که زنانی که صرف مدت طولانی زندگی در محلات محروم در طول 18 سال زندگی خود شد و نزدیک به 40 درصد بیشتر احتمال دارد به تجربه شریک زندگی خشونت در اوایل بزرگسالی است. آنها همچنین تمایل به تجربه این خشونت بیشتر.

ممکن است توضیحات

دیگر قرار گرفتن در معرض محله محرومیت در دوران کودکی شده است همراه با کاهش توانایی شناختی مدرسه ترک تحصیل و اوایل والدین. تحقیقات ما گسترش این شواهد و نشان می دهد که پایدار قرار گرفتن در معرض بیشتر محروم محلات بیش از دوران کودکی نیز افزایش می دهد زنان خطر بعد از تجربه شریک زندگی خشونت است.

بررسی چند پیشنهاد کرده اند عوامل است که می تواند توضیح دهد که چرا این مورد است.

برای مثال محلات با کمتر اجتماعی و منابع اقتصادی تمایل دارند نرخ بالاتر از خشونت است. پایدار و قرار گرفتن در معرض این محله خشونت ممکن است در نوبت عادی سازی خشونت در روابط است. زندگی در بیشتر محلات محروم نیز ممکن است افزایش تروما و یا استرس است. این می تواند به بالا بردن یک فرد در معرض خطر سوء استفاده از مواد مخدر و یا انزوای اجتماعی. آن را نیز می تواند افزایش رابطه فشار و می تواند مردم را از کمک به دنبال. همه این عوامل پس از آن ممکن است باعث تشدید خطر شریک زندگی خشونت و یا توانایی به ترک.

محله محرومیت

یک مطالعه جدید از ما میریزد نور بیشتر در مورد چگونه محروم محلات ممکن است بر رشد کودک و خطر ابتلا به شریک زندگی خشونت در بزرگسالی است.

محققان مصاحبه گروه از مردان بودند که در برنامههای درمان برای ارتکاب شریک زندگی خشونت است. در میان یافته های خود را در حال رشد در محلات محروم شد نشان داده شده است به منظور تقویت مدل های خشونت افزایش تروما کاهش اعتماد بین فردی و ایمنی و نفوذ سنتی هنجارهای جنسیتی.

زنانی که صرف دوره های طولانی تر از زندگی اولیه خود در کمتر مرفه محلات هستند در معرض خطر بیشتری از تجربه خشونت در دوران اولیه خود را adulthoods. Pexels

محققان برجسته بحرانی راه “ساختاری نیروهای” – از جرم حبس به تغییرات اجتماعی و اقتصادی در طول زمان مانند توسعه شهری و تغییرات در فرصت های شغلی به شکل شرکت کنندگان در محلات و تجربه است.

اگر زنانی که رشد در بیشتر محلات محروم هستند احتمال بیشتری برای همکاران با زمینه های مشابه این عوامل ممکن است بیشتر توضیح یافته های ما.

کاهش نابرابری

همسرآزاری می تواند زنان را از تمام جنبه های زندگی است. اما برای طراحی موثر پیشگیری از عوامل است که تغییر خطر این خشونت باید هدف قرار دادند.

به ما دانش و تحقیقات ما برای اولین بار نگاهی به رابطه بین همسایگی نقطه ضعف و همسرآزاری طی یک دوره طولانی از زمان.

اکثر مطالعات بر روی شریک زندگی خشونت تنها نگاهی به محلات زنان در حال زندگی در یک نقطه در زمان. این حساب نیست برای این واقعیت است که برخی از مردم حرکت می کند و این تغییر در محیط ممکن است مهم است. در واقع یافته های ما نشان می دهد که این تفاوت در طول مدت قرار گرفتن در معرض محله محرومیت توجه به زمانی که تعیین خطر ابتلا به شریک زندگی خشونت است.

در حال ظهور شواهد عمدتا از پایین و کشورهای با درآمد متوسط – نشان داده است که هدف قرار دادن شرایط مانند نابرابری درآمد را کاهش می دهد شریک زندگی خشونت است. نتایج ما نشان می دهد که سیاست ها و استراتژی های مداخله ای است که کاهش محله نابرابری نیز ممکن است به جلوگیری از این خشونت است.

زنان گزارش تجارب خود را از خشونت بسیار مهم است به درک بار همسرآزاری. اما تحقیقات و سیاست حرکت می کند که فراتر از عوامل فردی به حساب نقش همسایگی و اجتماعی زمینه بیش از زمان مورد نیاز برای مقیاس بزرگ تغییر اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو