استفاده داخلی: چگونه برای کمک به کسی که شما فکر می کنید ممکن است در معرض خطر

بهترین دوست شما به شما می گوید که او را از ترس از شریک زندگی خود را. شما متوجه کبودی بر شما همکار بازو. خود را همیشه نخوری ، شما چه می گویند ؟ باید به شما چیزی ؟ چه می شود اگر شما می توانید آن را اشتباه و همه چیز را بدتر ؟

شما احتمالا در حال خواندن این امید شما هرگز به خودتان پیدا کنید در یکی از این موقعیت های, اما بسیاری از ما در حال حاضر می دانیم کسی تجربه استفاده داخلی. در انگلستان و فرانسه به عنوان مثال برای هر چهار زن یک تجربه خشونت خانگی در طول عمر خود. این چیزی است که اتفاق می افتد به هر کسی – از هر سن و از هر پس زمینه.

تحقیقات نشان می دهد که اگر یک زن دچار سوء او به احتمال زیاد به نوبه خود به کسی که او می داند — او دوستان و اعضای خانواده و همسایگان و همکاران. گهگاه زنان دچار خشونت خانگی دکتر خود بگویید و یا دیگر حرفه ای اما معمولا آن است که تنها مردم در اطراف آنها که گمان می برند که چیزی اشتباه است.

می توان آن را سخت بدانید که چه می گویند هنگامی که کسی به شما می گوید که آنها در حال تجربه سوء استفاده. در واقع, آن است که اغلب مشترک به باور و یا حتی مقصر این وضعیت همراه با حال پرسید: “چرا شما فقط ترک کنند؟”. یک سوال که اهمیت جلوه هر دو پیچیدگی داخلی سوء استفاده از موقعیت و افزایش خطر آسیب جدی هنگامی که در تلاش برای ترک.

چه می گویند

یک نگرانی مشترک است احساس مانند شما نمی دانید که به اندازه کافی برای پاسخ هست اما به سادگی با گوش دادن می تواند کمک به کسی که به شکستن سکوت در اطراف وضعیت خود را.

زنانی که تجربه کرده ام استفاده داخلی می گویند که فرصت برای صحبت همراه با حمایت عاطفی و عملی هستند مفید به خصوص زمانی که ارائه شده توسط کسی که به آنها اعتماد.

“خشونت خانگی” و “خشونت” هستند labels که بسیاری از مردم در تلاش برای شناسایی زیرا آنها احساس می کنند این شرایط نمی نشان دهنده تجارب خود را – به خصوص کنترل و اجبار و روانی و عاطفی و جنسی و سوء استفاده های مالی آنها را تجربه کرده اند.

بنابراین شروع مکالمات به آرامی انتقال نگرانی خود را. سوال در مورد چیزهایی که شما متوجه شده اند در رفتار فرد را شما مشکوک است که دچار سوء استفاده و یا فرد رفتار abusively. چیزی شبیه به: “ما خیلی دیده نشده از شما به تازگی. همه چیز خوب است ؟ ” یا “من متوجه شده ام شما به نظر می رسد کمی پایین است. کسی ناراحت شما ؟ ” و یا حتی “من نگران شما. من دیدم راه او نگاه کرد و شما به نظر می رسد می ترسم.”

بیش از حد پیام های متنی, ایمیل ها و تماس های تلفنی در حال تمام نشانه ها به نگاه کردن به. شاتر

چگونه شما پس از پاسخ به هر گونه افشای واقعا مهم است. می توان آن را سخت به انتقاد و یا سرزنش و یا به ارائه نظرات قوی در مورد رابطه یا فرد رفتار abusively اما این پاسخ تمایل به مکالمات پایین.

در عوض سعی کنید برای گوش دادن با حمایت نگرش و ذهن باز. چیزهای مهم برای انتقال است که شما بر این باورند که فرد آنها را سرزنش نیست برای سوء استفاده است که شما نگران هستند و در مورد آنها نگران و که شما می خواهم برای کمک به.

ایمنی برنامه ریزی

تصمیم گیری برای پایان دادن به یک رابطه آزاردهنده می تواند بسیار دشوار است و ممکن است زمان را برای کار کردن چگونه به انجام این کار با خیال راحت. حرفه ای است که کار با افراد در روابط سوء استفاده ارائه می کنند کارشناس پشتیبانی برای ایجاد ایمنی قصد دارد به منظور کاهش خطر آسیب در هنگام ترک رابطه است. نیز وجود دارد راهنمایی شما می توانید به اشتراک گذاشتن با فرد دچار سوء استفاده:

• بسته اضطراری کیسه های برای مخفی کردن در یک مکان امن در مورد آنها نیاز به سرعت ترک از جمله موارد مانند گذرنامه شناسنامه های arrow خود را به خانه و یا ماشین پول داروها برخی از لباس ها و چند تن از فرزندان خود را ،

• کار کردن یک طرح برای ترک, از جمله کسانی که به کجا بروید و چگونه می توانید وجود دارد. یک طرح بسیار مهم است چرا که آن را دشوار است به فکر کردن در مورد این چیزها به سرعت.

• توافق بر سر یک کلمه کد به طوری که آنها می تواند به شما اگر آنها در معرض خطر هستند و نیاز به کمک فوری.

شما همچنین می توانید ارائه بسیاری از انواع مختلف از حمایت عملی از قبیل تماس با پشتیبانی سازمان ها و کمک به فرد به نمایندگی و یا اجازه دادن به آنها استفاده از تلفن خود و یا کامپیوتر برای انجام این کار است. ارائه به رفتن با فرد به قرار ملاقات می تواند واقعا مفید است. و آن را ممکن است که شما همچنین می توانید ارائه به اجازه اقامت فرد در خانه خود را برای یک زمان کوتاه و یا به ارائه مراقبت از کودکان به طوری که آنها هم به فکر طرح و دریافت پشتیبانی می کند.

آنچه نباید انجام دهید

و همچنین به عنوان سرزنش فرد دچار سوء استفاده و نه به طور مستقیم انتقاد از شخص در حال سوء استفاده از آن مهم است که به فشار فرد مورد آزار قرار – آنها نیاز به تصمیم گیری خود را در زمان خود است.

شما ممکن است نیاز به بیمار به دلیل کمک به کسی که در یک رابطه آزاردهنده می تواند یک فرایند تدریجی است. همچنین مهم است به مطمئن شوید که شما انجام چیزی است که ممکن است به تحریک کسی که در حال سوء استفاده – و به اطمینان حاصل شود شما نگاه کنید بعد از خود را در روند.

اگر شما در حال تجربه سوء استفاده, در یک رابطه, و یا در مورد کسی که تماس: UK: National Domestic Abuse Helpline 0808 2000247 یا کمک زنان فرانسه: توقف خشونت تلفنی 3919 و وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de