“ما در شرایط بزرگ در حال حاضر.” این است چگونه بلوگراس, مجری جاستین Hiltner توصیف او معاصر ارتباط با خانواده خود را. در یک مصاحبه با ضربه WNYC, پادکست, دالی پارتن امریکا رادر قسمت شماره 6 Hiltner می گوید پادکست شنوندگان او را به دست آورد پذیرش از خانواده اش.

در عین حال داستان خود را مملو از “اقلیت استرس” کسانی که اضافی اشکال از استرس است که گروه های اقلیت (از جمله عجیب و غریب مردم) در معرض قلدری تبعیض محرومیت رد. Hiltner توضیح می دهد که چگونه پدر و مادرش او ممنوع از خروج از خانه او بیرون آمد و به آنها.

استرس آنقدر شدید است که Hiltner فرار در وسط شب. در نهایت او فرود آمد در نشویل دنیاست. جایی که او به دنبال یک کار حرفه ای در بانجو-بازی و آهنگسازی. اما او حمل با او احساس تردید در مورد رفتن به خانه دوباره.

Hiltner داستان طنین انداز با پارتن داستان و همچنین با سفر خود من. Hiltner و من هر دو بزرگ در اوهایو شهرها و اجتماعی محافظه کار مذهبی خانواده هایی که آموزش داده شد توسط Christian موسسات که همجنسگرایی ناسازگار با احترام زندگی مسیحی است.

من شنیده Hiltner داستان چون دالی پارتن است که با داشتن یک فرهنگی محبوب لحظه. علاوه بر آمار پادکست میزبانی Jad Abumrad, Parton امکانات در اخیر Netflix گلچین یک مرحله موسیقی و یک ضربه سوئدی الکترونیکی آهنگ رقص.

من با پارتن موسیقی و من دیپلم خود را با آنچه که شرح داده endearingly توسط پارتن در قسمت هفتم به عنوان “جنگلی.” اما او fanbase رشد کرده از hillbillies به millennials که به طور گسترده فراگیر در توجه به نژاد و جنسیت و هویت جنسی و گرایش جنسی.

در ششمین قسمت پارتن به ما یادآوری می کند که “خدا ما را به عنوان ما, آیا شما, گی, آیا شما راست است.” پارتن متحد تزلزل ناپذیر به عجیب و غریب مردم است.

اما به عنوان نشان داد در مصاحبه با Abumrad پدر و در طول سری پارتن لحظه به این معنی که برای بسیاری از. شاید Hiltner داستان می تواند کمک به توضیح دهد که چرا پارتن موسیقی چنین درخواست تجدید نظر گسترده در سراسر خطوط از نژاد و ملیت و هویت جنسیتی و گرایش جنسی.

مهاجر موسیقی

در قسمت سوم از دالی پارتن را امریکا, Abumrad سهام بازتابی از خود مهاجر لبنانی-آمریکایی پدر که دوستان با پارتن. او در تلاش است تا توضیح دهد که چرا دو نفر از آنها پیوند می خورند تا به سرعت و آنچه آنها مشترک بود. پارتن موسیقی مهاجر موسیقی Abumrad پدر می گوید. او موسیقی طنین انداز برای کسانی از ما که تلاش کرده اند به هرگز کاملا احساس می کنیم در خانه هستید.

آیا ما مهاجرت به فرار از جنگ و خصومت در کشور ما و یا کسانی که از ما والدین, صفحه اصلی, مهاجرت به معنی ترک چیزی پشت — گاهی اوقات برای مدت طولانی از زمان, گاهی اوقات برای همیشه لطفا برای.

وقتی که من شنیده ام Hiltner داستان و پارتن را تاکید من فکر کردم از این پارادوکس این است که عجیب و غریب مردم در آمریکای شمالی و دیگر جوامع صورت می شود. ما را دیده اند حقوقی و اجتماعی پیشرفت با توجه به موقعیت ما به عنوان گروه های اقلیت اما با وجود دستاوردهای قابل توجهی در حقوق گی عجیب و غریب مردم هنوز هم به طور مداوم احساس نیاز به ترک خانه قبل از پیدا کردن پذیرش.

مهاجرت است که به طور موثر یک مراسم از تصویب به صورت عجیب و غریب مردم است. در منی 1995 قطعه “به تو به یک شهر بزرگ” دانشگاه ویرجینیا شناس Kath وستون poignantly توصیف یک “بزرگ گی مهاجرت” رخ داده است که یکهو بعد از جنگ جهانی دوم به عجیب و غریب آهن ربا مانند سان فرانسیسکو تورنتو و نیویورک.

ترک خانه

این عجیب و غریب سفر — دور از “صفحه اصلی” نسبت به چیزی ناشناخته — نیز استعاری مربوط به سفر ما را از طریق زندگی ، بسیاری از عجیب و غریب مردم نقاط عطف زندگی است که به سادگی نگاه متفاوت از ما علاقمند به جنس مخالف همتایان. و به این ترتیب قوس از زندگی تعریف شده توسط ازدواج و کودکان صدق نمی کند به عنوان به طور مداوم به عنوان آن را به صورت مستقیم به مردم است.

پایان است و بیشتر نامشخص: به عنوان مثال خواهد شد که مراقبت از ما در به پایان می رسد از زندگی ما؟. بنابراین پتانسیل برای ناامیدی بلکه بیشتر برای اختراع و خلاقیت است.

‘تنسی کوه ترنس’ از دالی پارتن را امریکا است. (Christine De Carvalho )

فضایی مهاجرت همچنان به معنای خاص به صورت عجیب و غریب اما ماهیت این مهاجرت است تغییر. دانشگاه بریتیش کلمبیا جامعه شناس امین Ghaziani اشاره کرده است وجود ندارد و منحصر به فرد پیش بینی از چه و که در آن عجیب و غریب مردم را فضایی پراکنده. Ghaziani می نویسد: در مورد اخیر پدیده “فرهنگی archipelagos”: به تازگی شکل گرفته و فضایی خوشه های عجیب و غریب افراد خارج سنتی gayborhoods. این مکان مانند کلمبوس, اوهایو, در خانه, دولت, جدید, Westminster, B. C., حومه بلافاصله به شرق از زمان خانه در ونکوور.

Hiltner معرفی شنوندگان به اصطلاح “metronormativity” این تصور که queerness است به نحوی مرتبط با این تعریف با یک نوع خاص از ساحلی-شهری-شهری زندگی می کنند. این مفهوم است که به ویژه مربوط به Hiltner و سایر جنوبی بدون مو, کیرخوری, با توجه به این که عجیب و غریب زندگی می کند در حال حاضر شکوفایی در بسیاری از مناطق فراتر از سان فرانسیسکو.

مصرف این دو مشاهدات در پشت سر هم — فرهنگی archipelagos و metronormativity — گمان می کنم بیشتر اتصالات تفکر معاصر عجیب و غریب زندگی است که queerness به معنی ترک “صفحه اصلی” هر جا یکی می رود.

اگر Hiltner و من تا به حال متولد شده است در محل های مختلف و یا ممکن است ما باید خانه را ترک کرد و در همان زمان ممکن است ما هرگز بازگشت.

تناقض اجتماعی از آمدن به خانه

اجتماعی پذیرش تناقض گسترش به سلامت عجیب و غریب مردم است. محققان توصیف کرده اند این را به عنوان یک “رشد و نمو برخورد” در مورد نوجوانان است.

در سطح بهبود در وضعیت اجتماعی عجیب و غریب مردم است و یک پیشرفت مثبت است. اما این بهبود نیز در ارتباط با افزایش دید عجیب و غریب برای مردم که ممکن است توضیح دهد که چرا ما با نرخ های بالاتر از تهدید های مختلف برای سلامتی از جمله تبدیل درمانی و خودکشی.

دالی پارتن, Sia – Here I Am (Official Video)

این معما از تناقض است. عشق از خانواده های ما بیش از حد اغلب می آید بیش از حد در اواخر عمر. و این ممکن است به همین دلیل ما دیده نمی باریک در عجیب و غریب بهداشت نابرابری که ما امید را به همراه عمیقی پیشرفت های عجیب و غریب حقوق بشر در دهه های اخیر.

برای من آمدن “صفحه اصلی” یک پر مفهوم.

عشق از دالی و رو به رشد حمایت از وسط آمریکایی ها کمک می کند تا به کاهش برخی از استرس, اما آن را سخت به تصور کنید که زندگی من بدون داشتن سمت چپ صفحه اصلی. Hiltner توضیح داد که آن را به خوبی در یک تماس اسکایپ ما تا به حال زمانی که من سعی کردم به مرتب کردن بر اساس از طریق این بازتاب هر دو شخصی و علمی:

“من فکر می کنم که rite of passage — جنبش بیت از آن را عجیب و غریب مردم — همیشه وجود دارد خواهد بود … من فکر می کنم همه ما در یک سفر از جایی. و من فکر می کنم که چرا من می خواهم به گوش دادن به دالی هر روز برای بقیه زندگی من است. چرا که حتی پس از همه او انجام شده و تعداد بی شماری از او مایل است سفر در زندگی, در موسیقی, در کسب و کار او به نحوی است که هنوز هم به دنبال به جلو … او را در سفر خود را بیش از حد به او وارد نشده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو