اسناد نشان می دهد نگاه اجمالی به کانادا اوایل COVID-19 برنامه

OTTAWA — در اوایل سال 2020 این پیام را از دولت فدرال بود که coronavirus خطر در اینجا کم بود اما به سرعت در حال گسترش بیماری در نهایت به خاک کانادا, تنظیم کردن یک آبشار از همیشه در حال تکامل سیاست از توصیه های داده شده بر اساس این ویروس توانایی گسترش به اقدامات مورد نیاز در مرز و نیاز به موجودی لوازم پزشکی, اسناد داخلی نشان می دهد.

در اوایل ماه ژانویه دولت رفت و گفت: رمان ویروس بود که “به طور فعال نظارت” با موارد تایید شده در کانادا. توسط اواسط ماه مارس دولت عودت شهروندان ارزیابی ملی ذخایر منابع و نیاز به به روز رسانی بهداشت عمومی مشاوره با این پیشنهاد که تا 70 درصد از این کشور می تواند قرارداد این بیماری است.

این تحولات در سیاست, در واکنش به, در حال تحول درک هرگز-قبل از-مستند ویروس مستند در قسمت از طریق صدها صفحه از departmentally-redacted اسناد و مدارک به دست آمده توسط CTVNews.ca. اسناد و مدارک ارائه یک نگاه اجمالی به برخی از مراحل اولیه فدرال گفتگو و تصمیم گیری های سیاست های ساخته شده در ماه های پس از رمان coronavirus شناسایی شد و با برچسب COVID-19.

در سراسر اسناد یکی از مهمترین و بارها تکرار شده و اظهارات این بود: “این یک وضعیت در حال تحول.”

برخی از نمونه هایی از چگونه مایع وضعیت عبارتند از: در ابتدا با توجه به ارسال تن از منابع به رهبری چین در یکی از چارتر پرواز بازگرداندن کانادایی; حاکی از این است که این ویروس نبود فکر کردم به راحتی گسترش طولانی مدت بدون تماس نزدیک و نشان می دهد این پیشنهاد از بسته شدن مرز بین المللی مسافران بود که لازم نیست.

این اطلاعات موجود در اسناد ارائه شده به مجلس عوام کمیته بهداشت و درمان در 15 مارس. بیش از 1,000 صفحات ارائه شد در پاسخ به سفارش تولید به تصویب این کمیته در اواخر فوریه درخواست “تمام اسناد و مدارک از جمله مطبوعاتی, یادداشت ها, یادداشت ها و ایمیل از مقامات ارشد آماده برای وزیر بهداشت, وزیر حمل و نقل وزیر امنیت عمومی وزیر امور خارجه و وزیر دفاع ملی در مورد شیوع کروناویروس.”

در حالی که این کمیته هنوز به انتشار اسناد و مدارک آنها در نظر گرفته و برخی از اولین اسناد تولید شده در مورد دولت فدرال COVID-19 پاسخ داده شده فدرال دسترسی به اطلاعات سیستم تا حد زیادی متوقف شده است.

در این هفته از سیاستگذاری که رفته اند در پس این اسناد تبدیل شد به کمیته های COVID-19 انجام شده است ادامه داد: به سرعت در حال تکامل و ارائه بسیاری از اطلاعات در این صفحات مورخ هر چند آنها نشانه ای از صلیب-دولت همکاری اتفاق می افتد در مراحل اولیه وقوع.

در طول روزانه خود را به آدرس در مارس 7, نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد که به عنوان وضعیت تکامل می یابد, بنابراین بیش از حد خواهد شد رویکرد خود اضافه کرد که “آنها انجام داده ایم که از آغاز است.”

“این است که هرگز قبل تجربه کرده همه گیر است که ارائه چالش های جدید هر روز. حقایق جدید اطلاعات جدید هر روز و در طول ما در حال تصمیم گیری بر اساس بهترین مشاوره,” او گفت:.

در اینجا اصلی takeaways:

تمرکز بر هماهنگی ‘کنترل خود را گسترش’

در طول این بحران دولت فدرال اعلام کرده و بیان مداوم همکاری و تماس با استانی و منطقه ای هستند. عدم وجود این شناخته شده است به عنوان یک نقص جدی در پاسخ به شیوع بیماری سارس در سال 2003 و تلاش شده است نشان می دهد که این درس آموخته شده است.

همانطور که از اواخر ژانویه چند هفته پس از چین اول شناسایی رمان coronavirus مقامات آماده می شدند به طور منظم جلسه اسناد تا حد زیادی نقاط صحبت کردن و پرسش و پاسخ پیشنهادات برچسب “محرمانه مشاوره” برای وزیر بهداشت Patty Hajdu برای استفاده در طول تماس های او برگزار شد با همتایان استانی که در آن coronavirus شد مرکزی موضوع گفتگو.

اسناد و مدارک نشان می دهد که رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام و معاون دکتر هوارد Njoo همچنین در این تماس با استانی و منطقه ای وزرای بهداشت و سلامت افسران.

تماس در طول این مدت زمان در لمس بین المللی رده بندی موارد و نکات برجسته اپيدميولوژي و خطر ابتلا به کانادا. صحبت از احداث داخلی آمادگی و جمله بندی در اطراف در حال انجام هماهنگی در سراسر حوزه های قضایی به نظر می رسد بارها و بارها.

یادداشت های آماده برای Hajdu برای یک Jan. 30 تماس را نشان می دهد که خطر ابتلا به کانادایی ها در سطح پایین باقی مانده به عنوان او گفت: عموم در آن زمان است. که در آن نقطه اول چند موارد تایید شده در حال حاضر شناسایی شده در انتاریو و بریتیش کلمبیا از افرادی که تا به حال شده است در ووهان.

“صحبت امتیاز” برای Jan. 30 تماس گنجانده شده است اشاره کرد که جلوگیری از این ویروس از ورود به کانادا “غیرممکن” به دلیل جهانی سفر و به جای داخلی تمرکز باید بر روی “کنترل گسترش آن.”

توسط اواسط ماه فوریه پیام بود که فدرال برنامه ریزی سناریو آغاز شده بود به توصیه بیشتر اقدامات و نگاه اجتماعی و اقتصادی پیامدهای “باید این وضعیت ادامه به تکامل است.”

در حدود همان زمان بازگشت از کانادایی ها از چین در جریان است و قصد دارد برای نجات کسانی که گیر روی کشتی های کروز را آغاز کرده بود. اطلاعات خود را از قرنطینه در هر دو CFB ترنتون و یا در منو کانادا مرکز در Cornwall, Ont. مورد بحث قرار گرفت در این تماس.

همچنین پرچم در اواسط ماه فوریه که کشتی های کروز “در یک چالش کلیدی در سطح بین المللی برای مهار تلاش های” اگر آن زمان تقریبا تمام ماه قبل از دولت فدرال اعلام آن به تأخیر انداختن شروع کانادا کروز فصل از 2 آوریل تا ژوئیه 1.

ارزیابی ذخایر با اشاره به بازار فشار’

از Feb. 10 یک ارزیابی از انبارهای تجهیزات حفاظت فردی بود که در جریان و تلاش در حال حاضر شروع به تهیه تجهیزات بیشتری در یک جلسه توجه داشته باشید برای Hajdu تماس با همتایان خود نشان می دهد.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا آغاز شده بود بررسی استانی و ارضی “مناطق آسیب پذیری و گزینه های برای اطمینان از کافی عرضه داخلی است.” به نظر می رسد وجود دارد خط دیگر پس از این با اشاره به عرضه در سراسر کانادا هر چند آن را از redacted.

مشاوره سند همچنین اشاره کرد که تلاش برای تهیه N95 و فولاد ماسک بودند در جریان با تحویل مجموعه به “مبهوت صنعت با توجه به نصب بازار فشار.” یک هفته بعد کار انجام شد به “حفظ و هماهنگ PPE عرضه در سراسر حوزه های قضایی” یک جلسه توجه داشته باشید برای یک Feb. 19 تماس نشان می دهد.

در حال حاضر نزدیک به دو ماه بعد که فشار برای دریافت این بسیار پرطرفدار محصولات از خارج از کشور باقی می ماند یک مبارزه و دولت فدرال خواسته است تا شرکت های داخلی به محوری خطوط تولید خود را به شروع به ساخت زندگی-صرفه جویی در لوازم کانادا کارگران خط مقدم نیاز پس از اعتراف دولت به احتمال زیاد به اندازه کافی انجام نشده مواجه نگردند.

تکامل از مرز اقدامات

Manitoba Conservation officers

مانیتوبا حفاظت افسران ارائه COVID-19 برگه های اطلاعاتی به رانندگان وسایل نقلیه به عنوان آنها را وارد کنید, Manitoba از انتاریو در ترانس کانادا در مانیتوبا/انتاریو مرز روز شنبه, مارس 28 سال 2020 است. کانادا پرس/جان جنگل

در ایمیل ها و اسناد و مدارک ارائه شده برای ایمنی عمومی وزیر بیل بلر تاریخ Feb. 12 و دارای برچسب “سازمان خدمات مرزی کانادا برای حمایت از COVID-19 پاسخ به” مقامات وزارت توصیف چگونه آنها خواسته شده بود برای کمک به. سازمان خدمات مرزی کانادا گفت: در اسناد و مدارک است که از مرز سازمان خواسته شد آژانس بهداشت عمومی کانادا برای کمک به آنها را جمع آوری اطلاعات از مسافران برای کمک به در تماس با ردیابی . در آن زمان محدود بود به مسافران که در استان هوبئی در چین در 14 روز گذشته اما “می تواند گسترش به دیگر مسافران در آینده مورد نیاز است.”

در این سند آمده است که این دو سازمان ایجاد کرده بود یک پایه اطلاعات تماس فرم برای کسانی که از بازگشت به کانادا گفت که آنها تا به حال شده است در هوبئی و به دنبال آن وزیر را تصویب برای تولید فرم و توزیع آن را به تمام فرودگاه های بزرگ در کانادا است. این اطلاعات پس از آن منتقل شود به PHAC به دنبال با این افراد و سازمان خدمات مرزی کانادا معرفی شد “اجرای فوری” از تماس با ردیابی.

فرم تصویب شد و به اجرا در عرض یک هفته بر اساس منابع به آن در اسناد دیگر. فرم—مبتنی بر مثال های موجود در تولید اسناد و مدارک— شامل سوالاتی در مورد اطلاعات از جمله شماره تلفن و آدرس هر چند مسافران نیز پرسید که چه صندلی آنها اشغال خود بازگشت هواپیما و چه مدت آنها برنامه ریزی برای اقامت در کانادا.

در مجموع 1,267 مسافران گفت که آنها تا به حال شده است در هوبئی استان بر اساس داده های جمع آوری شده از مسافران انتخاب “بله” به این سوال در کیوسک هنگام ورود به کانادا به عنوان 4 p. m. EDT در فوریه. 11 با توجه به اسناد و مدارک.

از کسانی که 846 شد شهروندان کانادا, 122 بودند اقامت دائم و 299 شدند اتباع خارجی در آینده به دلایل مختلف و عمدتا از چین و ایالات متحده است.

از Feb. 22 تعداد 2,226 مسافران را شناسایی کرده اند که بازگشت از هوبئی استان با 31 با اشاره به آژانس بهداشت عمومی کانادا. از آن سه نفر مراجعه کننده برای بیشتر معاینه پزشکی.

دیگر CBSA اسناد و مدارک نشان می دهد مورد تایید پاسخ آماده برای سوال در مورد آمادگی علامت و دیگر غربالگری در فرودگاه ها و اقدامات حفاظت در محل, مرز, عوامل, همه بازتاب پیام بلر به اشتراک گذاشته علنا در مراحل اولیه COVID-19 ورود به کانادا.

بحث در اطراف اعمال قرنطینه عمل در بازگشت مسافران اتفاق می افتد و همچنین از اواسط فوریه. که تصمیم گرفته شد هفته بعد پس از صدها نفر خود را به اتمام بود مجبور 14 روز انزوا در فدرال امکانات پس از به ارمغان آورد توسط دولت است.

مکالمات در اطراف بستن کانادا-آمریکا به مرز غیر ضروری سفر و ممنوعیت بسیاری از غیر شهروندان از ورود به کانادا به نظر نمی رسد در هر یک از سازمان ملل متحد redacted صفحات تبدیل شده به کمیته.

با این حال این سوال که آیا کانادا را نزدیک مرزهای خود و یا شروع به ممنوعیت پرواز از چین گنجانده شد در یک سری از آماده پاسخ به سوالات احتمالی بسیار در اوایل شیوع.

پاسخ این بود: “نه. دولت کانادا و استان ها و مناطق متعدد سیستم در محل برای آماده سازی برای شناسایی و پاسخ به جلوگیری از گسترش جدی بیماری های عفونی در کانادا. ما نیز آگاه است که چین گرفته شده اقدامات فوق العاده.”

در آن زمان این رویکرد در خط با سازمان بهداشت جهانی ،

در جریان میلیاردها دلار زیان اقتصادی

با توجه به تجزیه و تحلیل اقتصادی موجود در یک سند دارای برچسب “ارشد سطح مختصر” در COVID-19 از Feb. 20 مقامات دولتی ساخته شده توجه داشته باشید از برآورد میلیاردها دلار زیان اقتصادی این ویروس آماده شد به ماشه. آن را اعلام جهانی همه گیر تا مارس. 11.

در میان نقاط موجود در تجزیه و تحلیل اقتصادی بودند از:

• جهان اقتصاد می تواند $280 میلیارد آمار در سه ماهه اول سال 2020 به دلیل COVID-19;

• تاثیر مستقیم در صنعت حمل و نقل هوایی در حال حاضر به دنبال بدتر از آمريکا به خاطر افزايش تعداد پروازها و کاهش مسافر صندلی با استناد به یک سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری گزارش که تخمین زده شده تا 5 میلیارد دلار ضرر در سه ماهه جاری و

• واردات از چین خواهد بود در نیمه اول سال 2020 که می تواند تاثیر خرده فروشی و عمده فروشی بخش در حالی که اختلال در صادرات خواهد بود “به شدت” تحت تاثیر جنگلداری و معدن و بخش کشاورزی.

تقلا برای ارسال چین منابع?

یکی دیگر از آماده اما بدون تاریخ توجه داشته باشید اظهار داشت که چین نشان داده بود آن را در کوتاه مدت تامین تجهیزات حفاظت شخصی و موارد درخواست شده بودند در کانادا ذخایر امداد تامین بنابراین دولت کانادا رفت و به اورژانس ملی ذخایر استراتژیک و صلیب سرخ کانادا “به تهیه موارد خواسته شده” مانند لباس و ماسک و لباس محافظ.

یک ایمیل جداگانه مورخ Jan. 31 نشان داد که سهام آنها برای ارسال به چین شامل PPE بود که مجموعه به پایان می رسد در ماه های فوریه و مارس است و این کمک مالی می تواند ساخته شده “بدون به خطر انداختن کانادا عرضه است.”

این ایمیل همچنین در مورد امکان قرار دادن لوازم در بازگشت هواپیما خروج برای چین است.

“ما برخی از سهام در اورژانس ملی ذخایر… که ما قادر به کمک مالی بدون به خطر انداختن کانادا عرضه است. ضرورت اطراف این یکی مربوط به گرفتن این عرضه در بازگشت هواپیما که در حال خروج برای چین است. به دنبال موافقت به عنوان به زودی به عنوان ممکن است ، به طوری که ما می توانید تدارکات در جریان” می خواند یک ایمیل از رئیس و کارکنان در آژانس بهداشت عمومی کانادا Marnie جانستون.

در پایان این اتفاق نیفتاد بلکه فرستاده شد در هواپیماهای باری و با کمک صلیب سرخ کانادا.

اضافی ذکر منابع ارائه شده به چین گفت: خود ارزش تخمینی از Feb. 2 روز قبل از آنها بودند فرستاده شد $500,000. انتشار رسمی از دولت در مورد تامین صادر شده در فوریه. 9 گفت که کانادا که هفته قبل فرستاده “حدود 16 تن از تجهیزات حفاظت شخصی مانند لباس و چهره سپر ماسک عینک و دستکش به کشور” برای کمک به چین در واکنش به شیوع.

از آن پس هر دو بانک از چین و Huawei را اهدا هزاران لوازم پزشکی به کانادا بازگشت.

توطئه نظامی بازگشت برنامه

CFB Trenton

یک اتوبوس درایو در بزرگراه 2 پس از خروج از یوکان تسلیم خواهد شد که به طور موقت در خانه از مسافران یک پرواز چارتر از مرکز جهانی رمان شیوع کروناویروس در ووهان چین در CFB ترنتون در ترنتون, Ont., در فوریه. 7, 2020. کانادا پرس/جاستین تنگ

این اسناد شامل یک سری از ایمیل با برخی از redactions بین وزیر دفاع Harjit Sajjan و رئیس دفاع کارکنان Jonathan ونس. ونس کانادا بالا, سرباز, شد ارائه به روز رسانی و به دنبال مصوبات مربوط به برنامه ریزی برای بازگرداندن صدها کانادایی از ووهان و quarantining آنها در ترنتون و همچنین برنامه های آینده به ارمغان بیاورد اضافی کانادایی, صفحه اصلی.

بخشی از بحث در مورد چشم انداز با استفاده از هواپیماهای نظامی در مقابل اجاره پروازهای تجاری.

در یک ایمیل به تاریخ Jan. 29 بیش از یک هفته قبل از اجاره هواپیما فرستاده شد به چین Sajjan نشان داد او را پشتیبانی نمی کند ارسال نظامی هواپیماها و گفت که امور جهانی کانادا “می توانید پیدا کردن یک غیر نظامی قرارداد گزینه” که ونس پاسخ داد: “راجر آقا.”

در نهایت آن را چارتر پرواز و هواپیماهای نظامی آورده است که کسانی که کانادایی ها در صفحه اصلی.

دیگر وزارت دفاع ملی اسناد شامل عملیاتی و لجستیکی اطلاعات در مورد ووهان عودت کننده گان و همچنین به عنوان جدول زمانی دقیق برای ماموریت. برای مثال آن شامل عکس ها از امکانات پایه یک پرواز سفرنامه و نمونه هایی از وعده های غذایی در خدمت یک تصویر نشان دادن یک سینی با یک جعبه آب و پودینگ جام در میان موارد دیگر— و نقشه از جایی که آنها اقامت خواهد بود.

همچنین اطلاعات نظامی مسئولیت از خروج پزشکی و غربالگری به محض ورود به محل اقامت خود و ترخیص از قرنطینه و همچنین به عنوان ضد عفونی پایه پس از آن.

مشابه دولت عملیات مرکز طرح ارائه شده برای الماس شاهزاده مسافران اقامت در Cornwall, Ont. به عنوان به خوبی. آن را شامل ملاحظات برای ارائه آن در قرنطینه با بیشتر لباس به عنوان به خوبی به عنوان “بازی ها و آیتم های راحتی.”

ایمیل های دیگر نشان می دهد Sajjan رسیدن به ونس برای دریافت اطلاعات بیشتر در اواخر فوریه در مورد اعضای نظامی بودند که نهفته coronavirus. این شامل یک دانشجوی دانشکده افسری بود که به اطلاع مقامات وزارت بهداشت است که آنها تا به حال شده است در یک پرواز داخلی با کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از بازگشت از ایران, که پس از آن منجر به سه دیگر-تماس با دانشجویان از رفتن به انزوا.

نامه ای از قرنطینه

در میان این اسناد نامه ای که به نظر می رسد به از کسی که در قرنطینه پس از عودت از الماس شاهزاده خانم. نامه رفت و به آژانس بهداشت عمومی کانادا و به نظر می رسد که در نهایت ساخته شده راه خود را به Hajdu بر اساس شدت redacted ایمیل های زنجیره ای حاوی اولیه نامه.

در آن redacted نویسنده به دنبال شفافیت بیشتر شامل گزارش روزانه در مورد اینکه آیا هر کسی که در قرنطینه آزمایش مثبت بود یا علامتی و اینکه آیا آنها را برای آزمایش به عنوان یک شکل از صلح از ذهن است.

“لطفا قدر که ما پشت به پشت قرنطينه و عودت کننده گان شده اند بسیار استرس زا باشد. به غیر از از دست دادن آزادی های شخصی آن است که عدم اطمینان از دانستن نیست که آیا یکی از شما عواقب ناشی از عفونت و زمان قرنطینه و فرآیندهای آن است که پوشیدن ما را” فرد نوشت.

به نظر می رسد یک عضو مجلس در پاسخ به این ایمیل به عنوان آنها با اشاره به این نامه به عنوان آینده از “مؤسسان” اما فرستنده بود redacted.

“من خوشحالم که شما خانه و مصیبت های خود را به پایان خواهد رسید به خوبی و به زودی. من می خواهم برای تشکر از شما به صورت فوق العاده ای خود را خوب humoured [sic] و صبر و شکیبایی را از طریق تمام این کابوس” پاسخ به عنوان خوانده شده.

اوایل اعتقادات در مورد ویروس

Public health

رئیس بهداشت عمومی افسر کانادا دکتر ترزا Tam شرکت در یک کنفرانس مطبوعاتی همراه با وزیر بهداشت Patty Hajdu چپ و معاون رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر هوارد Njoo در اتاوا در روز یکشنبه آذر. 26, 2020. (کانادا پرس/جاستین تانگ)

بر اساس یک سری از پیشنهاد پاسخ های تهیه شده توسط بخش های مختلف به سوالات در مورد کوروناویروس مورخ اواخر ماه ژانویه دولت آگاهی از این بیماری بسیار محدود تر از در حال حاضر.

در یک نقطه است که در زمان آن باقی مانده است معلوم نیست که چگونه به راحتی این ویروس می تواند از فردی به فرد.

“نزدیک تماس طولانی مدت مانند آنچه شما انتظار می رود رخ می دهد در عرض یک خانواده لازم به نظر می رسد برای انتقال ویروس” می خواند یکی آماده پاسخ است. این اتحاد پس از نشان داده شده است نه به صورت.

مشاوره و سپس به خط مقدم سلامت کارکنان بود که “در مواظب برای چیزی غیر معمول در مسافران” اما مقامات فکر نمی کنم سالم مسافران باید ماسک می پوشند در حالی که بازدید از چین یا هر یک از قرنطینه شهرستانها که در آن کشور در آن زمان. در عرض یک هفته به دولت مشاوره برای کانادایی ها در چین بود که در نظر ترک تجاری بدان معنی است که اگر خود سفر نبود ضروری است.

در مواجهه با سوال در مورد نورد مشاوره برای کانادایی ها در مورد COVID-19 و به همین دلیل برخی از اقدامات در حال اجرا و بعد از در دیگر کشورها—مانند پوشیدن ماسک—دکتر Tam ادامه به تاکید است که این تحقیقات به این ویروس و گسترش آن شده است بهبود روز به روز و مانند فدرال مشاوره برای کانادایی ها ادامه خواهد داد به روز می شود.

آخرین نمونه از این که دکتر Tam موقعیت در کانادا’ پوشیدن غیر پزشکی ماسک صورت در ملاء عام.

کنسولی ملاحظات

در یکی به شدت redacted سند از امور جهانی کانادا وجود دارد آماده یادداشت وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین برای یک مکالمه او با همتای چینی وانگ یی. یک بخش دارای برچسب “کنسولی موارد” بود redacted به جز یک خط بیان کرد در میان هدف از این تماس بود که “تاکید بر تمایل برای دسترسی مداوم به کانادایی ها در بازداشت سراسر coronavirus وضعیت است.”

“کلید پیام” پیشنهاد به وزیر در این سند عبارتند از: تشویق چین به “حفظ یک رویکرد شفاف با شرکای بین المللی.” به تازگی چین را از دست داده و شیوع مورد سئوال است توسط برخی به عنوان سطح خود را از باز بودن در مورد مرگ و میر در این کشور است.

اسناد مشابه بودند به کمیته ارائه جزئیات پس زمینه های داده شده به وزیر برای, تماس, با, فرانسوی, نوجوان, تایلندی, نوجوان آلمانی و ژاپنی هستند.

سازمان ملل متحد redacted سوال در یادداشت های آماده برای شامپاین تماس با آمریکا معاون وزیر امور خارجه, Stephen Biegun به نظر می رسد کانادا درخواست شد که آیا ایالات متحده بود “چالش های مشابه” با کنسولی موارد در چین است. معلوم نیست که آیا این است که در اشاره به بازداشت کانادایی, Michael Kovrig و مایکل Spavor که حقوق مقامات چینی می گویند در حال محافظت در میان همه گیر.

بخش REDACTIONS سریع نگرانی

تولید منظور انتشار این اسناد مشخص شده که لازم redactions برای محافظت از کانادایی ها’ حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شخصی و همچنین به عنوان که از خدمتگزاران مشغول کار بر روی فایل ساخته شده باشد از قانون منشی و مشاور پارلمانی از مجلس عوام.

با توجه به نامه ارسال شده توسط کارمند قانون و مجلس مشاور فیلیپ Dufresne کسانی که redactions انجام شد و در این بخش قبل از آنها تولید شد.

در علاوه بر این به اطلاعات شخصی و حریم خصوصی خاموشی بیشتر redactions ساخته شد “برای جلوگیری از آسیب به روابط بین المللی و همچنین روابط با استان ها و مناطق برای حفاظت از اطلاعات در نظر گرفته شده مشاوره به یک وزیر برای حفاظت از دارایی های دولت و برای محافظت از وکیل و موکل امتیاز” با توجه به بهداشت و سلامت معاون وزیر کانادا استفن لوییس در ارائه به کمیته.

“دولت هدف اصلی در این تمرین بود که بتواند به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است مربوط به” لوئیس گفت:, و اضافه کرد که “یک معامله بزرگ از تلاش و هزینه” رفت و به تولید این اسناد و مدارک.

این پیشگیرانه redactions انجام شده توسط این گروه به نظر می رسد که منجر به یک جلسه بین Dufresne و دپارتمان نمایندگان که در آن مقامات ابراز نگرانی در مورد ارائه سازمان ملل متحد redacted اطلاعات است که به طور معمول خواهد بود معاف از افشای آن قانون کارمند که خانه و آن کمیته “هستند و قدرت مناسب” برای تعیین اینکه آیا هر دلیل برای خودداری از اسناد خواهد بود پذیرفته شده یا نه.

آن را در حال حاضر تا به اعضای این کمیته به تامل اینکه آیا آنها راضی با اسناد و مدارک به عنوان redacted توسط بخش.

ویرایش توسط ارشد وب سایت تولید کننده مریم Nersessian تجسم توسط Mahima سینگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de