اگر شما متوجه سرفصل به تازگی نشان می دهد سیگار کشیدن می تواند به محافظت در برابر COVID-19 شما ممکن است شگفت زده شده اند.

پس از همه, ما می دانیم که سیگار کشیدن بد است برای سلامتی ما. آن را یک عامل خطر اصلی برای بیماری های قلبی و بیماری های ریوی و بسیاری از سرطان ها. سیگار کشیدن همچنین باعث کاهش ما ایمنی و باعث می شود ما بیشتر مستعد ابتلا به عفونت های تنفسی از جمله ذات الریه.

و افراد سیگاری خود را لمس دهان و صورت بیشتر در معرض خطر برای COVID-19 عفونت است.

اولیه مشاهده يافتههای پژوهش حاکی از سابقه سیگار کشیدن افزایش خطر ابتلا به نتایج ضعیف در COVID-19 بيمار به عنوان سازمان جهانی بهداشت و نهادهای دیگر را شناسایی کرده اند.

اما مقاله اخیر که به بررسی میزان مصرف سیگار در میان COVID-19 بیماران در یک بیمارستان hypothesised سیگار کشیدن ممکن است مردم را کمتر مستعد ابتلا به COVID-19 عفونت است.

پس چه می تواند ما را از این ؟


ادامه مطلب: سیگار خود را افزایش می دهد coronavirus خطر است. شده است وجود دارد هرگز زمان بهتری برای ترک


چه مطالعه انجام

این مطالعه از نوع پيمايشی و مقطعی که در آن محققان ارزیابی قرار گرفتن در معرض (سیگار) و نتیجه (COVID-19) در همان زمان. این نوع از طراحی پژوهش نمی تواند ثابت کند که قرار گرفتن در معرض علل نتیجه – تنها که وجود دارد ممکن است یک انجمن.

وجود دارد دو گروه مورد مطالعه شامل – 343 بستری برای درمان COVID-19 از 28 فوريه تا مارس 30 و 139 سرپایی درمان از مارس 23 مارس 9. در میان دیگر داده های جمع آوری شده از شرکت کنندگان خواسته شد که آیا آنها زمان افراد سیگاری است.

محققان در مقایسه میزان مصرف سیگار در هر دو گروه با میزان مصرف سیگار در کل جمعیت فرانسه.

نتایج

این مطالعه نشان داد 4.4% از بيماران بستری و 5.3 درصد از بيماران سرپايی COVID-19 سيگاری بودند که پس از تنظیم برای تفاوت در سن و جنس.

این بود که تنها کسری از شيوع دیده در عمومی, فرانسوی, جمعیت. برخی از 25.4% گزارش دودی روزانه در سال 2018 است.

نویسندگان اظهار داشت:

زمان افراد سیگاری بسیار بسیار پایین تر احتمال ابتلا علامتی یا شدید SARS-CoV-2 عفونت در مقایسه با جمعیت عمومی است.

پیدا کردن نرخ پایین تر از افراد سیگاری در میان COVID-19 مورد بوده است اخیرا شرح داده شده در جای دیگر در یک بررسی سریع از 28 مطالعات در COVID-19 بیماران از کشورهای مختلف.


ادامه مطلب: چرا مردان بیشتر می میرند از coronavirus از زنان است ؟


نویسندگان این مطالعه فرانسه نشان می دهد که مکانیسم پشت محافظ اثرات سیگار کشیدن می تواند در بر داشت در نیکوتین.

SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 دستاوردهای ورود به سلول های انسانی توسط چفتی کردن بر روی پروتئین گیرنده به نام ACE2 که بر روی سلول های خاصی سطوح.

محققان پیشنهاد کرده اند نیکوتین متصل به ACE2 گیرنده در نتیجه جلوگیری از ویروس از اتصال و به طور بالقوه کاهش میزان ویروس است که می تواند به یک فرد ریه سلول.

محققان در حال حاضر برنامه ریزی برای آزمون فرضیه خود را در یک کارآزمایی تصادفی دادگاه مربوط به تکه های نیکوتین; هر چند آزمایشی است و هنوز هم در انتظار تایید از مقامات بهداشتی.

پس چگونه باید تفسیر کنیم ؟

این متضاد با منطق نتایج ممکن است به علت تعصبات بنابراین اجازه دهید به بررسی برخی از جایگزین توضیحات.

اول این است که آنچه ما تماس بگیرید “انتخاب تعصب”. بیمارستان بیماران ممکن است کمتر احتمال دارد به افراد سیگاری روزانه از جمعیت عمومی است. برای مثال مراقبت های بهداشتی کارگران و کسانی که با موجود شرایط مزمن بودند نامتناسب نشان داده شده در بیماران بستری نمونه – هر دو این گروه ها معمولا نشان می دهد کاهش شيوع زمان ،

بیشتر حدود 60 درصد از بیماران بستری در این مطالعه افراد سیگاری سابق (شبیه به ملی شيوع). برخی ممکن است ترک سیگار داده اند بسیار به تازگی در پاسخ به این که اعلام سیگار به عنوان یک عامل خطر برای COVID-19. اما آنها طبقه بندی شده به عنوان غیر روزانه افراد سيگاری در مطالعه است.

ما می توانیم شناسایی چندین تعصبات در مطالعه است. شاتر

دوم این است آنچه ما تماس بگیرید “اجتماعی مطلوبيت تعصب”. COVID-19 بیماران ممکن است بیشتر احتمال دارد به انکار سیگار زمانی که خواسته خود را در مورد وضعیت سیگار کشیدن در بیمارستان مایل به دیده شدن توسط متخصصان پزشکی به عنوان انجام درست.

و جمع آوری داده ها ممکن است ناقص و به صورت رفتاری سوالات در بیمارستان مشغول غرق COVID-19 موارد است.

در نهایت این مهم است که توجه داشته باشید این مقاله نشده است peer-reviewed.

با هم گرفته اگر چه به نظر می رسد ارتباط بین سیگار کشیدن و COVID-19 در این بیمارستان بر اساس نمونه هیچ مدرکی وجود ندارد که یک رابطه علت و معلولی است که که سیگار کشیدن مانع COVID-19.


ادامه مطلب: استفاده از مواد مخدر ممکن است با افزایش خطر ابتلا به کوروناویروس. در اینجا چگونه برای کاهش مضرات


بسیاری از تحقیقات در سرعت همه گیر

ما باید بپذیریم این تحقیقات انجام شده در “بیماری همه گیر سرعت” بسیار سریع تر از حد معمول تحقیقات قاب زمان.

به طور معمول آن خواهد بود ماه بین ارسال و انتشار – اما در این مورد محققان خود را تکمیل مشاهدات و تحقیقات منتشر شده آنلاین در همان ماه است.

یک نتیجه ناخواسته از آزادی های اولیه از تحقیق این است که آن را ممکن است به تحریک بی مورد جامعه امید و یا باور در درمان اثبات نشده.

مقامات فرانسوی مجبور به محدود کردن خرید و فروش نیکوتین درمان برای جلوگیری از انباشت پس از این مطالعه منتشر شده است.


ادامه مطلب: دود از پاییز رایت آف می تواند coronavirus علائم بدتر است. آن را به ارزش خطر


ما شاهد پدیده ای مشابه به تازگی با این دارو هیدروکسی کلروکین که در آن منابع زد برای کسانی که نیاز آنها را پس از سیاستمداران اعلام آن به عنوان یک درمان برای COVID-19.

بنابراین در حال حاضر ما نیاز به قرار دادن در تلاش اضافی را به مطمئن شوید که شواهد اولیه نیست اشتباه یا بیش از حد.

همانطور که برای نقش سیگار در COVID-19 – این لینک قابل ملاحظه ای نیاز به تحقیقات بیشتر و بحرانی ارزیابی. چرا که به طور کلی سیگار کشیدن هنوز هم می کشد. – آدریان Bauman, ملودی دینگ و لی چوپان

کور په نقد و بررسی

در کل این تحقیق بررسی نشان دهنده عادلانه و متعادل حساب از مطالعه. جایگزین توضیحات برای مشاهده کم, سیگار, وضعیت شیوع در میان فرانسوی, بیمارستان, نمونه های ارائه شده ممکن است.

یک توضیح محتمل است که خطا در ضبط سیگار کشیدن وضعیت. مدارک و شواهد از گزارش دهی و گزارش نادرست از وضعیت سیگار کشیدن در بیمارستان نمونه در کل.

این معلوم نیست از مطالعه چه روش استفاده می شود به جمع آوری سیگار کشیدن وضعیت داده است. نویسندگان به سادگی دولت بيماران “خواسته” و “جمعآوری اطلاعات در زمینه مراقبت”. این مهم است که بدانید که خواست سیگار, وضعیت, سوالات, چه سوالاتی پرسیده بودند که وقتی از آنها خواسته شد و چه رکورد نگه داشتن سیستم استفاده شد.

بالینی داده می شود سیگار کشیدن وضعیت رکورد نگه داشتن ممکن است جذب همه افراد سیگاری با دقت مقايسه بهتر خواهد بود برای مقایسه 2020 داده ها با قبل از COVID-19 بیمارستان بیمار داده به جای کلی جمعیت داده است که ممکن است خواسته اند به سوالات مختلف. – Billie Bonevski


تحقیقات چک بازجویی به تازگی منتشر مطالعات و چگونه آنها گزارش شده در رسانه ها. تجزیه و تحلیل انجام شده توسط یک یا بیشتر دانشگاهیان درگیر نیست با مطالعه و بررسی توسط دیگری به مطمئن شوید که آن را دقیق است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو