پزشکان تمنایی برای تامین به عنوان هشدار می دهد که همه گیر است ‘شتاب’

نیویورک — پزشکان و پرستاران التماس برای لوازم مانند ماسک و فن های حیاتی هستند که در نبرد خود برای درمان افزایش تعداد coronavirus بیماران در حالی که دولت روز سه شنبه در ادامه به رول کردن اقدامات قرار داده است که بیش از یک پنجم از جمعیت جهان را تحت نوعی از مستند.

بالا در کوه های هیمالیا نپال شد آخرین کشور برای وادار کردن شهروندان خود را به ماندن در خانه و پیوستن بخش های بزرگی از اروپا و آسیای جنوب شرقی و کل ساحل غربی ایالات متحده است. توسط سازندگان: کسب و کار پاکسازی خیابان ها و دور نگه داشتن مردم از یک دیگر مقامات امیدوارم که آنها می تواند سرعت گسترش این بیماری همه گیر و حفظ سلامت خود سیستم مراقبت از غرق شدن.

در بریتانیا که روز دوشنبه تحمیل ترین آن سخت گیرانه زمان صلح و محدودیت در کسب و کار و تجمعات کارگران بهداشت التماس برای بیشتر دنده گفت: آنها احساس مانند “گوشت دم توپ.” در فرانسه پزشکان scrounged ماسک از کارگران ساختمانی و کارخانه طبقه است.

“وجود دارد یک مسابقه برای دریافت فولاد ماسک” فرانسوا Blanchecott یک زیست شناس در خط مقدم از تست گفت France Inter رادیو. “ما در حال درخواست از شهرداران’ دفاتر و صنایع و هر شرکت که ممکن است یک فروشگاه از ماسک است.”

مسابقه برای پیدا کردن تجهیزات آمد که سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که شیوع بود شتاب و نام کشور را قوی هماهنگ عمل است.

“ما درمانده تماشاگران گفت:” Tedros Adhanom Ghebreyesus که با رئیس و اشاره کرد که در آن زمان 67 روز برای رسیدن به 100,000 موارد در سراسر جهان اما فقط چهار روز برای رفتن از 200,000 تا 300,000. “ما می توانیم تغییر مسیر از این بیماری همه گیر.”

سهام همچنان به سقوط وال استریت حتی پس از فدرال رزرو گفت: آن را به من قرض بدهید به کوچک و بزرگ کسب و کار و دولت های محلی برای کمک به آنها را از طریق بحران حزبی بخش متوقف شده به پاس زحمات عظیم بسته کمک در کنگره است. بازارهای سهام آسیا واکنش نشان داد و مثبت تر سهشنبه با معیار در ژاپن و کره جنوبی ارسال دستاوردهای قابل توجهی.

حرکت به سمت مستندات بوده است و تحت تاثیر موفقیت ظاهری از جمله اقدامات در چین که در آن ویروس اول داشت در اواخر سال گذشته در شهر ووهان. چین منع مردم از خروج یا ورود به این شهر در ژانویه. 23 و موفقیت روز گسترش آنچه که در آن زمان بودند اقدامات بی سابقه به بسیاری از استان هوبی و آن ده ها میلیون نفر از ساکنان.

روز سه شنبه پس از بیش از یک هفته است که در آن دولت گفت: اکثریت قریب به اتفاق جدید ویروس موارد وارداتی از خارج از کشور به جای جامعه گسترش, مقامات گفت: محدودیت در هوبئی پایان خواهد بود و افرادی که پاک شد قادر خواهد بود به ترک این استان پس از نیمه شب.

مقامات گفتند ووهان باقی خواهد ماند قفل شده است و تا آوریل 8.

تقلا برای مارشال بهداشت عمومی و سیاسی منابع شدت در نیویورک که در آن یک ایالت مستند اثر در زمان دوشنبه در بحبوحه نگرانی ها در شهر 8.4 میلیون در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگترین نقاط داغ. بیش از 12000 نفر تست مثبت در شهر و تقریبا 100 فوت کرده اند.

شهردار هشدار داد که این شهر بیمارستان فقط 10 روز دور از کمبود در منابع اولیه در حالی که دولت فرماندار اعلام کرد قصد دارد برای تبدیل شهر نیویورک مرکز کنوانسیون به یک بیمارستان است.

