دکتر Moyeen مرگ در معرض دولت از نظام سلامت: چپ دموکراتیک رهبران

“این ثابت می کند که دولت ادعا کافی آماده سازی و تامین تجهیزات حفاظت فردی PPE یا به سلامت کارگران است “هیچ چیز اما یک بحث” آنها گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

Moyeen استادیار در سیلهت MAG عثمانی کالج پزشکی بیمارستان در اواخر 40s گذشت طول درمان در داکا Kurmitola بیمارستان عمومی در روز چهارشنبه هستند.

او در ابتدا بستری در سیلهت را شهید Shamsuddin احمد که در بيمارستان رفتار COVID-19 بیماران پس از تجربه مشکلات تنفسی در Apr 7.

تعدادی از متخصصان سلامت آلوده شده اند اما Moyeen اولین پزشک به تسلیم شدن به این بیماری در بنگلادش است.

از رهبران چپ گرای ابراز نگرانی از سلامت کارگران در خطر زندگی خود را برای درمان بیماران بدون مقدار کافی از دنده محافظ با توجه به “دولت غفلت”است.

“این بسیار مایه تاسف است که یک دکتر به ترتیب خود را حمل و نقل و مرگ در داکا به عنوان بخشی شهر مانند سیلت (بنگلادش) نمی تواند او را با ارائه مراقبت های ویژه و هواکش” در بیانیه ای گفت:.

“این حادثه در معرض creaky دولت این کشور, نظام سلامت” به آن اضافه شده است.

رهبران ناودان دولت برای اعلام مشوق برای پوشاک readymade و بخش های دیگر به جای اولویت بندی بهداشتی.

“این ثابت می کند آنچه که دولت می خواهد” بیانیه ای گفت:. آن را نیز مورد انتقاد قرار تعلیق شش پزشکان کویت بنگلادش دوستی بیمارستان دولتی.

چپ میانه رهبران خواستار تخصیص Tk 100 میلیارد دلار برای بخش سلامت برای اطمینان فوری و عرضه کافی از PPE تست کیت ونتیلاتور و سایر چیزهای لازم برای مبارزه با شیوع.

حزب کمونیست بنگلادش یا CPB جمهور Mujahidul اسلام سلیم دبیر Shah Alam, بنگلادش Samajtantrik Dal یا BaSaD دبیر Khalequzzaman انقلابی حزب کارگران دبیر Saiful Haque, BaSaD (مارکسیستی) دبیر Mubinul حیدر چودری, Ganasanghati Andolan رئیس هماهنگ کننده Zonayed ساکی Ganatantrik Biplobi حزب دبیر کل Moshrefa Mishu کمونیست لیگ, دبیر مشرف Hossain Nannu, Samajtantrik Andolan را Hamidul Haque و اتحاد را هماهنگ Bazlur رشید Firoz امضا کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im