پزشکان در حال پیدا کردن راه های خلاق برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19

تورنتو — براد D’Oliveria بود یک جا 26 ساله با مشکلات جدی سلامت علاوه بر آسم خفیف تا او تشخیص داده شد با COVID ذات الریه در هفته گذشته.

یکی از پزشکان خود را, Dr. Stephen Lapinsky مدیر به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان کوه سینا در تورنتو گفت: اخبار CTV که D’Oliveria آمد به بیمارستان با علائم معمول اما به سرعت پیشرفت.

“من اعتقاد دارم که آن را فقط معمول تنگی نفس و سرفه و خس خس سینه و پس از آن (او) به واحد مراقبت های ویژه,” او گفت: CTV News.

مبتلا COVID پنومونی D’Olivera قرار گرفت و در یک روز جمعه گذشته برای کمک به تنفس او.

با توصیه او انجام شده بود به خوبی به اندازه کافی که پزشکان تصمیم به حذف او از دستگاه تنفس, اما این روش می تواند مخاطره آمیز باشد و شامل از بین بردن یک لوله از بیمار ،

“هنگامی که تنفس از لوله بیرون می آید و بیماران اغلب سرفه با آن گفت:” متی Ko یک درمانگر تنفسی در بیمارستان کوه سینا.

“سرفه همراه با بسیاری از آئروسل نسل — شما باعث بسیاری از قطرات آمده به هوا با سرفه. برای خود COVID مثبت بیماران زمانی که آنها سرفه شما در حال قرار دادن ویروس به هوا.”

برای محافظت از خود و سایر مراقبت های بهداشتی کارگران از در معرض بودن به این ویروس پس از چنین عمل Ko تبدیل به یک ابزار غیر معمول: یک حذف کیسه های پلاستیکی.

Ko برداشت کیسه از بیمارستان و لوازم آن پر شده با هلیوم و اکسیژن را به نگه داشتن آن شناور بالاتر از بیمار است. ایده او این بود که هنگامی که یک لوله برداشته شد و بیمار پس از آن سرفه به کیسه به جای به هوا که در آن بهداشت و درمان کارگران را به طور بالقوه در معرض شود.

“برای دیدن اگر این کار را ما انجام آن را امتحان کنید” Ko گفت. “بنابراین من سعی کنید آن را بر روی خودم فقط به احساس می کنید آنچه در آن می مانند و این در واقع نه که بد است.”

D’Oliveria شد به طور منظم در یک اتاق ICU نه یک فشار منفی یک, که کمک می کند تا نگه داشتن آئروسل دور از کادر پزشکی.

“بنابراین مزیت این کار این است که آن را مقرون به صرفه” Ko گفت. “من نمی دانم چه کسانی که کیسه های پلاستیکی هستند اما من تصور نمی آنها بسیار گران است.”

این مانور کار کرده است. تصویری از داخل ICU نشان می دهد بهداشت و درمان کارکنان با قرار دادن کیسه در اطراف بیمار.

“[هنگامی که] ما کشیده لوله را با یک کیسه در اطراف او یک زن و شوهر از سرفه که موجود در کیسه” گفت: Lapinsky.

D’Oliveria اجازه کادر پزشکی به پست تصویری آنلاین به عنوان یک راه برای نشان دادن دیگر پرسنل پزشکی ارزان و موثر برای حفاظت از کارکنان.

“این یک ضربه بزرگ” Lapinsky گفت. “من فکر می کنم آن را به حال بیش از 150 ، 000 برداشت از آنجایی که ما در آن نوشته شده.”

Lapinsky اضافه شده است که وجود برخی از چالش ها برای این فرایند است. مثلا آن زمان بیشتری طول می کشد و نیاز به اضافی از کارکنان آن را بکشد.

“ما فکر می کنم ما می تواند ساده کردن آن و آن را قطعا اضافه کردن یک عنصر از ایمنی به روش تمام,” او گفت:.

D’Oliveria باقی مانده در بیمارستان که در آن او پست به طور منظم به روز رسانی در Instagram صفحه. پزشکان امیدوارند او را به بهبودی کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو