پزشکان به طور فزاینده ای نگران لخته شدن خون در معرض خطر شدید COVID-19 بيمار

تورنتو — تعداد فزاینده ای از COVID-19 بيمار در حال توسعه به سرعت در حال حرکت به طور بالقوه تهدید کننده زندگی لخته شدن خون است که ممکن است منجر به سکته مغزی یا قطع اندام در برخی موارد.

پزشکان در خط مقدم می گویند این “قابل توجهی” لخته در حال تشکیل در رگ ها به طور معمول تحت تاثیر بحرانی و دشوار است برای شکستن حتی با استفاده از رقیق کننده های خون ارائه یک چالش جدید در درمان و شناخت رمان coronavirus.

“بسیاری از بیماران مبتلا به COVID در حال بزرگ شدن لخته شدن خون در رگ ها و شریان ها, اما همچنین بسیار کوچک لخته شدن خون حتی در عروق خونی کوچکتر از ریه, کلیه, از, مغز,” دکتر جیمز Downar متخصص در انتقادی و مراقبت تسکینی در بیمارستان اتاوا گفت: CTV News.

“این چیزی است که ما قبل از دیده نمی شود و این یکی از عوامل منحصر به فرد از COVID که ما هنوز در تلاش برای کشف کردن.”

اخیر با مشخصات بالا مورد روشن نصب نگرانی های اطراف آن از عوارض این بیماری است.

کانادا برادوی ستاره نیک کردرو به حال پای راست خود را قطع مارس 20 پس از یک مورد شدید از COVID-19 ناشی از لخته شدن خون در پا. Cordero قبلا سالم 41 ساله, باقی می ماند در پزشکی ناشی از کما با تکیه بر چندین دستگاه به حمایت از او و قلب و ریه و کلیه توابع.

“ما او را در زمان خاموش رقیق کننده های خون اما دوباره که قرار بود به علت برخی از لخته شدن خون در ساق پای راست” همسرش, تناسب اندام ستاره آماندا Kloots نوشت: در Instagram قبل از عملیات.

با توجه به خانواده خود کردرو توسعه سرفه خشک و دچار مشکل تنفس در اواخر ماه مارس است. او بستری در واحد مراقبت های ویژه در Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس در مارس 31 و قرار داده شد, در پزشکی ناشی از کما آوریل 1.

با وجود اینکه پاک از COVID-19 عفونت او باقی می ماند بر روی یک دستگاه تهویه و از آن زمان تاکنون دستخوش یک ضربان ساز عمل جراحی برای کمک به تنظیم قلب خود را.

صحبت کردن به اخبار CTV از کردرو وطن از همیلتون, Ont., مادرش گفت: اگر چه او به آرامی گرایند بودن از زندگی-حمایت از ماشین آلات و دارو پزشکان خود را هنوز هم ممکن است قرار دادن یک تراکئوستومی در برای کمک به تنفس او.

“چرا نیک – که سالم است 41-سال-مرد — چرا او رسید با این ؟” مادرش, لسلی گفت.

“و اگر آن را تا به حال شده است برای عفونت ثانویه, من به شدت بر این باورند نیک خواهد بود از خارج شدن از بیمارستان در حال حاضر پس از آن ناشناخته ما نمی دانیم.”

به علت فقر و محدودیت های مسافرتی, او قادر به سفر به ایالات متحده به حمایت از او پسر خانواده و یا او را ببینید 10-ماه-پیر نوه الویس. کردرو را نیز قادر به دیدار او در بیمارستان با وجود داشتن آزمایش منفی برای ویروس.

“ما نمی توانیم با او بود. ما نمی توانیم به پایین وجود دارد و ما نمی تواند کمک به حمایت از همسر و یا فرزند خود را. ما نمی تواند در ICU نگه داشتن او و یا صحبت کردن به او” مادرش گفت:.

“من می خواهم نیک برای به دست آوردن آگاهی این چیزی است که همه ما امیدوار در حال حاضر. ما باید او را به می آیند.”

به طور قابل توجهی بالاتر از لخته شدن خون سطح

هر چند شدید عوارض جانبی کردرو تجربه کرده است و در حال تبدیل شدن به شایع تر در COVID-19 بيمار در اینجا در کانادا Downar می گوید.

“آنچه به نظر می رسد اتفاق می افتد که بدن به وضوح خیلی بیشتر از لخته شدن عوامل پروتئین است که در نهایت کار به ساخت لخته زمانی که آنها در حال فعال” بحرانی متخصص مراقبت توضیح داده شده است.

“ما دیده ایم قطعا افرادی که لخته تشکیل و کاملا قابل توجهی تشکیل لخته در وریدهای که در آن به طور معمول شما نمی بینم تشکیل لخته در بیماری بحرانی.”

Downar می گوید: پزشکان در حال ضبط لخته شدن سطح است که بسیار بالاتر از دیده می شود در شرایط دیگر منجر به چالش های منحصر به فرد در توجه به سرعت که لخته شدن فرم.

“بخشی از مشکل این است که در زمان آن اتفاق می افتد اگر یک لخته که بلوک عروق, مگر اینکه شما متوجه آن تقریبا فورا اندام نمی تواند معمولا بسیار طولانی گذشته. بافت انسان نمی تواند گذشته که طولانی بدون اکسیژن” او گفت:.

“حتی در بهترین ويژه در رابطه با بهترین کارکنان آموزش دیده آن را بسیار ممکن است که یک لخته خون قابل توجهی لخته خون که به طور کامل مانع از جریان خون از طریق عروق را به طور بالقوه منجر به قطع عضو شود.”

قطع نیست و تنها در حال ظهور تهدید به بیماران است. هفته گذشته پزشکان در نیویورک گزارش هفت برابر افزایش در بروز سکته ناگهانی در غیر این صورت سالم COVID-19 بيمار.

“بسیاری از این بیماران هیچ گذشته سابقه پزشکی و در خانه بودند یا با علائم خفیف (و یا در دو موارد بدون علائم) از COVID” دکتر توماس Oxley یک جراح مغز و اعصاب در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان در نیویورک با سی ان ان گفت.

حداقل یک بیمار که در مطالعه درگذشت, در حالی که دیگران در حال نقاهت در توانبخشی امکانات مراقبت های ویژه یا در زمانه واحد.

Downar می گوید تعدادی از مطالعات در حال حاضر در جریان است برای دیدن اگر COVID-19 بیماران باید تحت درمان با دوزهای درمانی از رقیق کننده های خون به این امید که آن را ممکن است بهبود نتایج خود را.

“آن نیز صحبت می کند به نیاز به تحقیقات بیشتر و درک چرا COVID به نظر می رسد این اثر در سیستم لخته شدن خون در امیدواریم که که ما می تواند به توسعه درمان های بهتر برای جلوگیری از اتفاق می افتد دوباره” او اشاره کرد.

#WAKENICKUP

چرا که کردرو زندگی در آمریکا و خانواده اش شروع به جمع آوری کمک مالی خود را برای مراقبت های پزشکی و به احتمال زیاد طولانی توانبخشی. یک GoFundMe مبارزات انتخاباتی مطرح شده بیش از $438,000 برای مراقبت از خود است.

Kloots نیز آغاز شده است صف آرایی پشتیبانی از شوهر خود در Instagram با استفاده از هشتگ #WakeNickUp برای تشویق مردم به رقص به آهنگ او “خود زندگی است.”

“در برخی از نقطه من هر روز رفتن به [Cedars-Sinai Medical Center] و ایستاده در خارج از بیمارستان. صحبت من به نیک من دعا کنید من بازی آهنگ خود را و من می خوانم به او” Kloots نوشت: در Instagram در اوایل این هفته ضمن تشکر از کارکنان در بیمارستان است.

“این نزدیک ترین من می توانم او را به صورت روزانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de