“این است که رفتن به بسیار بدتر قبل از آن بهتر می شود” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

در ایتالیا کاهش در موارد جدید و مرگ و میر برای دومین روز متوالی ارائه یک ضعف روشنایی ضعیف تابیدن از امید. مقامات روز دوشنبه گفت که این ویروس تا به حال ادعا کرد که بیش از 600 زندگی بیشتر از 793 دو روز زودتر.

شیوع کشته شدن بیش از 6000 ایتالیایی ها بیشترین تلفات از هر کشور و تحت فشار قرار دادند نظام سلامت به نقطه شکستن وجود دارد و در اسپانیا.

خطر ابتلا به پزشکان و پرستاران و دیگران در خط مقدم تبدیل شده است ساده: ایتالیا دیده است حداقل 18 پزشکان با کروناویروس می میرند. اسپانیا گزارش داد که بیش از 3,900 مراقبت های بهداشتی کارگران تبدیل شده اند آلوده.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه. اما برای برخی از افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. بیش از 100 ، 000 نفر بهبود یافته اند عمدتا در چین است.

در بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون به نام این ویروس “بزرگترین تهدید این کشور مواجه شده است و برای چندین دهه” به او دستور داد مردم را به ماندن در خانه و کارگردانی مغازه ها که فروش نمی کالاهای ضروری را تعطیل. او هشدار داد که پلیس خواهد بود مجاز به شکستن عمومی تجمعات بیش از دو نفر است.

در آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او معتقد است اقتصاد آمریکا است که عملا تعطیل می تواند بازگشایی در هفته نه ماه.

در میان شکایت از بیمارستان های در حال اجرا پایین در ماسک و دستکش و دیگر انتقادی دنده مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا و آن را یک جرم به انبار لوازم مورد نیاز پزشکی کارگران است. دادستان کل ویلیام Barr گفت: محققان خواهد شد و پس از آن احتکار کالا در “مقیاس صنعتی” و قیمت درآوردن.

چین در حال حاضر ارسال planeloads از دنده محافظ و پزشکان به اروپا به عنوان بحران همچنان به سهولت وجود دارد.

در کاپیتول هیل نزدیک به 2 تریلیون دلار طرح که سرپا نگه داشتن کسب و کار و ارسال چک به خانواده های آمریکایی متوقف شده است. دموکرات ها استدلال می کنند که آن را کج و به سمت شرکت به جای کارگران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

در ضمن صنایع بزرگ و کوچک نگه داشته بستن. بوئینگ اعلام کرد که تعلیق تولید در منطقه سیاتل که در آن دو ماموت هواپیما گیاهان به کارگیری حدود 42,000 مردم است.

نخست وزیر ژاپن و رئیس کمیته بین المللی المپیک شد, برگزاری مذاکرات در روز شنبه به عنوان آنها در نظر تعویق انداختن این تابستان بازی ها در توکیو.

بیش از 381,000 نفر در سراسر جهان آلوده شده اند و بیش از 16,500 فوت کرده اند از این ویروس با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 1.5 میلیارد نفر در سراسر جهان دستور داده شده است که به ماندن در خانه های خود.

تنها پس از چند هفته در ایالات متحده بیش از 46,000 موارد و بیش از 580 مرگ و میر. ایندیانا و میشیگان, اورگان, ایالت وست ویرجینیا پیوست ایالت از جمله کالیفرنیا و ایلینویز و نیویورک در درخواست یا سفارش ساکنان به خانه ماندن و نگه داشتن کسب و کار بسته — دستورات را پوشش می دهد که بیش از یک سوم از جمعیت ایالات متحده.

لوئیزیانا فرماندار خواست ساکنان مطابق با اقامت در خانه سفارش با نیواورلئان مقامات حتی از بین بردن حلقه بسکتبال از زمین های بازی و پارک ها از آنجا که مردم هنوز هم در حال پخش.

“ویروس است که در اینجا و همه نیاز به عمل به عنوان اگر آنها در حال حاضر آن را” لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت.

——

آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

——

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو