آیا coronavirus معطل در بدن ؟ آنچه ما در مورد چگونه ویروس ها به طور کلی قطع در مغز و بیضه

که میلیون ها نفر از مردم هستند که دوره نقاهت بعد از COVID-19 یک سوال پاسخ داده نشده است که تا چه حد این ویروس می تواند به “مخفی” در ظاهر بهبود افراد است. اگر آن را ندارد می تواند این توضیح برخی از طولانی علائم COVID-19 یا ایجاد خطر برای انتقال عفونت به دیگران حتی پس از بهبود ؟

من یک پزشک و دانشمند از بیماری های عفونی در دانشگاه ویرجینیا که در آن من برای مراقبت از بیماران مبتلا به عفونت ها و انجام تحقیقات بر روی COVID-19. من اینجا به طور خلاصه به بررسی آنچه که شناخته شده است امروز در مورد مزمن یا مداوم COVID-19.

چه یک بیماری مزمن یا مداوم عفونت ویروسی?

مزمن یا مداوم عفونت همچنان برای ماه ها یا حتی سال که در طی آن زمان ویروس است که به طور مستمر تولید شده البته در بسیاری از موارد در سطح پایین است. اغلب این عفونت ها رخ می دهد در یک به اصطلاح ایمنی ممتاز سایت.

آنچه که یک سیستم ایمنی ممتاز سایت ؟

وجود دارد چند مکان در بدن هستند که کمتر در دسترس برای سیستم ایمنی بدن و جایی که آن را دشوار است به از بین بردن تمام عفونت های ویروسی. این شامل سیستم عصبی مرکزی بیضه و چشم. تصور بر این است که تکاملی مزیت داشتن یک سیستم ایمنی ممتاز منطقه است که از آن محافظت یک سایت مانند مغز برای مثال از آسیب دیده توسط التهاب است که در نتیجه هنگامی که سیستم ایمنی بدن جنگ یک عفونت است.

یک سیستم ایمنی ممتاز سایت نه تنها دشوار است برای سیستم ایمنی بدن برای ورود به آن نیز محدودیت پروتئین است که افزایش التهاب است. دلیل آن این است که در حالی که التهاب کمک می کند تا کشتن پاتوژن آن نیز می تواند آسیب ارگان مانند چشم و مغز و بیضه. نتیجه این است که آرامش نسبی که در آن التهاب محدود است اما عفونت همچنان به چرک.

نهفته در مقابل عفونت مداوم عفونت ویروسی

اما راه دیگری وجود دارد که یک ویروس می تواند پنهان در بدن و مجددا بعد.

نهفته عفونت ویروسی رخ می دهد که این ویروس در حال حاضر در یک سلول آلوده اما خفته و نه ضرب. در یک ویروس نهفته کل ژنوم ویروسی است که در حال حاضر و عفونی ویروس تولید می شود اگر تاخیر به پایان می رسد و عفونت فعال می شود. نهفته virus ممکن است ادغام ژنوم انسان – به عنوان ویروس HIV به عنوان مثال – و یا وجود داشته باشد در هسته به عنوان یک خود-تکثیر قطعه DNA به نام episome.

یک ویروس نهفته می تواند دوباره فعال و تولید عفونی ویروس و این می تواند رخ دهد ماه به دهه پس از عفونت اولیه. شاید بهترین مثال از این است که آبله مرغان است که اگر چه به ظاهر ریشه کن شده توسط سیستم ایمنی بدن می تواند دوباره فعال شود و باعث هرپس زوستر دهه بعد. خوشبختانه آبله مرغان و زونا در حال حاضر مانع واکسیناسیون. آلوده با ویروس قادر به تولید یک عفونت نهفته است به توان و حذف برای بقیه عمر خود را.

نهفته عفونت (سمت چپ) است که همراه آلوده است و این ویروس به درج آن در کد ژنتیکی به DNA انسان است. سیستم ایمنی بدن نمی تواند تشخیص این سلول به عنوان آلوده. یک عفونت HIV می تواند تغییر از نهفته به صورت فعال سلول آلوده تولید ویروس های جدید. ttsz / گتی ایماژ

چگونه یک ویروس تبدیل شدن به یک عفونت نهفته?

هرپس ویروس ها تا حد زیادی شایع ترین عفونت های ویروسی است که ایجاد تاخیر.

این است که خانواده بزرگی از ویروس ها که ماده ژنتیکی یا ژنوم کد گذاری شده است توسط DNA و RNA مانند جدید coronavirus). هرپس ویروس ها نه تنها شامل ویروس هرپس سیمپلکس 1 و 2 – که باعث دهان و تبخال تناسلی – اما همچنین آبله مرغان. دیگر هرپس ویروس ها مانند Epstein Barr virus علت مونونوکلئوز و سيتومگالوويروس است که یک مشکل خاص در immunodeficient افراد نیز می تواند ظهور پس از تاخیر.

رترو شایع دیگر خانواده از ویروس ها است که ایجاد تاخیر اما با مکانیسم های مختلف از هرپس ویروس ها. رترو مانند HIV که باعث ایدز می تواند قرار دادن یک کپی از ژنوم خود را به DNA انسان است که بخشی از ژنوم انسان. وجود این ویروس می تواند وجود داشته باشد در یک حالت نهفته به طور نامحدود در آلوده انسان از ژنوم ويروس کپی شده است هر زمان DNA تکرار شده است و یک سلول تقسیم.

ویروس ها است که ایجاد تاخیر در انسان ها دشوار یا غیر ممکن است برای سیستم ایمنی بدن برای از بین بردن. چرا که در طول زمان تاخیر وجود دارد می تواند کم و یا هیچ ویروسی تولید پروتئین در سلول آلوده ساخت عفونت نامرئی به سیستم ایمنی بدن است. خوشبختانه coronaviruses نه ایجاد یک عفونت نهفته.

آن را امن برای یک مرد به رابطه جنسی پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19? آندره Zhuravlev / گتی ایماژ

می تواند به شما گرفتن SARS-CoV-2 از یک مرد شریک جنسی است که بهبود از COVID-19?

در یک مطالعه کوچک جدید کروناویروس شناسایی شده است در مایع منی در یک چهارم از بیماران در طول عفونت فعال و در کمی کمتر از 10 درصد از بیمارانی که ظاهرا بهبود یافت. در این مطالعه RNA ویروسی شد چه بود شناسایی و با آن شناخته نشده است اگر این RNA از هنوز عفونی یا مرده ویروس در مایع منی; و اگر زنده که آیا این ویروس جنسی منتقل می شود. مهم بسیاری از سوالات بدون جواب باقی می ماند.

ابولا بسیار متفاوت از ویروس سارس-C0V-2 و در عین حال به عنوان یک مثال از ویروسی تداوم در ایمنی ممتاز سایت. در برخی از افراد, ویروس ابولا زنده می ماند در سیستم ایمنی ممتاز سایت برای ماه پس از قطعنامه حاد بیماری است. بازماندگان ابولا شده اند با مستند مداوم عفونت در بیضه و چشم و جفت و سیستم عصبی مرکزی.

که توصیه می کند برای مرد ابولا بازماندگان که مایع منی آزمایش ویروس در هر سه ماه. آنها همچنین نشان می دهد که زوج پرهیز از رابطه جنسی برای 12 ماه پس از بهبودی و یا تا زمانی که خود مایع منی آزمایش منفی برای ابولا دو بار. همانطور که در بالا اشاره شد ما نیاز به یادگیری بیشتر در مورد مداوم جدید کروناویروس عفونت قبل از مشابه توصیه می شود.

می تواند مداوم علائم پس از COVID-19 بود به دلیل ویروسی تداوم?

بازیابی از COVID-19 تاخیر و یا ناقص در بسیاری از افراد با علائم از جمله سرفه و تنگی نفس و خستگی. بعید به نظر می رسد که این قانون اساسی علائم با توجه به ویروسی پشتکار به عنوان علائم هستند که از ایمنی ممتاز سایت.

که در آن دیگری می تواند جدید کروناویروس باقی بماند پس از بهبودی از COVID-19?

سایت های دیگر که در آن coronavirus شناسایی شده است شامل جفت روده و خون و البته دستگاه تنفسی. در زنانی که گرفتن COVID-19 در حالی که باردار جفت ایجاد نقص در آن رگ های خونی تامین جفت. اما اهمیت این بر سلامت جنين هنوز به تعیین خواهد شد.

[دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

جدید کروناویروس نیز می تواند آلوده به جنین از طریق جفت ، سرانجام جدید کروناویروس نیز در حال حاضر در خون و حفره بینی و کام تا یک ماه یا بیشتر پس از عفونت است.

نصب شواهد نشان می دهد که SARS-CoV-2 می تواند آلوده ایمنی ممتاز سایت و از وجود دارد در نتیجه مزمن و مداوم – اما نه نهان – عفونت. آن است که خیلی زود به می دانم که تا چه حد این مداوم عفونت بر سلامت فردی مانند مادر باردار به عنوان مثال و نه به حدی که آنها کمک به گسترش COVID-19.

مانند بسیاری از چیزها در گیر چه ناشناخته است امروز شناخته شده است فردا به طوری در ارتباط باشید و محتاط بنابراین نه به گرفتن عفونت و یا بدتر هنوز, گسترش آن را به شخص دیگری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de