آیا کودک شما می دانید بیشتر در مورد دایناسورها از dugongs ها? شاید آنها در حال خواندن کتاب اشتباه

شناسایی تفاوت بین یک بومی نقب قورباغه و یک معرفی وزغ نیشکر اساسی زیست محیطی دانش است. پس از bushfires ویران استرالیا حیوانات و جوامع گیاهی و خاک یکسان میلیون ها هکتار زمین از جمله دانش هرگز مهم تر بوده است.

آگاهی زیست محیطی را نباید محدود به کارشناسان در این زمینه است. ایجاد آگاهانه در جامعه ای که ارزش منحصر به فرد استرالیا, گونه و اکوسیستم های اساسی برای حفاظت از طبیعت.

این شامل گرفتن افراد جوان هیجان زده در مورد محیط زیست است. داستان سرایی می تواند نقش بسیار مهمی در این – کمک به کودکان در یادگیری در مورد جهان طبیعی و چالش های آن.

شما می خواهم فکر می کنم که با چنین فضل از منحصر به فرد و جذاب حیات وحش استرالیا, طبیعت, داستان خواهد تسلط بر ادبیات کودکان و نوجوانان. اما ما هنوز راه برای رفتن است.

برای تشویق کودکان به حفاظت از طبیعت آنها باید به عنوان خوانده شده داستان در مورد مادری گیاهان و حیوانات. فلیکر

گفتن طبیعت داستان

استرالیا به بیش از یک میلیون گونه که بسیاری از آنها در بر داشت در هیچ کجای دیگر. غم انگیز آن را نیز چهارم-بالاترین سطح از انقراض گونه های جانوری در جهان است.

برخی از 100 استرالیایی گونه های منقرض شده و بیش از 1700 ذکر شده به عنوان تهدید. این است که با توجه به تهدیدات مانند تغییر آب و هوا, گونه های مهاجم, تخریب محیط زیست پاکسازی زمین های ناپایدار کشاورزی و افزایش طبیعی اختلالات مانند خشکسالی و آتش.


ادامه مطلب: می خواهید برای کمک به نجات حیات وحش پس از آتش سوزی ؟ شما می توانید آن را در حیاط خلوت خود را


برای رفع اشتباهات گذشته و جلوگیری از کسانی که از آینده این مهم است که مردم بیشتر آگاه در مورد محیط زیست استرالیای تر از نسل قبلی است. داستان سرایی می توانید انجام این کار. گویا اطلاعات پرورش ارتباط عاطفی با مکان ها و اجازه می دهد تا ما را به reimagine جهان ما.

فرهنگ بومی از جمله در استرالیا می دانم که قدرت داستان است. برای ده ها هزار سال از آنها استفاده کرده اند شفاهی قصه گویی برای انتقال اطلاعات به نسل های آینده نگه داشتن تاریخ طبیعی زنده است.

تصویر: خطر انقراض dugong. استرالیایی ها باید بیشتر در مورد تهدید رو به حیوانات بومی. سیدنی Sealife آکواریوم

کودکان و طبیعت

انگلستان تحصیل در سال 2002 نشان داد کودکان دارای یک ظرفیت برای یادگیری در مورد موجودات است. در سن هشت سالگی بیشتر می تواند به شناسایی نزدیک به 80 درصد از نمونه گرفته شده از 150 “گونه”.

اما وجود دارد گرفتن. این “گونه” بودند تفریحی و شخصیت. زمانی که آن را آمد به شناسایی واقعی حیات وحش, همین گروه سنی به درستی شناسایی تصاویر مانند “سوسک” و “بلوط” کمتر از نیمی از زمان.


ادامه مطلب: استرالیا را تهدید پرندگان کاهش یافته 59% بیش از 30 سال گذشته


تالار مطالعه نشان داد که کودکان باید از این ظرفیت به شناسایی تعداد زیادی از شخصیت ها (و در نتیجه گونه) اما این ظرفیت بود که نمی شود به حیوانات و گیاهان است.

تحقیقات اخیر به جوان دانش مردم از محیط زیست به ویژه در استرالیا و محدود است.

اما در یک 2015 بررسی استرالیایی دانش آموزان دبیرستانی ها نمایش داده می شود سطح پایین درک وقتی پرسیده شد که برای تعریف کلید مفاهیم محیط زیست.

کمتر از 50 درصد از دانش آموزان می تواند تعریف “لایه اوزون”, “محیط زیست” و “توسعه پایدار” و تنها یک سوم آگاه بودند از “تنوع زیستی” به عنوان یک مفهوم است. “آتش” بود و هرگز ذکر شده به عنوان مهم توسط این دانش آموزان با وجود اینکه یک جزء حیاتی از استرالیا محیط زیست است.

اما حرکت صعودی 68 درصد از دانش آموزان گفت: حفاظت از محیط زیست مهم بود.

کودکان از انگلستان هستند بیشتر احتمال دارد به شناسایی Heracross یک خیالی سوسک مانند گوگل از گوزن سوسک Lucanus cervus

آنچه از بچه های ادبیات?

به عنوان کودکان, بسیاری از ما یاد گرفتیم در مورد استرالیا گیاهان و حیوانات را از صرف زمان در باغ و یا خار. اما این روزها بسیاری از بچه ها به خصوص کسانی که در شهرستانها کم و یا هیچ دسترسی به طبیعت است.

یک 2018 مطالعه نشان داد کودکان امروز صرف نصف مقدار از زمان خارج از بازی است که پدر و مادر خود را به جوانان است. و 10% از کودکان مورد مطالعه به حال شده است در یک محیط طبیعی مانند پارک و یا ساحل برای حداقل یک سال.


ادامه مطلب: چگونه شما می توانید کمک به آسیب نمی رساند – حیوانات وحشی, دوره نقاهت بعد از bushfires


به این دلیل قرار گرفتن در معرض محیط زیست از طریق داستان سرایی است که به ویژه مهم است. اما اغلب استرالیا می توانید داستان را غرق کردن.

برای مثال لیستی از بالای 51 بچه ها کتاب در تمام دوران با توجه به استرالیا کتاب فروش Dymocks. چند کتاب شامل استرالیا حیوانات را در این لیست از جمله صاریغ سحر و جادو توسط Mem روباه و جانور کیسه داری شبیه خرس خورش توسط پاملا Lofts. اما کتاب شامل حیوانات تحت سلطه معرفی و یا در خارج از کشور, گونه: سگ, گوسفند, خوک, خرگوش, خرس, خر گاو و hippopotamuses.

جستجو برای کتاب کودک در “اسب” در محبوب خوانش کتابفروشی و شما پیدا کردن صدها نفر اما جستجو برای کتاب کودک در “bushfires” و شما فقط پیدا کردن یک تعداد انگشت شماری.

داستان می تواند کمک به کودکان در برقراری ارتباط با طبیعت و reimagine جهان طبیعی است. فلیکر/کککبورن کتابخانه ها

آنچه در خارج وجود دارد ؟

کیفیت کتاب های استرالیا, محیط زیست در دسترس هستند اگر شما به دنبال آنها.

مم فاکس نوشت کلاسیک خود صاریغ سحر و جادو در سال 1983 پس از سرخوردگی از عدم وجود تصویر کتاب آموزش کودکان در مورد استرالیا گیاهان, حیوانات و محیط.

بزرگ باران آمدن با کاترینا Germein می گوید یک داستان جدا شده کویر بومی جامعه در انتظار باران آموزش کودکان در مورد “رونق-رکود” طبیعت استرالیا خشك منطقه.


ادامه مطلب: کتاب های کودکان می توانید انجام دهید بیشتر برای الهام بخشیدن به نسل جدید از زمین رزمندگان


یک جزیره کوچک توسط آلیسون Lester و مرجان Tulloch بررسی Macquarie جزیره منحصر به فرد زمین شناسی, تاریخ کشف آن توسط کاشفان و متعاقب آن آسیب های زیست محیطی و همچنین اهمیت حفظ و بازگرداندن آن است.

کریستینا غرفه فراموش نشدنی یک بی دقتی شب به کودکان می آموزد در مورد واقعیت از انقراض. آن را با استفاده از یک مینیمالیستی سبک شاعرانه و مبهم تصاویر به از نو خلق کردن زندگی و مرگ آخرین Thylacine (ببر تاسمانی).

Koalas ازدحام در ورود به سیستم شمع. کودکان ادبیات می تواند کمک به افراد جوان درک تهدید به حیوانات بومی. WWF استرالیا

هر بوم که به داستان

دانشمندان را از دست ندهید فرصت های زیادی برای برقراری ارتباط داستان های خود را به زمانی که انتشار آنها تنها در مجلات علمی. و برخی از نویسندگان علاقه مند به نوشتن داستان در مورد مسائل زیست محیطی اما فاقد زمینه های علمی.

آوردن نویسندگان تصویرگران و کارشناسان محیط زیست هم کمک می کند این فاصله را. ما این را در اواخر سال گذشته در کنفرانس سالانه زیست محیطی جامعه استرالیا از طریق یک کارگاه در نوشتن محیط زیست دقیق داستان های کودکان.

از طریق داستان کارشناسان محیط زیست می تواند به کودکان دانش برای مراقبت از ما و چشم انداز آن غیر قابل تعویض گیاهان و حیات وحش و امیدوارم که دانستن آنها می تواند تفاوت را.


ادامه مطلب: زندگی دیتا: چگونه هنر ما کمک می کند تا درک تغییر آب و هوا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net